Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Örebro SK Ungdom I-P 2010/11
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Örebro SK Ungdom I-P 2010/11.
I-P 2010/11
Följ oss för uppdateringar
Hej!
Vi har fått ett erbjudande om att stå i Mr Willows trädgård på deras julmarknad mellan kl 12-15 den 30/11 (1:a advent). Då får vi sälja korv med bröd som går till lagkassan. Några från försäljningsgruppen är där hela tiden men behöver hjälp från fler, har Du möjlighet att hjälpa till?
Vi får även under den tiden sälja Bingolotter men då tänker vi att killarna får sköta det och att de pengarna går till respektive spelares “kassa”. Om många killar är sugna får man stå en timme och det är först till kvarn som gäller, max 3 killar/timme. Mejla till anna_eckeborn@hotmail.com om ditt barn vill sälja bingolotter.
Påminner även om att idag är sista dagen för att registrera sin pappersförsäljning. Vi återkommer med utlämningsdag så snart vi vet när vi får leverans.
Hälsningar Försäljningsgruppen
Snyggt!!
RapporteraRapportera
Jag kan hjälpa till på julmarknaden
RapporteraRapportera
Fantastiskt Åsa 😍
RapporteraRapportera