Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Luleå

Följ

IFK Luleå

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • Heldag

      Distriktslag Norrlandslägret P-04

    • Heldag

      Examenscupen 2019 F-08

    • 09:30

      IFK Kalix Blå (borta) P-09


      10:30
    • 09:45

      Älvsby IF (hemma) F-08


      10:30
    • 10:00

      Gammelgårdens IF (borta) F-10


      14:00
    • 10:00

      FC Norrsken (hemma) P-06


      12:00
    • 10:45

      Sunderby SK Lag 2 (hemma) F-09


      12:00
    • 11:15

      Morön BK (borta) F-08


      12:00
    • 11:30

      Kiruna FF (hemma) P-06


      13:30
    • 12:00

      Kiruna FF (hemma) P-05


      14:00
    • 12:00

      Kiruna FF (hemma) P-05


      14:00
    • 12:00

      Piteå IF FF Lag 1 (borta) P-07


      14:00
    • 12:00

      Luleå SK (borta) P-08


      13:30
    • 12:00

      Norrfjärdens IF (hemma) P-08


      13:30
    • 12:45

      Piteå IF (borta) F-08


      13:30
    • 12:45

      Lira Bollklubb (borta) F-04/05


      15:00
    • 13:00

      Gammelgårdens IF (borta) F-06


      15:00
    • 14:15

      Stämningsgården IK (borta) F-08


      15:00
    • 15:15

      Lira BK Blå (hemma) P-09


      16:30
    • 16:30

      Hedens IF (hemma) P-07


      18:30
  • 2Sön
    • 00:00

      Distriktslag Norrlandslägret P-04


      12:00
    • 10:00

      Examenscupen P-10


      18:00
    • 10:00

      Svartbjörnsbyns IF (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Seriematch Gällivare F-07


      11:30
    • 11:00

      Kiruna FF (borta) /Lira BK P16


      13:00
    • 11:30

      Träning P-08


      13:00
    • 11:30

      Storfors AIK Lag 2 (hemma) P-08


      13:00
    • 12:15

      Öjeby IF/IBFF (hemma) F-04/05


      14:30
    • 13:00

      Hedens IF (borta) P-06


      15:00
    • 13:00

      Seriematch F-07


      14:30
    • 13:00

      Assi IF (hemma) F-08


      14:30
    • 14:00

      Anundsjö IF (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:30

      Träning P-04


      16:00
    • 15:50

      Träning P-05


      17:30
    • 16:00

      Träning P-09


      17:30
    • 16:00

      Träning F-09


      17:30
    • 16:45

      Lagaktivitet utan ledare F-07


      19:30
    • 17:30

      Gammelstads IF (borta) F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
  • 3Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning P19


      18:30
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:20

      Träning P-05


      20:00
    • 20:00

      Träning /Lira BK P16


      21:30
  • 4Tis
    • 16:00

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Utbildningsläger F-04/05


      20:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Bergnäsets AIK (borta) F-08


      19:30
    • 18:00

      Luleå SK (borta) F-09


      19:15
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P19


      20:00
    • 19:00

      Träning /Lira BK P16


      20:30
    • 20:00

      Träning P-04


      21:30
  • 5Ons
    • 16:00

      Träning P-06


      18:00
    • 16:15

      Träning P19


      17:45
    • 16:15

      Träning U17


      17:45
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Föräldramöte F-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 20:00

      Storfors AIK (borta) P-05


      22:00
  • 6Tor
    • 10:30

      Träning A-lag Herrar


      12:00
    • 11:15

      Sävast AIF (borta) P-07


      13:15
    • 12:00

      Storfors AIK/MSSK 2 (borta) F-06


      14:00
    • 12:00

      Träning P-04


      13:30
    • 14:15

      Gammelstads IF (hemma) P-09


      15:30
    • 14:30

      Träning /Lira BK P16


      16:00
    • 15:00

      FC Norrsken (borta) P-05


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:15

      FC Norrsken (borta) F-04/05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning F-09


      20:00
  • 7Fre
    • 15:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 17:20

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Piteå IF FF Lag 2 (hemma) P-07


