Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Luleå

Följ

IFK Luleå

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juli 2022

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.26
    • Heldag

      Piteå Summer Games P-12

    • Heldag

      Piteå Summer Games P-09

    • Heldag

      Piteå summer games 2022 F-08

    • Heldag

      Piteå Summer Games P-13

    • Heldag

      Piteå Summergames P-11

    • Heldag

      Piteå Summergames A-lag Damer/F17

    • Heldag

      Piteå Summer Games F-07

    • Heldag

      Lappland Soccer Cup P-10

    • Heldag

      Piteå Summergames F-12

    • 00:00

      Träningsprogram… P-07


      00:00
    • 07:30

      Piteå Summer games 2022 F-09


      00:00
    • 07:30

      Match IBFF i PSG F-12


      09:00
    • 08:00

      Piteå Summergames 2022 P-08


      00:00
    • 08:00

      Sunnanå SK (hemma) P-08


      09:00
    • 08:00

      Öjeby IF (hemma) F-09


      09:00
    • 10:00

      Bardufoss OIF (hemma) F-07


      11:30
    • 11:00

      Lag 1 Piteå Summer Games F-11


      00:00
    • 11:00

      Lag 2 Piteå Summer Games F-11


      00:00
    • 11:45

      Hif/stein / PSG A-lag Damer/F17


      14:30
    • 12:00

      Piteå Summer Games F-10


      00:00
    • 12:00

      Pedersöre (hemma) F-10


      13:00
    • 13:00

      Hamna IL (borta) P-08


      14:00
    • 14:30

      Match Piteå IF i PSG F-12


      16:00
    • 15:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 15:00

      FK Kedainia (borta) F-08


      16:00
    • 16:00

      Ersmark IK (borta) F-07


      17:30
    • 16:30

      Träning P-14


      17:30
    • 17:00

      Storfors AIK / PSG A-lag Damer/F17


      19:30
    • 17:00

      IK Junkeren (hemma) F-10


      18:00
    • 18:00

      Lira BK (hemma) P16/17


      20:00
    • 19:00

      Mariehem SK (hemma) F-09


      20:00
    • 20:20

      Invigning med parad F-10


      21:20
    • 22:00

      Bjerkvik IF (hemma) F-08


      23:00
  • 2Lör
    • Heldag

      Piteå Summer Games P-12

    • Heldag

      Piteå Summer Games P-09

    • Heldag

      Piteå summer games 2022 F-08

    • Heldag

      Piteå Summer Games P-13

    • Heldag

      Piteå Summergames P-11

    • Heldag

      Piteå Summergames A-lag Damer/F17

    • Heldag

      Piteå Summer Games F-07

    • Heldag

      Lappland Soccer Cup P-10

    • Heldag

      Piteå Summergames F-12

    • Heldag

      Piteå Summer games 2022 F-09

    • Heldag

      Piteå Summergames 2022 P-08

    • Heldag

      Lag 1 Piteå Summer Games F-11

    • Heldag

      Lag 2 Piteå Summer Games F-11

    • Heldag

      Piteå Summer Games F-10

    • 08:00

      IFK Umeå (hemma) P-08


      09:00
    • 10:00

      Gammelgårdens IF (borta) F-07


      11:30
    • 10:00

      Tromsö IL (hemma) F-09


      11:00
    • 10:00

      NFF P06 P16/17


      14:00
    • 12:00

      FC Norrsken (borta) F-10


      13:00
    • 12:30

      Match Lira BK i PSG F-12


      14:00
    • 12:45

      IK Grand Bodö / PSG A-lag Damer/F17


      15:30
    • 13:00

      Robertsfors IK (borta) F-09


      14:00
    • 14:00

      Umedalens IF (borta) F-08


      15:00
    • 15:00

      Tromsö IL (borta) F-07


      16:00
    • 17:00

      Larsmo BK (hemma) P-08


      18:00
    • 18:00

      Tromsdalen UIL Blue (borta) F-10


      19:00
    • 20:00

      Storfors AIK (hemma) F-09


      21:00
  • 3Sön
    • Heldag

      Piteå Summer Games P-12

    • Heldag

      Piteå Summer Games P-09

    • Heldag

      Piteå summer games 2022 F-08

    • 00:00

      Piteå Summer Games P-13


      23:00
    • Heldag

      Piteå Summergames P-11

    • Heldag

      Piteå Summergames A-lag Damer/F17

    • Heldag

      Piteå Summer Games F-07

    • Heldag

      Lappland Soccer Cup P-10

    • Heldag

      Piteå Summergames F-12

    • 00:00

      Piteå Summer games 2022 F-09


      15:00
    • 00:00

      Piteå Summergames 2022 P-08


      19:00
    • 00:00

      Lag 1 Piteå Summer Games F-11


