Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2022

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.17
    • Heldag

      Folkpool cup P-14

    • Heldag

      GIF Cupen - Söndag F-08/09

    • 10:00

      Träning P-2015


      11:00
    • 10:00

      Träning F-2015


      11:00
    • 11:00

      Träning F-13/14


      12:00
    • 14:00

      Skogstorps GOIF (borta) U-Dam Match


      16:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:15
    • 16:00

      Träning P-12


      17:30
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Föräldramöte P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 2Mån
    v.18
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 16:50

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:15
    • 17:30

      Rävåsens IK Karlskoga (borta) F-08/09


      20:30
    • 18:00

      Träning Herrlaget


      19:30
    • 18:15

      Träning Damlaget


      20:00
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 08:00

      Parkeringsvakt - 10-mila P-14


      11:15
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:00

      LAGAKTIVITET F-11/12


      15:00
    • 11:00

      IFK Kumla Fotboll (borta) F-10


      13:00
    • 11:15

      Parkeringsvakt 10-mila P-14


      14:30
    • 11:30

      IF Eker Örebro (borta) P-10


      13:00
    • 12:00

      Karlslunds IF FK (borta) P-12


      13:00
    • 13:15

      Bollisar till dammatch F-08/09


      16:00
    • 14:00

      Köping FF (borta) Herrlaget


      16:00
    • 14:00

      Lysviks IF (hemma) Damlaget


      16:00
    • 14:30

      Parkeringsvakt 10-mila P-14


      17:45
    • 15:45

      Örebro SK Ungdom (hemma) F-08/09


      18:30
    • 17:45

      Parkeringsvakt 10-mila P-14


      21:00
  • 8Sön
    • 09:00

      Örebro SK Ungdom (hemma) P-14


      11:00
    • 10:00

      Träning P-2015


      11:00
    • 10:00

      Träning F-2015


      11:00
    • 11:00

      Lillån FK (borta) F-10


      13:00
    • 11:00

      Träning F-13/14


      12:00
    • 11:00

      Kopparberg (borta) F-11/12


      12:00
    • 11:00

      Kopparberg BK (borta) F-11/12


      13:00
    • 11:45

      IFK Askersund (hemma) F-08/09


      14:30
    • 14:00

      IFK Hallsberg FK (borta) P-11


      15:00
    • 14:00

      Örebro SK FK Svart (hemma) P-11


      15:30
    • 14:00

      Mariebergs IK (hemma) P-10


      15:30
    • 15:30

      Karlslunds IF FK 2 Blå (borta) P-09


      17:30
    • 16:00

      Träning P-13


      17:15
    • 16:00

      Träning P-12


      17:30
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 9Mån
    v.19
  • 10Tis
    • 16:50

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Hampetorp-Odensbackens IF (borta) F-08/09


      20:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Föräldramöte P14 P-14


      18:00
    • 18:00

      IFK Lindesberg (hemma) F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:15
    • 18:10

      Träning U-Dam A-J


      20:00
    • 18:10

      Träning U-Dam K-V


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Örebro SK FK 3 Svart (hemma) F-11/12


      20:30
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P-2015


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:45

      Fjugesta IF (hemma) F-08/09


      20:30
    • 18:00

      Karlslunds IF (hemma) P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrlaget


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 09:00

      Karlslunds IF FK (hemma) P-14


      10:00
    • 10:00

      Mosjö SK (hemma) F-10


      11:30
    • 10:00

      Träning F-11/12


      11:30
    • 10:30

      Latorps IF (hemma) P-12


      11:30
    • 10:30

      Träning F-08/09


      12:00
    • 11:00

      Poolspel omgång 1 Rynninge lag 3 P-13


      12:40
    • 14:00

      Grums IK (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 14:00

      Bollisar + entré (vuxna) P-10


      16:00
    • 14:00

      Norrstrands IF (borta) Damlaget


      16:00
  • 15Sön
    • 09:00

      Träning P-2015


      10:00
    • 10:00

      Poolspel i Hovsta F-13/14


      13:00
    • 10:00

      Jubileumslopp - Rynninge IK 90 år! P-14


      11:00
    • 10:00

      Rynninge 90 år F-10


      12:00
    • 10:00

      Jubileumsloppet F-11/12


      12:00
    • 10:00

      Träning F-2015


      11:00
    • 11:00

      Glanshammars IF Gul (borta) P-11


      12:00
    • 12:30

      Örebro SK Fotboll (borta) F-10


      14:00
    • 15:00

      Poolspel omgång 1 Rynninge lag 1 & 2 P-13


      16:45
    • 16:30

      Östra Almby FK 2 (hemma) P-11


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08/09


      18:00
    • 17:00

      IK Sturehov 2 (hemma) U-Dam Match


      19:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 16Mån
    v.20
  • 17Tis
    • 16:50