      19:30
    • 18:00

      Haparanda FF (borta) P-06


      20:00
    • 18:30

      Trångfors IF (hemma) F-06


      20:30
    • 19:00

      Munksund-Skuthamns SK (hemma) P-07


      21:00
  • 8Lör
    • 08:00

      IFK Luleå Lag 2 (hemma) F-09


      14:00
    • 08:00

      Rutviks SK (hemma) F-09


      09:00
    • 08:45

      Piteå IF Lag 1 (borta) F-09


      09:45
    • 09:30

      Södra United (borta) F-09


      10:15
    • 09:45

      Examenscupen F-10


      18:15
    • 10:00

      Piteå IF FF Lag 2 (hemma) P-06


      12:00
    • 10:15

      Malmbergets AIF (hemma) F-09


      11:00
    • 11:00

      MSSK (hemma) F-09


      11:45
    • 11:30

      Morön BK (borta) U17


      13:30
    • 11:30

      Alviks IK (hemma) P-06


      13:30
    • 11:45

      IBFF (borta) F-09


      12:30
    • 12:30

      Storfors AIK Lag 1 (borta) F-09


      13:15
    • 13:00

      Lira BK Gul (hemma) P-08


      14:30
    • 13:00

      Bollkalleuppdrag F-07


      16:00
    • 13:15

      Trångfors IF Lag 1 (hemma) F-09


      14:00
    • 14:00

      Ytterhogdals IK (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:00

      Alviks IK (hemma) P-08


      16:30
    • 16:00

      Gammelgårdens IF (borta) /Lira BK P16


      18:00
    • 17:00

      Gällivare SK (hemma) P-09


      18:15
  • 9Sön
    • 00:00

      Gammelstads IF (hemma) /Lira BK P16


      02:00
    • 08:00

      Examenscupen P-07


      20:00
    • 09:00

      Målvaktsträff NFF P-04


      14:00
    • 09:00

      Sammandrag - Matcher P-10


      15:00
    • 09:30

      Målvaktsträning P-09


      16:00
    • 10:00

      Bergnäsets AIK (hemma) /Lira BK P16


      12:00
    • 10:00

      BDX-cup P-06


      19:00
    • 11:15

      Träning F-08


      13:00
    • 11:30

      Träning P-08


      13:00
    • 12:00

      Lagjobb P19


      16:00
    • 12:00

      Städuppdrag U17


      14:00
    • 14:00

      IFK Kalix Lag 2 (borta) P-08


      15:30
    • 14:30

      Träning F-04/05


      16:00
    • 14:30

      Träning F-06


      16:00
    • 15:00

      IFK Kalix (borta) P-05


      17:00
    • 15:00

      Sammandrag F-11


      17:00
    • 16:00

      Seriematch F-07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:20

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Målvaktsakademi F-07


      19:00
    • 18:50

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P19


      20:00
  • 10Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Föreläsning mental träning F-04/05


      20:00
    • 18:20

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Älvsby IF (borta) P-08


      20:00
    • 18:30

      IFK Kalix (hemma) F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Skogså IF (borta) P19


      21:00
    • 19:00

      Träning F-09


      20:00
    • 20:00

      Träning /Lira BK P16


      21:30
  • 11Tis
    • 16:45

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:15

      Alviks IK (borta) F-04/05


      19:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning U17


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning /Lira BK P16


      20:30
    • 20:00

      FC Norrsken (hemma) P-04


      22:00
  • 12Ons
    • 16:15

      Träning P19


      17:45
    • 16:15

      Träning U17


      17:45
    • 16:45

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
      Örnäsets IP - konstgräs
      Anteckning: Samling 1755 ombytt och klar.
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08


      20:00
    • 18:15

      Storfors AIK (borta) F-04/05


      20:30
    • 18:20

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Alviks IK (hemma) P-05


      21:00
    • 19:00

      Seriematch MSSK F-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Rutviks SK (borta) P-09


      20:15
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:45

      Rutviks SK (borta) F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:20

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P19


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 19:00

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Träning /Lira BK P16


      20:30
    • 19:45

      Träning P-06


      21:30
    • 20:00

      Träning P-04


      21:30
  • 14Fre
  • 15Lör
    • Heldag

      Davids Cup P-08

    • 08:00

      Seriematch Gällivare F-07


      18:00
    • 09:00

      Midnattscup P-06


      19:00
    • 09:00

      Sammandrag Gammelstad P-10


      16:00
    • 11:30

      Bergnäsets AIK (borta) P-09


      12:30
    • 11:45

      Sävast AIF (hemma) F-09


      13:00
    • 12:00

      Luleå SK (borta) P-07


      14:00
    • 13:00

      Pajala IF (borta) P-05


      15:00
    • 14:00

      Kramfors-Alliansen (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 16:00

      Malmbergets AIF (hemma) F-06


      18:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Gammelstads IF (borta) F-09


