Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Luleå

Följ

IFK Luleå

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
  • 2Tor
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:00

      Träning P15


      17:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
  • 3Fre
    • 09:30

      Träning F-08


      11:00
    • 11:30

      Träning P15


      12:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
  • 4Lör
    • Heldag

      Craft futsal festival F-08

    • Heldag

      Craft Futsal Festival P-05

    • Heldag

      Craft Futsal Cup F-04/05

    • 09:00

      Futsalcup P-06


      16:00
    • 09:30

      Craft Futsal Festival 2020 P-07


      15:30
  • 5Sön
    • Heldag

      Craft futsal festival F-08

    • Heldag

      Craft Futsal Festival P-05

    • Heldag

      Craft Futsal Cup F-04/05

    • 08:00

      Craft Futsal Festival 2020 P-08


      19:00
    • 09:30

      Lira BK (borta) F-08


      10:00
    • 10:00

      Begnäsets AIK Vit (borta) P-08


      11:00
    • 10:30

      Alviks IK Lag 1 (borta) F-08


      11:00
    • 11:00

      Luleå SK (borta) P-08


      12:00
    • 11:30

      Begnäsets AIK Svart (hemma) P-08


      12:30
    • 11:30

      Alviks IK Lag 2 (hemma) F-08


      12:00
    • 11:30

      Lira BK (hemma) F-08


      12:00
    • 12:00

      Begnäsets AIK Vit (hemma) P-08


      13:00
    • 13:00

      Begnäsets AIK Svart (borta) P-08


      14:00
    • 13:00

      Sunderby SK (hemma) F-08


      13:30
    • 13:30

      Alviks IK Lag 2 (borta) F-08


      14:00
    • 14:00

      Begnäsets AIK Vit (hemma) P-08


      15:00
    • 14:30

      Luleå SK (hemma) P-08


      15:30
    • 14:30

      Sunderby SK (hemma) F-08


      15:00
    • 15:00

      Luleå SK (borta) P-08


      16:00
    • 15:30

      Begnäsets AIK Vit (borta) P-08


      16:30
    • 16:00

      Alviks IK Lag 1 (borta) F-08


      16:30
    • 16:00

      Begnäsets AIK Svart (borta) P-08


      17:00
    • 17:00

      Bergnäsets AIK (hemma) F-08


      17:30
    • 17:00

      Begnäsets AIK Svart (hemma) P-08


      18:00
    • 17:30

      IFK Luleå Vit (hemma) F-08


      18:00
  • 6Mån
    v.2
  • 7Tis
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:00

      IFK Luleå P17 2020 P16


      17:30
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 8Ons
    • 16:00

      Träning P19


      17:30
    • 16:15

      Träning P15


      18:00
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
  • 9Tor
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:15

      Träning P15


      18:00
    • 16:45

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:30

      Träning P-07


      20:30
    • 19:30

      Kommunträning F-04/05


      20:30
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 09:30

      Futsal - sammandrag P-08


      12:30
    • 10:00

      Boden BK FF 08 Lag 1 (borta) P-08


      11:00
    • 11:00

      Bodens BK FF Grön 09 (borta) P-08


      12:00
    • 11:45

      Träning F-04/05


      13:00
    • 12:00

      Haparanda FF 08 (hemma) P-08


      13:00
  • 12Sön
    • 10:30

      Träning P-05


      11:30
    • 10:30

      Träning P-06


      12:00
    • 11:30

      Kommunträning F-04/05


      12:30
    • 12:30

      Träning P-07


      13:30
    • 12:30

      Träning F-06


      13:30
    • 13:30

      Träning P15


      16:00
  • 13Mån
    v.3
    • 15:45

      Träning F-04/05


      17:00
    • 15:45

      Träning F-06


      17:00
    • 16:00

      Miljöträning P17 P15


      17:30
    • 16:00

      Träning P19


      17:30
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:30

      Kommunträning F-04/05


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning F-06


      20:30
    • 20:00

      Träning P-06


      21:00
  • 14Tis
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:00

      Miljöträning P17 P15


      17:30
      Arcushallen
      Anteckning: Ca 6 spelare. Anmäl ditt intresse att delta, blir vi för många anmälda meddelas de som får stå över denna gång.
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 15Ons
    • 16:00

      Träning P19


      17:30
    • 16:15

      Träning P15


      18:00
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
  • 16Tor
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:00

      Träning P-05


      17:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:15

      Träning P15


      18:00
    • 16:45

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:30

      Träning P-07


      20:30
    • 19:30

      Kommunträning F-04/05


      20:30
  • 17Fre
  • 18Lör
    • Heldag

      Futsal - sammandrag P-08

    • 10:00

      Kommunträning F-04/05


      11:00
    • 12:15

      Träning F-04/05


      14:00
    • 14:15

      Gammelgårdens IF (hemma) P15


      16:00
    • 15:00

      Teori & Träningsmatch P-05


      18:00
  • 19Sön
    • 00:00

      Futsalsammandrag P-06


      00:00
    • Heldag

      Futsal-sammandrag P-07

    • Heldag

      Futsal Boden P-07

    • 10:30

      Träning P-06


      12:00
    • 12:15

      Skellefteå FF (hemma) P15


      14:00
    • 14:00

      Länslaget (hemma) P19


      15:00
  • 20Mån
    v.4
    • 15:45

      Träning F-04/05


      17:00
    • 15:45

      Träning F-06


      17:00
    • 16:00

      Träning P19


      17:30
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:30

      Kommunträning F-04/05


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning F-06


      20:30
    • 20:00

      Träning P-06


      21:00
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 16:00

      Träning P19


      17:30
    • 16:15

      Träning P15


      17:50
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
  • 23Tor
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:00

      Träning P-05


      17:00
    • 16:15

      Träning P15


      17:45
    • 16:45

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 19:30

      Kommunträning F-04/05


      20:30
    • 19:30

      Träning P-07


      20:30
  • 24Fre
    • 15:00

      Träning F-04/05


      16:00
    • 15:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:15

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 18:00

      Motståndare ej klar (borta) P15


      18:00
  • 25Lör
    • Heldag

      Distriktslagsträningar P-05

    • 10:00

      Träning P15


      11:30
    • 12:00

      Futsal IFK Luleå P-07


      17:00
    • 12:00

      Futsal-sammandrag P-07


      18:00
  • 26Sön
    • Heldag

      Distriktslagsträningar P-05

    • 11:30

      Sunnanå SK (hemma) P19


      13:30
  • 27Mån
    v.5
    • 15:45

      Träning F-04/05


      17:00
    • 15:45

      Träning F-06


      17:00
    • 16:00

      Träning P19


      17:30
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:30

      Kommunträning F-04/05


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning F-06


      20:30
    • 20:00

      Träning P-06


      21:00
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 16:00

      Träning P19


      17:30
    • 16:15

      Träning P15


      17:50
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
  • 30Tor
    • 16:00

      Träning P-05


      17:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:15

      Träning P15


      17:45
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 19:30

      Kommunträning F-04/05


      20:30
    • 19:30

      Träning P-07


      20:30
  • 31Fre