      13:00
    • 00:00

      Lag 2 Piteå Summer Games F-11


      10:00
    • 00:00

      Piteå Summer Games F-10


      11:00
    • 07:45

      Semi-PSG A-lag Damer/F17


      10:00
    • 08:00

      Tromsö IL Prestvannet (borta) P-08


      09:00
    • 08:00

      Tromsö IL Blå (hemma) F-09


      09:00
    • 10:00

      Storfors AIK (borta) F-10


      11:00
    • 11:30

      Match Arvidsjaur i PSG F-12


      13:00
    • 12:00

      Träning P16/17


      14:00
    • 13:00

      Robertsfors IK (borta) F-07


      14:00
    • 15:05

      Bollflickeuppdrag F-09


      18:00
    • 16:00

      Umeå FC (hemma) A-lag Herrar


      17:00
  • 4Mån
    v.27
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • Heldag

      Uppehåll P-11

    • Heldag

      Uppehåll F-11

  • 9Lör
    • Heldag

      Uppehåll P-11

    • Heldag

      Uppehåll F-11

  • 10Sön
    • Heldag

      Uppehåll P-11

    • Heldag

      Uppehåll F-11

    • 15:00

      Träning P-08


      16:30
    • 17:00

      Sunderby SK (hemma) F-07


      19:00
  • 11Mån
    v.28
    • Heldag

      Uppehåll P-11

    • Heldag

      Uppehåll F-11

    • 10:30

      Träning F-07


      12:00
  • 12Tis
    • Heldag

      Uppehåll P-11

    • Heldag

      Uppehåll F-11

    • 09:00

      Egen träning P16/17


      10:00
    • 10:30

      Träning F-07


      12:00
  • 13Ons
    • Heldag

      Uppehåll P-11

    • Heldag

      Uppehåll F-11

    • 12:00

      Träning A-lag Herrar


      13:00
    • 15:00

      Gällivare SK (hemma) F-07


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 14Tor
    • Heldag

      Uppehåll P-11

    • Heldag

      Uppehåll F-11

    • 10:30

      Träning F-07


      12:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 15Fre
    • Heldag

      Uppehåll P-11

    • Heldag

      Uppehåll F-11

  • 16Lör
    • Heldag

      Uppehåll P-11

    • Heldag

      Uppehåll F-11

    • Heldag

      Gothia Cup 2022 P-07

  • 17Sön
    • Heldag

      Uppehåll P-11

    • Heldag

      Uppehåll F-11

    • Heldag

      Gothia Cup 2022 P-07

    • Heldag

      Gothia Cup F-07

  • 18Mån
    v.29
    • Heldag

      Gothia Cup 2022 P-07

    • Heldag

      Gothia Cup F-07

    • Heldag

      Uppehåll P-11

    • Heldag

      Uppehåll F-11

    • 09:00

      Högbo AIK (hemma) F-07


      10:30
  • 19Tis
    • Heldag

      Gothia Cup 2022 P-07

    • Heldag

      Gothia Cup F-07

    • Heldag

      Uppehåll P-11

    • Heldag

      Uppehåll F-11

    • 09:00

      Egen träning P16/17


      10:00
    • 13:00

      Djurgårdens IF 2 (borta) F-07


      14:30
  • 20Ons
    • Heldag

      Gothia Cup 2022 P-07

    • Heldag

      Gothia Cup F-07

    • Heldag

      Uppehåll P-11

    • Heldag

      Uppehåll F-11

    • 12:00

      Träning A-lag Herrar


      13:00
    • 15:10

      HK (Island) (hemma) F-07


      16:40
  • 21Tor
    • Heldag

      Gothia Cup 2022 P-07

    • Heldag

      Gothia Cup F-07

    • Heldag

      Uppehåll P-11

    • Heldag

      Uppehåll F-11

    • 18:30

      Träning P16/17


      20:00
  • 22Fre
    • Heldag

      Gothia Cup 2022 P-07

    • Heldag

      Gothia Cup F-07

    • Heldag

      Uppehåll P-11

    • Heldag

      Uppehåll F-11

    • 17:00

      Träning P16/17


      18:30
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.30
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • Heldag

      Umeå fotbollsfestival 2022 F-08

    • 10:00

      Munksund-Skuthamns SK (borta) P-11


      11:00
    • 15:00

      Infjärdens SK IBFF/ÖIF (borta) P-08


      17:00
  • 31Sön
    • Heldag

      Umeå fotbollsfestival 2022 F-08

    • 14:00

      Umeå FC Akademi (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      IFK Arvidsjaur FK (borta) P-08


      16:00
    • 14:30

      Lira BK (hemma) P-11


      15:30
    • 16:00

      Lira BK (hemma) P-11


      17:00
    • 17:00

      Träning A-lag Damer/F17


      18:30
    • 18:00

      Rutviks SK Grön (borta) P-10


      20:00