      11:15
    • 10:00

      Gammelgårdens IF (hemma) F-10


      14:15
    • 11:15

      Gammelgårdens IF (hemma) F-04/05


      13:30
    • 11:15

      Träning F-08


      13:00
    • 11:30

      Träning P-08


      13:00
    • 11:30

      Match F-04/05 F-07


      13:30
    • 12:00

      Sammandrag 5 mot 5 serien P11 P-11


      14:00
    • 12:00

      Träningsmatch P-12


      13:00
    • 13:30

      Pajala IF (hemma) F-06


      15:30
    • 14:00

      Gammelstads IF (borta) P-07


      16:00
    • 14:00

      Alviks IK Lag 1 (borta) P-09


      15:15
    • 16:00

      Träning P-09


      17:30
    • 16:00

      Sunderby SK (hemma) /Lira BK P16


      18:00
    • 17:50

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Lira BK (borta) P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P19


      19:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 17Mån
    v.25
    • 16:30

      Lagfoto F-04/05


      17:00
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 18:15

      Träning F-08


      20:00
    • 18:20

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P19


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Lira BK Lag 3 (hemma) P-07


      21:00
    • 20:00

      Träning /Lira BK P16


      21:30
  • 18Tis
    • 15:30

      Träning P-06


      17:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Alviks IK (hemma) F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      19:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P19


      20:00
    • 19:00

      Träning /Lira BK P16


      20:30
    • 20:00

      Match P19 Notviken-IFK U17 U17


      22:00
  • 19Ons
    • 15:30

      Träning P-06


      17:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning /Lira BK P16


      19:30
    • 18:15

      Sunderby SK (borta) F-04/05


      20:00
    • 18:20

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Seriematch F-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      IBFF (hemma) F-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 19:15

      Sävast AIF (borta) P-05


      21:15
  • 20Tor
    • 15:45

      Träning P-06


      17:30
    • 16:00

      Träning P19


      17:00
    • 16:00

      Träning U17


      17:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      A-lagsmatch IFK Luleå - Piteå IF FF P-05


      21:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:15

      Parad IFK Luleå P-11


      19:00
    • 18:15

      Parad F-10


      19:00
    • 18:15

      Parad A-lagsmatch F-13


      21:00
    • 18:15

      Parad på A-lagets match mot Piteå P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning P-09


      21:00
    • 18:15

      Parad IFK F-04/05


      20:30
    • 18:15

      Ungdomsparad+match P-06


      21:00
    • 18:15

      IFK Luleå Ungdomslagsparad P-04


      19:15
    • 18:15

      Parad IFK Luleå F-07


      20:45
    • 18:15

      Parad på A-lagsmatch P-08


      21:00
    • 18:15

      IFK-parad F-09


      21:00
    • 18:15

      Parad IFK-Piteå F-06


      21:00
    • 18:20

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Piteå IF FF (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 19:00

      Träning U17


      20:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:00
    • 19:00

      Träning P19


      20:00
  • 23Sön
    • 00:00

      Jämtö/Vitå BK 9-9 (borta) /Lira BK P16


      02:00
    • 10:00

      Träning P-06


      12:00
    • 10:00

      Träning P-08


      12:00
    • 11:15

      Träning F-08


      13:00
    • 11:30

      Träning P-08


      13:00
    • 12:00

      LSK (borta) F-06


      14:00
    • 13:00

      Jokkmokks SK (9 mot 9) (hemma) P-05


      15:00
    • 14:00

      Gällivare/Malmberget (borta) P19


      16:00
    • 14:15

      Bergnäsets AIK (borta) F-04/05


      16:30
    • 15:00

      Svartbjörsbyns IF (hemma) P-09


      16:00
    • 16:00

      Träning F-09


      17:30
    • 16:15

      Storfors AIK (hemma) P-09


      17:30
    • 16:20

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      IFK Kalix (borta) P-07


