Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Köping FF

Följ

Köping FF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Köping FF
Välj lag

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
  • 2Tor
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
  • 3Fre
    • 16:00

      Träning P-08


      17:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 4Lör
    • 10:00

      Västerås BK 30 P10 SVART (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Hallstahammars SK FK P09 Röd (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      Sala FF P07 Röd (borta) P-07


      13:00
    • 14:00

      Hertzöga BK (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Adolfsbergs IK 1 (hemma) Juniorlag Herrar


      16:00
    • 14:30

      Irsta IF P-10 (hemma) P-11


      15:30
    • 16:30

      FK Surahammar P-11 (hemma) P-11


      17:30
  • 5Sön
    • 10:00

      Träning Köping FF Fotbollsskola


      11:00
    • 10:30

      Dingtuna GIF P13 (hemma) P-13


      12:30
    • 11:00

      Sala FF P13 (borta) P-13


      13:00
    • 12:00

      Fagersta Södra IK P12 blå (borta) P-12


      13:00
    • 14:00

      IFK Västerås FK P06 (hemma) P-06


      16:00
    • 14:00

      Irsta IF P10 2 (hemma) P-10


      16:00
    • 14:00

      Västerås BK 30 P08 VIT (borta) P-08


      16:00
    • 15:00

      Sala FF P09 Svart (borta) P-09


      17:00
    • 15:00

      IK Oden P13 (7 År) IK Oden P13 (borta) P-13


      17:00
    • 16:00

      Surahammars FK P10 (hemma) P-10


      18:00
    • 17:00

      Tillberga IK P-12 (P-12/13) (borta) P-12


      18:00
    • 17:30

      Västerås IK P09:3 (borta) P-10


      19:30
  • 6Mån
    v.36
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Sala FF Herrjunior (borta) Juniorlag Herrar


      21:00
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 16:00

      Träning P-08


      17:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 11Lör
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 11:00

      Västerås IK P07 Vit (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Norbergs AIF P-10 (borta) P-11


      12:00
    • 11:00

      Gideonsbergs IF P13 Röd (borta) P-13


      13:00
    • 11:00

      Träningsmatcher P-09


      15:30
    • 11:30

      Västerås BK 30 P13 1 (borta) P-13


      13:30
    • 12:30

      Sörstafors-Kolbäck FK 12 SK91 (hemma) P-12


      13:30
    • 13:30

      Västerås IK P10:2 Svart (borta) P-10


      15:30
    • 15:00

      Nora BK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 16:00

      Barkarö SK P10 (borta) P-10


      18:00
  • 12Sön
    • 10:00

      Träning Köping FF Fotbollsskola


      11:00
    • 10:00

      Sätra IF P08-10 (hemma) P-09


      12:00
    • 10:30

      Fagersta Södra IK P13 vit (hemma) P-13


      12:30
    • 11:00

      Västerås IK P08:4 Gul (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Kungsör BK P12 (borta) P-12


      12:00
    • 12:00

      Skiljebo SK P06 (borta) P-06


      14:00
    • 12:00

      Kungsörs BK P-11 (hemma) P-11


      13:00
    • 12:15

      Skultuna IS Svart (hemma) P-12


      13:15
    • 14:00

      Träningsmatch mot Örebro/Syrianska 7-manna P-12


      15:15
    • 15:00

      Arboga Södra IF P10 Svart (borta) P-10


      17:00
  • 13Mån
    v.37
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
  • 17Fre
    • 16:00

      Träning P-08


      17:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 18Lör
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Orresta IF PF-11 (borta) P-11


      11:00
    • 10:00

      Match i Arboga P-14


      12:00
    • 11:30

      Västerås BK 30 P13 2 (borta) P-13


      13:30
    • 12:00

      Västerås BK 30 P-11 (borta) P-11


      13:00
    • 12:30

      Barkarö SK P-12 Lag1 (hemma) P-12


      13:30
    • 14:00

      Syrianska Eskilstuna IF (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:00

      IK Franke P12 (borta) P-12


      16:00
    • 15:30

      Västerås SK FK P07 Grön (hemma) P-07


      17:30
  • 19Sön
    • 10:00

      Träning Köping FF Fotbollsskola


      11:00
    • 10:00

      Arboga Södra IF P10 Svart (hemma) P-09


      12:00
    • 10:30

      Skiljebo SK P 13 Vit (hemma) P-13


      12:30
    • 12:15

      Skiljebo SK P 13 Röd (hemma) P-13


      14:15
    • 14:00

      IFK Lindesberg 2 (hemma) P-06


      16:00
    • 14:00

      Kolsva IF P09-10 (hemma) P-10


      16:00
    • 14:00

      Tillberga IK Fotboll P10 (hemma) P-10


      16:00
    • 15:00

      Åkra FC P08 (borta) P-08


      17:00
    • 16:00

      Irsta IF P09 Grön (hemma) P-10


      18:00
    • 16:00

      Fagersta Södra IK 2 (hemma) P-10


      18:00
    • 16:00

      Grällsta IF P07 (borta) P-07


      18:00
    • 16:00

      Barkarö SK P09 (borta) P-09


      18:00
  • 20Mån
    v.38
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:30

      Föräldramöte. P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 10:00

      Irsta IF P07 Svart (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Föräldramatch P-13


      11:00
    • 14:30

      Bollkallar A-lagsmatch P-10


      17:00
    • 15:00

      Torsby IF (hemma) A-lag Herrar


      17:00
  • 26Sön
    • 10:00

      Träning Köping FF Fotbollsskola


      11:00
    • 10:00

      Romfartuna GIF P09 (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Fagersta Södra IK 2 (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      Skiljebo SK P 10 3 (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Skiljebo SK P 09 Blå (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Västerås IK P08:2 Gul (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Match mot Skiljebo P-10


      12:30
    • 12:00

      BK Forward 2 (borta) P-06


      14:00
    • 13:00

      FC Europe Juniors (hemma) P-12


      14:00
    • 14:30

      Irsta IF P10 2 (borta) P-10


      16:30
    • 14:30

      Skultuna IS P10/11 (hemma) P-11


      15:30
    • 15:00

      Barkarö SK P08 Grön (hemma) P-08


      17:00
    • 16:00

      Västerås IK P10:3 (borta) P-10


      18:00
    • 16:30

      Skiljebo SK P-11 (hemma) P-11


      17:30
  • 27Mån
    v.39
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:30

      Skiljebo SK P 08 Röd (borta) P-07


      19:30
  • 30Tor