Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

November 2021

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.44
    • 08:50

      Träning P-12


      10:00
    • 09:00

      Träning P-13


      10:15
    • 11:00

      Höstlovsfotboll P-14


      12:15
    • 11:00

      Träning F-13/14


      12:15
    • 14:00

      Träning F-11/12


      15:15
    • 14:00

      Träning F-10


      15:15
    • 16:50

      Träning P-10


      18:15
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:45

      Träning F-08/09


      20:00
    • 19:30

      Träning F17


      21:00
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 11:00

      Träning F15


      12:15
    • 11:00

      Träning F17


      12:15
    • 16:50

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Träning F-08/09


      20:00
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 11:00

      Intresseanmälan träningsgrupp för Tränarutbildning UEFA-B F15


      15:00
    • 11:00

      Träning F15


      15:00
    • 16:50

      Träning F-08/09


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning U19 Herr


      18:00
  • 6Lör
    • 08:30

      Träning F15


      19:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:50

      Träning P-10


      12:00
    • 11:00

      BK Forward (hemma) U19 Herr


      13:00
    • 11:00

      Träning F-08/09


      13:00
    • 13:00

      Bollisar för damlaget F-11/12


      16:20
    • 14:00

      Lödöse Nygård IK (hemma) Damlaget


      16:00
  • 7Sön
    • 09:00

      Träning P-2015


      10:00
    • 10:00

      Träning F-2015


      11:00
    • 11:45

      Träning P-12


      13:00
    • 13:00

      Träning P-11


      14:00
    • 16:00

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08/09


      18:00
    • 17:00

      IFK Eskilstuna (borta) Herrlaget


      19:00
    • 18:30

      Träning F15


      19:45
  • 8Mån
    v.45
    • 16:50

      Träning P-10


      18:15
    • 16:50

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:00

      Träning U-Dam


      19:30
    • 18:00

      Promenad + teori + mat U19 Herr


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 19:30

      Träning F17


      21:00
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 16:50

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:20

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08/09


      20:00
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning U19 Herr


      19:45
    • 19:30

      Träning U-Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning F17


      21:00
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 09:00

      Städning Krangatan 4 P-10


      12:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 11:00

      Träning F-10


      13:00
    • 11:00

      Träning F-11/12


      13:00
    • 13:20

      Jitex kommer på besök F-08/09


      20:00
    • 14:00

      Arboga Södra IF (borta) U19 Herr


      16:00
    • 18:00

      Middag med Jitex och Syrianska F-08/09


      20:00
  • 14Sön
    • 09:00

      Träning P-2015


      10:00
    • 10:00

      Träning F-2015


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch BP F17


      12:00
    • 11:00

      Träning F-13/14


      12:00
    • 11:45

      Träning P-12


      13:00
    • 12:00

      Västerås SK FK (borta) P-12


      17:00
    • 13:00

      Träning P-11


      14:00
    • 14:00

      Nyköpings BIS (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 14:00

      Bollkallar - Herrmatch P-10


      16:00
    • 14:00

      Träning P-13


      15:00
    • 14:45

      Träning F-10


      16:00
    • 16:30

      Träning F-08/09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F15


      19:45
  • 15Mån
    v.46
    • 16:50

      Träning P-10


      18:15
    • 16:50

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:00

      Träning U-Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 19:30

      Träning U19 Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning F17


      21:00
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 16:50

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:10

      Match F15 futsalserien F-08/09


      20:15
    • 18:20

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      BK Sport (borta) U19 Herr


      21:00
    • 20:45

      Träning Damlaget


      22:00
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 19:30

      Träning U-Dam


      21:00
    • 19:45

      Träning F17


      21:00
  • 19Fre
  • 20Lör
    • Heldag

      Träningshelg i Storfors F-08/09

    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 12:00

      Träning P-10


      14:00
    • 13:10

      Sköllersta IF (hemma) Damlaget


      15:10
    • 15:00

      Skott i Mål! F15


      21:30
  • 21Sön
    • Heldag

      Träningshelg i Storfors F-08/09

    • 09:00

      Träning P-2015


      10:00
    • 10:00

      Träning F-2015


      11:00
    • 10:15

      Boda Borg F-10


      15:30
    • 11:00

      Träning F-13/14


      12:00
    • 11:45

      Träning P-12


      13:00
    • 13:00

      Träning P-11


      14:00
    • 14:00

      IF Stockholms Fotbollsakademi (hemma) U19 Herr


      16:00
    • 14:00

      Träning P-13


      15:00
    • 16:30

      Träning F15


      18:15
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 18:15

      Träning F17


      20:00
  • 22Mån
    v.47
    • 16:50

      Träning P-10


      18:15
    • 16:50

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:00

      Träning U-Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 19:30

      Träning F17


      21:00
    • 19:30

      Träning U19 Herr


      21:00
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Match mot BK14 (Hemma) (F15) F-08/09


      18:00
    • 18:00

      Säsongsavslutning U-Dam


      22:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Promenad + teori + mat U19 Herr


      21:00
    • 18:30

      Träning F-08/09


      19:30
    • 19:45

      Träning med F17 F15


      21:00
    • 20:00

      Träning F17


      21:00
    • 20:45

      Träning Damlaget


      22:00
  • 24Ons
    • 16:50

      Träning P-10


      17:50
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Kurs i akut skadebehandling samt tejpning F15


      19:30
    • 18:20

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08/09


      20:00
    • 18:30

      Futsal ÖSK - Hammarby P-10


      20:30
    • 20:15

      Kval P19 div 1 U19 Herr


      22:00
    • 20:45

      Träning Damlaget


      22:00
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning U19 Herr


      19:45
    • 19:30

      Träning U-Dam


      21:00
    • 19:45

      Träning F17


      21:00
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:50

      Träning P-10


      13:00
    • 11:00

      Träning F-08/09


      12:00
    • 12:00

      Träning F-08/09


      13:00
    • 18:00

      Adventscupen F07 Syrianska/Rynninge F-08/09


      00:00
  • 28Sön
    • 00:00

      Adventscupen F07 Syrianska/Rynninge F-08/09


      16:00
    • 09:00

      Träning P-2015


      10:00
    • 09:25

      Bollstanäs SK (hemma) F-08/09


      10:25
    • 09:30

      Karlslunds IF FK (borta) P-12


      11:30
    • 10:00

      Träning F-2015


      11:00
    • 10:30

      Träning U19 Herr


      12:00
    • 11:00

      Träning F-13/14


      12:00
    • 11:00

      Degerfors IF F06/07 (hemma) F15


      13:00
    • 11:05

      Älvsjö AIK FF (borta) F-08/09


      12:05
    • 11:30

      Vallentuna BK DF (borta) F-08/09


      12:30
    • 12:45

      Runby IF (borta) F-08/09


      13:45
    • 13:00

      Tyresö FF (hemma) Herrlaget


      15:00
    • 13:00

      Träning P-11


      14:00
    • 13:00

      Bollkallar A-laget P-11


      15:00
    • 14:00

      Träning P-13


      15:00
    • 14:45

      Träning F-10


      16:00
    • 15:30

      Träning F-08/09


      16:30
    • 16:30

      Träning F15


      18:15
    • 16:30

      Match 9v9 mot Adolfsberg F-08/09


      18:00
    • 16:45

      Träningsmatch - Karlskoga SK P-10


      18:00
    • 18:15

      Träning F17


      20:00
  • 29Mån
    v.48
    • 17:00

      Spelarmöte Herrlaget


      18:00
    • 17:20

      Träningsmatch P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Träning F17


      20:00
  • 30Tis