      18:30
    • 16:30

      Hedens IF (borta) P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
  • 24Mån
    v.26
    • 13:30

      Träning P-06


      15:30
    • 16:30

      Träning F-07


      17:30
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Seriematch F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Älvsby IF (borta) F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P19


      19:45
    • 18:50

      Träning P-05


      20:30
    • 19:30

      Sunderby SK (borta) P-06


      21:00
    • 20:00

      Munksund-Skuthamns SK (hemma) /Lira BK P16


      22:00
  • 25Tis
    • 13:30

      Träning P-06


      15:30
    • 16:00

      Träning P19


      17:00
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:30

      Träning /Lira BK P16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Sunderby SK (borta) P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Flöja (hemma) P-05


      20:30
    • 19:00

      Haparanda FF (hemma) P-07


      21:00
    • 19:00

      Umeå FC (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 26Ons
    • 17:00

      Alviks IK (hemma) F-06


      19:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:15

      Träning /Lira BK P16


      18:45
    • 17:45

      FC Norrsken (borta) F-04/05


      20:00
    • 18:00

      Seriematch LSK F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:20

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Flöja (hemma) P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Södra United (borta) P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:30

      Skellefteå FF (borta) U17


      21:00
    • 19:30

      Pålänge GIF (hemma) P19


      21:30
  • 27Tor
    • 15:00

      PSG P-06


      19:00
    • 15:30

      Fløya G07 (hemma) P-07


      17:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:20

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Pajala IF (hemma) P-04


      21:00
    • 19:00

      Träning F-09


      20:00
  • 28Fre
    • Heldag

      Piteå Summer Games P-10

    • Heldag

      PSG cup F-07

    • Heldag

      Piteå Summer Games F-06

    • Heldag

      PSG 2019 F-08

    • Heldag

      Piteå Summer Games P-05

    • Heldag

      PSG F-04/05

    • Heldag

      Piteå Summer Games /Lira BK P16

    • 08:00

      Piteå Summergames 2019 P-08


      00:00
    • 09:00

      Piteå Summer Games P-07


      00:00
    • 10:00

      Piteå Summer Games P-04


      00:00
    • 12:00

      TP-47 Röd (borta) F-08


      13:00
    • 13:00

      Kaiskuru IL (borta) F-06


      14:00
    • 15:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 18:00

      Piteå Summergames P-09


      00:00
    • 18:00

      FC Norrsken (hemma) F-06


      19:00
    • 18:00

      MSSK (hemma) F-08


      19:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Piteå Summer Games P-10

    • Heldag

      PSG cup F-07

    • Heldag

      Piteå Summer Games F-06

    • Heldag

      PSG 2019 F-08

    • Heldag

      Piteå Summer Games P-05

    • Heldag

      PSG F-04/05

    • Heldag

      Piteå Summer Games /Lira BK P16

    • Heldag

      Piteå Summergames 2019 P-08

    • Heldag

      Piteå Summer Games P-07

    • Heldag

      Piteå Summer Games P-04

    • Heldag

      Piteå Summergames P-09

    • 11:30

      Träning P19


      13:00
    • 12:00

      Fromhedens IF (borta) F-08


      13:00
    • 12:00

      Innstrandens IL (hemma) F-06


      13:00
    • 14:00

      Teg SK (hemma) U17


      16:00
    • 14:00

      IFK Timrå (borta) A-lag Herrar


      16:00
  • 30Sön
    • Heldag

      Piteå Summer Games P-10

    • Heldag

      PSG cup F-07

    • Heldag

      Piteå Summer Games F-06

    • Heldag

      PSG 2019 F-08

    • Heldag

      Piteå Summer Games P-05

    • Heldag

      PSG F-04/05

    • Heldag

      Piteå Summer Games /Lira BK P16

    • 00:00

      Piteå Summergames 2019 P-08


      19:00
    • 00:00

      Piteå Summer Games P-07


      19:00
    • 00:00

      Piteå Summer Games P-04


      19:00
    • 00:00

      Piteå Summergames P-09


      19:00
    • 11:15

      Träning F-08


      13:00
    • 11:30

      Träning P-08


      13:00
    • 16:00

      Träning F-09


      17:30
    • 18:00

      Distriktslag Utvecklingslägret P-04


      00:00
    • 18:00

      Notviken IK2 (borta) P19


      21:00