Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Köping FF

Följ

Köping FF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Köping FF
Välj lag

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
  • 2Mån
    v.31
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 09:00

      Vingåker P-10


      10:00
    • 09:00

      Rynninge P-10


      10:00
    • 13:00

      Hammarby 1 P-10


      14:00
    • 13:00

      Julita P-10


      14:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 7Lör
    • 11:00

      Hammarby 1 P-10


      12:00
    • 12:00

      Hammarby 2 P-10


      13:00
    • 13:00

      Träningsmatch P-06


      15:00
    • 14:00

      Hammarby 3 P-10


      15:00
    • 16:00

      Julita P-10


      17:00
    • 17:00

      Katrineholm P-10


      18:00
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.32
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 14Lör
  • 15Sön
    • 10:00

      Surahammars FK P10 (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning Köping FF Fotbollsskola


      11:00
    • 10:00

      Kungsör BK p-09 (hemma) P-09


      12:00
    • 10:30

      Hemmamatch P-13


      11:30
    • 11:00

      Skiljebo SK P 08 Röd (hemma) P-07


      13:00
    • 11:30

      Västerås IK P10:1 (hemma) P-09


      13:30
    • 11:30

      Bortamatch P-13


      13:30
    • 12:00

      IK Oden P12 (F/P12) (hemma) P-12


      13:00
    • 13:00

      Sörstafors-Kolbäck FK 12 SK91 (hemma) P-12


      14:00
    • 14:00

      Gideonsbergs IF P10 (hemma) P-10


      16:00
    • 14:00

      Match KFF P11 P-10


      15:30
    • 14:00

      Match mot KFF P10 Grön P-11


      15:00
    • 15:00

      Skiljebo SK P 08 Grön (hemma) P-08


      17:00
    • 16:00

      Surahammars FK P09 (hemma) P-10


      18:00
    • 16:00

      Norbergs AIF P 09 (hemma) P-10


      18:00
    • 16:00

      VIK P-11 (borta) P-11


      17:00
    • 16:00

      Orresta IF P-12 (hemma) P-12


      17:00
  • 16Mån
    v.33
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 16:00

      Träning P-08


      17:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      McDonalds cup 15-17 oktober P-07


      18:05
  • 21Lör
    • 09:30

      Skiljebo SK P 10 2 (borta) P-10


      11:30
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:30

      Norbergs AIF P 09 (borta) P-09


      12:30
    • 11:00

      Västerås IK P10:2 Gul (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Barkarö SK P-12 Lag 2 (borta) P-12


      12:00
    • 14:00

      Säffle SK (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Latorps IF (borta) Juniorlag Herrar


      16:00
  • 22Sön
    • 10:00

      Träning Köping FF Fotbollsskola


      11:00
    • 10:30

      Västerås IK P13 Gul (hemma) P-13


      11:45
    • 11:00

      Surahammars FK P08 (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      IK Franke P12 (borta) P-12


      12:00
    • 11:30

      Fagersta Södra IK 1 (borta) P-10


      13:30
    • 12:00

      Barkarö SK P-11 (hemma) P-11


      13:00
    • 12:15

      Västerås IK P13 Svart (hemma) P-13


      13:30
    • 12:30

      Arboga Södra IF P13 Lag1 (borta) P-13


      14:30
    • 13:00

      Hovsta IF 2 (hemma) P-06


      15:00
    • 14:00

      Arboga Södra IF P-11 (hemma) P-11


      15:00
    • 16:00

      Västerås IK P10:2 Svart (hemma) P-10


      18:00
    • 16:00

      Västerås SK FK P12 Grön (borta) P-12


      17:00
    • 16:00

      Match mot KFF P10 Grön P-11


      17:00
    • 16:00

      Match KFF P11 P-10


      17:30
    • 17:00

      Romfartuna GIF Västerås P06/07 (borta) P-07


      19:00
  • 23Mån
    v.34
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 16:00

      Extra Målvaktsträning P-10


      19:00
    • 16:00

      Träning P-08


      17:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 28Lör
    • 10:00

      Skiljebo SK P 11 Vit (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Irsta IF P09 Svart (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Syrianska IF Kerburan P07 (hemma) P-07


      13:00
    • 11:30

      Skiljebo SK P 10 2 (hemma) P-09


      13:30
  • 29Sön
    • 10:00

      Träning Köping FF Fotbollsskola


      11:00
    • 10:00

      Munktorps BK PF-11/12 (borta) P-11


      11:00
    • 10:30

      Tillberga IK Fotboll P10 (borta) P-10


      12:30
    • 10:30

      Västerås SK FK P13 Orangea (hemma) P-13


      12:30
    • 11:00

      Skiljebo SK P 07 Svart (hemma) P-07


      13:00
    • 12:15

      Hallstahammars SK FK Röd (hemma) P-13


      14:15
    • 13:00

      Fagersta Södra IK Vit (borta) P-11


      14:00
    • 14:00

      Hallstahammars SK FK P09 Röd (hemma) P-10


      16:00
    • 14:00

      Gideonsbergs IF P12 Svart (hemma) P-12


      15:00
    • 15:00

      Strömtorps IK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:00

      Tillberga IK Fotboll P 08/09 (hemma) P-08


      17:00
    • 15:30

      Skiljebo SK P 12 Gul (P12) (hemma) P-12


      16:30
    • 16:00

      Västerås SK FK P10 Vit (hemma) P-10


      18:00
    • 16:00

      Match VSK P-10


      18:00
    • 16:30

      IK Franke P13 (borta) P-13


      18:30
    • 17:00

      Kolsva IF P11-13 (hemma) P-12


      18:00
  • 30Mån
    v.35
  • 31Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Västerås IK P07 Svart (borta) P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30