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:15
    • 18:10

      Träning U-Dam A-J


      20:00
    • 18:10

      Träning U-Dam K-V


      20:00
    • 18:30

      Vivalla SK (hemma) P-09


      20:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 16:50

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:45

      BK Forward (hemma) F-08/09


      20:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:10

      Träning U-Dam A-J


      20:00
    • 18:10

      Träning U-Dam K-V


      20:00
    • 18:30

      Vretstorps IF (borta) P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 19:00

      IFK Lindesberg Vit (borta) P-09


      21:00
  • 20Fre
    • 19:00

      Syrianska Eskilstuna IF (hemma) Herrlaget


      21:00
    • 19:00

      Bollkallar A-laget P-11


      21:00
    • 19:00

      Entré A-laget (Föräldrar) P-11


      21:00
  • 21Lör
    • 10:00

      Örebro Syrianska IF (borta) P-10


      11:30
    • 10:00

      Poolspel omgång 2 Rynninge lag 3 P-13


      11:45
    • 10:00

      Lillån FK (borta) F-08/09


      12:30
    • 10:00

      Träning P-2015


      11:30
    • 10:00

      Träning F-11/12


      11:30
    • 10:00

      Lekebergs IF 1 Röd (borta) F-11/12


      12:00
    • 10:00

      Adolfsbergs IK (hemma) P-12


      11:15
    • 10:30

      KIF Örebro DFF (borta) F-10


      11:30
    • 10:30

      Träning F-08/09


      12:00
    • 13:00

      Adolfsbergs IK (borta) P-14


      15:00
    • 14:00

      IK Brage (hemma) Damlaget


      16:00
    • 14:00

      Adolfsbergs IK (borta) P-14


      16:00
    • 14:00

      Bollisar F-10


      15:30
    • 16:00

      Örebro SK FK 2 Vit (borta) P-09


      18:00
  • 22Sön
    • 10:00

      BK Forward (borta) P-14


      12:00
    • 10:00

      Lillån FK Vit (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Poolspel F-13/14


      13:00
    • 10:00

      Träning F-2015


      11:00
    • 11:00

      Adolfsbergs IK 2 Gul (borta) F-11/12


      13:00
    • 11:30

      Karlslunds IF FK (borta) P-12


      12:45
    • 14:00

      Boo FF (hemma) U-Dam Match


      16:00
    • 14:00

      Poolspel omgång 2 Rynninge lag 1 & 2 P-13


      15:45
    • 14:00

      Pantamera P-09


      16:00
    • 16:30

      Träning F-08/09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 23Mån
    v.21
  • 24Tis
    • 16:50

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:15
    • 18:10

      Träning U-Dam A-J


      20:00
    • 18:10

      Träning U-Dam K-V


      20:00
    • 18:30

      Frövi IK (hemma) P-09


      20:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      KIF Örebro DFF 2 (hemma) F-11/12


      20:30
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11/12


      11:30
    • 10:00

      Fellingsbro GOIF (hemma) P-12


      11:15
    • 10:30

      Träning F-08/09


      12:00
    • 13:00

      Örebro SK FK Svart 2 (borta) P-12


      14:00
    • 14:00

      IK Sturehov (borta) Damlaget


      16:00
    • 14:30

      Träningsmatch ÖSKp11 P-10


      16:00
  • 29Sön
    • 09:00

      Träning P-2015


      10:00
    • 10:00

      Träning F-2015


      11:00
    • 14:00

      Hertzöga BK (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 14:00

      Bollkalle P-12


      16:00
    • 15:00

      Linköpings FC/BK Kenty (borta) U-Dam Match


      17:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:15
    • 16:30

      Mariebergs IK (hemma) P-11


      18:00
    • 16:30

      Karlslunds IF FK Vit (hemma) P-11


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08/09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 30Mån
    v.22
  • 31Tis
    • 16:50

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:15
    • 18:10

      Träning U-Dam A-J


      20:00
    • 18:10

      Träning U-Dam K-V


      20:00
    • 18:30

      IFK Lindesberg Blå (hemma) P-09


      20:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Örebro SK FK 2 Svart (hemma) F-11/12


      20:30