Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

December 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.48
    • 16:50

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:30
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08/09


      20:00
    • 20:45

      Träning Damlaget


      22:00
  • 2Tor
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Dam o Flickfotbollsmöte F15


      19:00
    • 18:00

      Träning U19 Herr


      19:30
    • 19:30

      Träning F17


      21:00
    • 19:30

      Träning F15


      21:00
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:50

      Träning P-10


      13:00
    • 11:00

      Träning F-08/09


      12:00
    • 12:00

      Träning F-08/09


      13:00
      Norrbyhallen
      Anteckning: Pass 2
    • 12:30

      Kval P19 div 1 U19 Herr


      14:30
    • 18:00

      Örebro Futsal Club 2 (borta) Damlaget


      20:00
  • 5Sön
    • 08:20

      Träningsmatcher P-09


      11:00
    • 08:20

      Adolfsbergs IK (borta) P-08


      11:00
    • 09:00

      Träning P-2015


      10:00
    • 10:00

      Träning F-2015


      11:00
    • 11:00

      Träning F-13/14


      12:00
    • 13:00

      Träning P-11


      14:00
    • 14:00

      Träning P-13


      15:00
    • 14:45

      Träning F-10


      16:00
    • 15:00

      Match mot Kumla (F15) F-08/09


      16:00
    • 16:30

      Träning F15


      18:15
    • 16:30

      Match 9v9 mot Sturehov F-08/09


      18:00
    • 16:30

      IK Sturehov (hemma) F-08/09


      17:30
    • 18:15

      Träning F17


      20:00
  • 6Mån
    v.49
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 16:50

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Boinsikt placeholder F15


      00:00
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:30
    • 18:30

      IF Eker Örebro (borta) Damlaget


      20:30
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning F17


      20:00
    • 20:00

      Träning U19 Herr


      21:30
  • 9Tor
    • Heldag

      Boinsikt placeholder F15

    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning U19 Herr


      19:30
    • 19:00

      Föräldramöte P-08


      20:30
    • 19:30

      Träning F17


      21:00
    • 19:30

      Träning F15


      21:00
  • 10Fre
    • Heldag

      Boinsikt placeholder F15

    • 16:00

      Fut5al Lucia 2021 F15


      00:00
  • 11Lör
    • Heldag

      Boinsikt placeholder F15

    • 00:00

      Fut5al Lucia 2021 F15


      02:00
    • Heldag

      Fut5alucia F08 F-08/09

    • Heldag

      Fut5alucia F09 F-08/09

    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:50

      Träning P-10


      13:00
    • 14:00

      Utdelning Boinsikt F15


      17:00
    • 14:15

      New Mill Indians SK (hemma) F-08/09


      15:15
    • 15:00

      IFK Stocksund (borta) F-08/09


      16:00
    • 15:55

      Älvsjö AIK FF (hemma) F-08/09


      16:55
  • 12Sön
    • Heldag

      Boinsikt placeholder F15

    • 09:00

      Träning P-2015


      10:00
    • 10:00

      Träning F-2015


      11:00
    • 11:00

      Träning F-13/14


      12:00
    • 11:10

      Garphyttans IF (borta) Damlaget


      13:10
    • 11:45

      Träning P-12


      13:00
    • 13:00

      Träning P-11


      14:00
    • 13:00

      Träning P-10


      15:00
    • 14:00

      Träning P-13


      15:00
    • 14:45

      Träning F-10


      16:00
    • 16:30

      Träning F15


      18:15
  • 13Mån
    v.50
    • 00:00

      Boinsikt placeholder F15


      21:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
  • 14Tis
    • 16:00

      Bemanning bingolotter P-13


      20:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Futsalserien F15 F-08/09


      18:00
    • 17:00

      Träning U19 Herr


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-08/09


      19:30
    • 20:00

      Träning F17


      21:00
    • 20:00

      Träning F15


      21:00
    • 20:45

      Träning Damlaget


      22:00
  • 15Ons
    • 16:00

      Bemanning ICA Maxi P-12


      17:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Bemanning ICA Maxi P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:30
    • 17:00

      Dam/flickorganisationen för 2022 ledare F15


      18:30
    • 17:00

      Träning F17


      18:00
    • 17:45

      Dam/flickorganisationen för 2022 F15


      18:30
    • 18:00

      Bemanning ICA Maxi P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08/09


      20:00
    • 18:30

      organisationen för 2022 F17


      19:30
    • 19:00

      Bemanning ICA Maxi P-12


      20:00
    • 19:15

      Träning U-Dam


      20:15
    • 20:45

      Träning Damlaget


      22:00
  • 16Tor
    • 16:00

      Försäljning ICA P-11


      17:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Försäljning ICA P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning U19 Herr


      19:30
    • 19:00

      Försäljning ICA P-11


      20:00
    • 19:30

      Träning F17


      21:00
    • 19:30

      Träning F15


      21:00
  • 17Fre
  • 18Lör
    • Heldag

      Snöbollen Cup F-08/09

    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 09:00

      Promenad + teori + mat U19 Herr


      12:00
    • 09:45

      Träning P-10


      11:00
    • 10:30

      BK Forward (borta) F-08/09


      12:00
    • 12:00

      Träning F-08/09


      13:00
    • 13:10

      Scandinavian FC Örebro (hemma) Damlaget


      15:10
    • 16:00

      Bingolotter vid ICA-maxi P-09


      17:00
    • 17:00

      Bingolotter vid ICA-maxi P-09


      18:00
  • 19Sön
    • 11:00

      Träning F-13/14


      12:00
    • 11:00

      Kval P19 div 1 U19 Herr


      13:00
    • 11:45

      Träning P-12


      13:00
    • 13:00

      Träningsmatch F17


      15:00
    • 14:00

      Träning P-13


      15:00
    • 16:00

      Bingolotter vid ICA-maxi P-09


      17:00
    • 16:30

      Träning F15


      18:15
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Bingolotter vid ICA-maxi P-09


      18:00
  • 20Mån
    v.51
    • 18:00

      Planeringsmöte F15


      20:00
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 16:00

      Försäljning av Bingolotter på ICA Maxi F-08/09


      20:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.52
    • Heldag

      Örebrocupen Futsal F-08/09

    • 13:00

      Träning F-08/09


      15:00
    • 15:50

      Bingolotto bemanning ICA Maxi Boglundsängen F15


      20:10
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre