Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:00

      Träning P-2015


      10:30
    • 10:00

      IK Sturehov (borta) P-12


      11:15
    • 10:00

      Träning F-11/12


      11:30
    • 10:00

      Karlslunds IF FK (borta) P-2015


      13:00
    • 10:30

      Träning P-2016


      11:30
    • 11:00

      IFK Lindesberg (borta) P-2015


      13:30
    • 11:30

      Jäders IF (hemma) F16


      13:30
    • 13:00

      IFK Kumla 1 Vit (borta) F-11/12


      15:00
    • 13:15

      Västerås SK FK (borta) Damlaget


      15:15
    • 14:30

      IFK Lindesberg 1 Blå (borta) F-13/14


      16:30
  • 2Sön
    • 09:00

      Träning F-2015


      10:00
    • 09:30

      Träning F-13/14


      10:30
    • 09:30

      Poolspel 1 P-2017Vit


      14:30
    • 09:30

      Fotbollsförbundets Poolspel 3 mot 3 P-2017Blå


      13:40
    • 09:30

      Poolspel 2/6 F-2017


      14:00
    • 10:00

      Nora BK (hemma) P-12


      11:15
    • 10:00

      Adolfsbergs IK Röd (hemma) P-14


      12:00
    • 13:00

      Grythyttans IF (borta) P-10


      15:00
    • 13:00

      Örebro Syrianska IF 2 (borta) F-13/14


      15:00
    • 14:00

      IFK Kumla/Rynninge IK (borta) F16


      16:00
    • 15:00

      Tallboda IF (borta) F19


      17:00
    • 15:00

      Träning F-2016


      16:15
    • 15:30

      Adolfsbergs IK Grön (borta) P-14


      17:30
    • 15:30

      Träning P-2011


      17:00
    • 16:00

      Träning P-14


      17:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      IFK Lindesberg/Nora BK 1 (hemma) F-10


      20:30
  • 3Mån
    v.23
    • 16:45

      Träning F19


      18:15
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10


      20:00
    • 18:00

      Träning P-2016


      19:00
    • 18:30

      Östra Almby FK (borta) P-2011


      20:30
    • 18:30

      IK Sturehov (borta) F-11/12


      20:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning Damlaget


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2015


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      Träning P2015Blå


      18:15
    • 18:00

      IF Eker Örebro/Latorp Silver (hemma) F-11/12


      20:00
    • 18:00

      Hovsta IF Grön (borta) P-14


      20:00
    • 18:00

      Träning P-2011


      19:30
    • 18:20

      Träning F16


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 19:00

      Lillån FK (borta) P-12


      20:15
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning F-2015


      18:30
    • 18:00

      Målvaktsträning P-13


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Fjugesta IF (hemma) P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 19:15

      Adolfsbergs IK Gul (borta) P-2011


      21:15
  • 6Tor
    • 08:00

      Intresseanmälan matchcamp IFK Haninge P-2015


      16:00
    • 09:00

      Spelarutbildningsläger 13 år (2011) F-11/12


      17:00
    • 11:00

      Arboga Södra IF (borta) P-10


      13:00
    • 13:00

      Älvsjö AIK FF (borta) F16


      15:00
    • 17:15

      Träning F19


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 18:20

      Träning F16


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 7Fre
    • 16:30

      Träning F16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Kubb och pizza F-11/12


      19:30
  • 8Lör
    • 09:00

      Poolspel 2: Rynninge TURKOS P-2016


      14:00
    • 10:00

      Adolfsbergs IK (borta) P-2015


      13:00
    • 10:00

      Poolspel F-2015


      13:00
    • 10:00

      Träning F-11/12


      11:30
    • 10:15

      IK Sturehov 2 Röd (hemma) F-13/14


      12:15
    • 10:30

      Träning P-2016


      11:30
    • 11:00

      BK Forward/Garphyttans IF (hemma) F16


      13:00
    • 13:00

      IFK Kumla Vit (borta) P-13


      14:30
    • 14:00

      Adas United IF (borta) Herrlaget


      16:00
  • 9Sön
    • 09:00

      Poolspel 2: Rynninge VIT P-2016


      14:00
    • 09:00

      Poolspel 2: Rynninge BLÅ P-2016


      14:00
    • 09:00

      Träning F-2017


      10:00
    • 09:30

      Träning F-13/14


      11:00
    • 10:00

      Karlslunds IF FK Blå (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      Lekebergs IF Svart (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      Träning P-2017Vit


      11:00
    • 10:00

      Träning P-2017Blå


      11:00
    • 11:00

      Glanshammars IF (borta) P-2015


      15:00
    • 12:00

      Linköpings FC (borta) F16


      14:00
    • 13:00

      Östra Almby FK (borta) P-10


      15:00
    • 14:00

      Örebro SK FK 2 Svart (hemma) F-13/14


      16:00
    • 14:30

      Poolspel 5 mot 5, Utomhus F-2016


      17:30
    • 15:30

      Örebro SK FK Svart 2 (borta) P-13


      17:00
    • 16:00

      Karlslunds IF FK (hemma) P-12


      17:15
  • 10Mån
    v.24
    • 16:45

      Träning F19


      18:15
    • 18:00

      BK Forward Lundby Gul (borta) P-14


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10


      20:00
    • 18:00

      Träning P-2016


      19:00
    • 18:15

      Östansjö IF (hemma) F-13/14


      20:15
    • 18:30

      Örebro SK FK 3 (hemma) F-11/12


      20:30
    • 18:30

      Örebro Syrianska IF (hemma) P-12


      19:45
    • 19:00

      IK Sturehov (hemma) Damlaget


      21:00
    • 19:00

      Nora BK (borta) Herrlaget


      21:00
    • 19:30

      IFK Kumla Vit (borta) F-10


      21:30
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning P-2015


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      Träning P2015Blå


      18:15
    • 17:30

      Matchvärd P-2011


      20:00
    • 18:20

      Träning F16


      20:00
    • 18:20

      Träning P-2015


      19:20
    • 18:30

      IFK Hallsberg FK 2 (hemma) P-2011


      20:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:45

      Träning F19


      20:30
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:30
    • 17:00

      Träning F-2016


      18:15
    • 17:30

      Karlslunds IF FK (borta) F-13/14


      19:30
    • 17:30

      Mariebergs IK 3 (borta) P-14


      19:30
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning F-2015


      18:30
    • 17:30

      Matchvärd P-2011


      20:00
    • 17:50

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning P-13


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning P-14


      19:00
    • 18:30

      BK Forward Svart (hemma) P-2011


      20:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
  • 13Tor
  • 14Fre
    • Heldag

