Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Örebro SK Ungdom F-P2012 Vit
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Örebro SK Ungdom F-P2012 Vit.
F-P2012 Vit
Följ oss för uppdateringar
Hej!
Till er som ännu inte satt in pengar för lotter/kalendrar så sista dag att swischa är fredagen den 22 december. Swicha till 1233431137. Märk insättningen med barnets namn och antal lotter/kalendrar. Observera att ni ansvar för att samla ihop pengarna från dem ni säljer till och sätta in EN samlad summa. Blir det många insättningar per barn är det jätterörigt att följa upp det.
I helgen står laget på Marieberg så sätt INTE in pengar alls på lördag är ni snälla blir det lättare för mig att kontrollera insättningarna.
Vill ni lämna tillbaka osålda lotter/kalendrar måste ni meddela oss omedelbart och se till att vi kan mötas upp i helgen. Anna kommer lämna tillbaka alla osålda lotter på måndag.
Hälsningar Freja
| Träning | 8 jun, 17:15 |
| Nora BK 1 (borta) | 9 jun, 18:30 |
| Obligatoriskt för er kallade. Bårbärare + bollkalle. | 10 jun, 19:00 |
| Träning | 11 jun, 17:15 |
| Träning | 12 jun, 17:30 |
| 5 jun | Idrottsskolorna startar snart |
| 3 jun | Snart dags för Örebrocupen Fotboll! |
| 26 maj | ÖSK-gata under Marknadsafton! |
| 20 maj | Utprovningskvällar 18-19 augusti |
| 12 maj | ÖSK-dagen! |
Sasha swishade för alla lotter igår men skrev bara Elian och inte antal lotter. Är det något vi behöver förtydliga såhär i efterhand? 🎅
RapporteraRapportera
Det löser jag ändå.
RapporteraRapportera
Perfekt, tack!
RapporteraRapportera
Hej! Har swichat för 9 st bingolotter
RapporteraRapportera