Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Örebro SK Ungdom I-P 2013
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Örebro SK Ungdom I-P 2013.
I-P 2013
Följ oss för uppdateringar
Hejsan
Jag har fått frågan om vi vill sälja restaurangchansen i år detta kommer att vara sista året som ÖSK säljer detta!
Är detta något vi vill göra för vi behöver få in till våran lagkassa för betalning utav domare matchkläder osv.
Dock kommer säkerligen annan försäljning att bedrivas så som newbody etc.
Skriv gärna vad ni tycker!
| Örebro Floorball Camp | 3 aug, 09:00 |
| Arbete Örebrocupen Handboll | 4 sep, 16:00 |
| Arbete Selectcup | 3 okt, 18:00 |
| Arbete Selectcup | 16 okt, 18:00 |
Hej!
RapporteraVi tycker att just restaurangchansen är relativt svårt att sälja, men säljer hellre kakor eller dylikt som är mer lättsålt och som jag vet att vår son också tycker är kul att gå runt och sälja själv.
Rapportera
Okej super bra feedback ska höra med ÖSK och se hur upplägget ser ut!
RapporteraRapportera
Om vi skulle köra på Restaurangchansen, hur många måste man sälja per barn? Finns det inget krav kan vi tänka oss att testa att sälja.
RapporteraRapportera
Jag har ställt frågan och väntar på ett svar ang sälj krav
RapporteraRapportera
Nu har jag fått svar ang restaurangchansen och de finns inga säljkrav alls och vill man sälja något annat så får man driva de själv
RapporteraRapportera