Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Örebro SK Ungdom I-F 2010
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Örebro SK Ungdom I-F 2010.
I-F 2010
Följ oss för uppdateringar
Joline kommer inte på träningen idag måndag. Hon tränar fotboll i stället idag.
Rapportera
Joline har fått förhinder och kommer inte på träningen i dag fredag.
Rapportera
Inför kiosken på sista hemmamatchen har jag 19st Gott&Blandat, 6st Ostbågar och 2st Grillchips kvar som någon annan har bidragit med. Vill någon ha tillbaka det som blir över efter kiosken på lördag, eller ska vi spara till kommande cuper?
Rapportera
Halina det låter bra. Blir inte många kronor om vi är många. Det är väl kul med en flagga till våra matcher och på cuper 😊
Rapportera
Hej!
Det skulle vara kul om vi föräldrar kan samla in till en stor ÖSK flagga. Vad tycker ni?
Hej, Junie har tyvärr haft lite halsont senaste dagarna och kommer inte i kväll. STORT tack till er fantastiska tränare för en rolig termin🌸🌸🌸
Rapportera
Mikaela hittade en bortamatchtröja i sin målvaktsväska som hon tar med till nästa träning.
Rapportera
Ulrika, Ellens mamma har tillgång till kontot. Så om pappret swishas lagkassan med spelarens namn kan vi bocka av alla betalningar.
Rapportera