      Örebrocupen - intresseanmälan P-14

    • 08:00

      Örebrocupen P-12


      00:00
    • 08:00

      Örebrocupen lag 1 match 1 P-13


      08:40
    • 08:00

      Hammarby IF FF (hemma) P-14


      09:00
    • 09:00

      Sollentuna FK (hemma) F-13/14


      10:00
    • 10:00

      Örebrocupen F-11/12


      00:00
    • 10:00

      Bergums IK-Rynninge IK F11 F-11/12


      11:00
    • 10:00

      Örebrocupen lag 1 match 2 P-13


      10:40
    • 10:00

      Huddinge IF (hemma) P-14


      11:00
    • 11:00

      AIK Vs Rynninge P-10


      12:00
    • 11:00

      Lindö FF (borta) F-13/14


      12:00
    • 12:00

      Intresseanmälan för Örebrocupen P-10


      00:00
    • 12:00

      Järna SK (hemma) F-13/14


      13:00
    • 12:00

      IFK Hallsberg FK (borta) P-2011


      13:00
    • 12:00

      Stenkvista GOIF (hemma) P-2011


      13:00
    • 12:00

      Kärra KIF (hemma) F-10


      13:00
    • 12:00

      Norrtulls SK (hemma) P-14


      13:00
    • 13:00

      Rynninge vs Vällingby P-10


      14:00
    • 14:00

      Rynninge IK F11-Enskede IK Röd F-11/12


      15:00
    • 14:00

      Örebro SK (borta) F-13/14


      15:00
    • 14:00

      Espoon Palloseura (hemma) P-14


      15:00
    • 16:00

      Esbo BK (borta) P-2011


      17:00
    • 16:00

      Sollentuna FK (hemma) P-14


      17:00
    • 17:00

      IFK Falköping vs Rynninge P-10


      18:00
    • 17:00

      Rynninge vs Karlslund P-10


      18:00
    • 17:00

      Rönninge Salem Fotboll (hemma) P-2011


      18:00
    • 17:00

      Täby FK 1 (borta) F-10


      18:00
    • 17:00

      Örebrocupen lag 2 match 1 P-13


      17:50
    • 18:00

      Örebrocupen F16


      00:00
    • 18:00

      Lindö FF (hemma) P-14


      19:00
    • 18:00

      Bollkalle P-12


      21:00
    • 19:00

      IFK Hallsberg (borta) Damlaget


      21:00
    • 19:00

      Yxhults IK (hemma) Herrlaget


      21:00
    • 19:00

      Örebrocupen lag 2 match 2 P-13


      19:50
  • 15Lör
    • Heldag

      Örebrocupen P-12

    • Heldag

      Örebrocupen F-11/12

    • Heldag

      Intresseanmälan för Örebrocupen P-10

    • Heldag

      Örebrocupen F16

    • Heldag

      Intresseanmälan Örebrocupen P-2015

    • 08:00

      Rynninge vs Jönköping Södra P-10


      09:00
    • 09:00

      Lillkyrka IF (hemma) F-13/14


      10:00
    • 09:00

      IK Sturehov (hemma) F-13/14


      10:00
    • 09:00

      Djurgårdens IF 6 (borta) P-2011


      10:00
    • 10:00

      Svärtinge SK (borta) P-2011


      11:00
    • 10:00

      Örebrocupen lag 1 match 3 P-13


      10:50
    • 10:00

      Örebro SK Ungdom (hemma) P-2015


      13:40
    • 10:00

      Smedby AIS Gul (hemma) F-10


      11:00
    • 11:00

      Rynninge vs Hammarby P-10


      12:00
    • 11:00

      Rynninge IK F11-Enebybergs IF 1 F-11/12


      12:00
    • 11:00

      Oppegård IL (borta) F-13/14


      12:00
    • 11:00

      Essinge IK (borta) F-13/14


      12:00
    • 12:00

      Örberocupen lag 1 match 4 P-13


      12:50
    • 12:30

      Pizza och poolhäng hos Vera F-13/14


      16:00
    • 13:00

      Karlslunds IF FK (hemma) P-14


      14:00
    • 13:00

      B-slutspel mot Vasalund P-10


      14:00
    • 14:00

      Örebrocupen lag 2 mach 3 P-13


      14:50
    • 15:00

      Huddinge IF (hemma) P-14


      16:00
    • 15:00

      Örebro Syrianska IF Ungdom (hemma) P-14


      16:00
    • 16:00

      Örebrocupen lag 2 match 4 P-13


      16:50
    • 16:00

      Tullinge fotboll (hemma) F-10


      17:00
    • 17:00

      Rönninge Salem Fotboll (hemma) P-14


      18:00
    • 18:00

      Hammarby IF FF (hemma) P-14


      19:00
    • 19:00

      Lindö FF (hemma) P-14


      20:00
    • 20:00

      B-slutspel: Rynninge IK-Örebro SK F-11/12


      21:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Örebrocupen P-12


      17:00
    • 00:00

      Örebrocupen F-11/12


      17:00
    • 00:00

      Intresseanmälan för Örebrocupen P-10


      16:00
    • 00:00

      Örebrocupen F16


      19:00
    • 08:00

      Jarlabergs IF (hemma) F-13/14


      09:00
    • 08:00

      Lohjan Pallo (hemma) F-13/14


      09:00
    • 08:00

      IK Sturehov (hemma) P-14


      09:00
    • 08:00

      Espoon Palloseura (hemma) P-14


      09:00
    • 08:00

      B-slutspel- kvartsfinal: Rynninge IK-Karlslund IF FK RÖD F-11/12


      09:00
    • 09:00

      Örebrocupen lag 1 match 5 P-13


      09:50
    • 09:00

      Örebro SK Ungdom (hemma) P-2015


      12:40
    • 10:00

      Essinge IK (borta) F-13/14


      11:00
    • 10:00

      Norrtulls SK (borta) F-13/14


      11:00
    • 10:00

      IF Eker Örebro (hemma) P-14


      11:00
    • 10:00

      FBK Karlstad (hemma) P-14


      11:00
    • 11:00

      Örebrocupen lag 1 match 6 P-13


      11:50
    • 12:00

      Latorps IF (hemma) P-14


      13:00
    • 13:00

      Örebrocupen lag 2 match 5 P-13


      13:50
    • 14:00

      Svärtinge SK (hemma) F19


      16:00
    • 14:00

      Lillån FK (hemma) P-14


      15:00
    • 15:00

      Örebrocupen lag 2 match 6 P-13


      15:50
    • 17:00

      Träning P-2017Vit


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2017Blå


      18:00
  • 17Mån
    v.25
    • 16:45

      Träning F19


      18:15
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 18:00

      BK Forward Trängen Gul (hemma) P-14


      20:00
    • 18:00

      Träning P-12


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10


      20:00
    • 18:00

      Träning P-2016


      19:00
    • 18:15

      IFK Hallsberg FK (hemma) P-10


      20:15
    • 18:30

      IFK Kumla Röd (hemma) F-11/12


      20:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Örebro SK Fotboll (hemma) P-12


      19:45
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning P-2015


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:15

      Träning P2015Blå


      18:15
    • 18:00

      Örebro SK FK Svart/Röd 2 (hemma) P-14


      20:00
    • 18:00

      Örebro SK FK Vit 2 (hemma) P-14


      20:00
    • 18:00

      Sommaravslutning P-12


      20:00
    • 18:20

      Träning F16


      20:00
    • 18:30

      Skyllbergs IK (borta) P-2011


      20:30
    • 18:30

      IFK Kumla Röd (borta) P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:45

      Träning F19


      20:30
  • 19Ons
    • 17:00

      Lillån FK Vit (hemma) P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:30
    • 17:30

      Hovsta IF Grön (borta) P-10


      19:30
    • 17:30

      Träning F-2015


      18:30
    • 17:50

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning P-13


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning P-14


      19:00
    • 18:15

      Örebro SK FK 2 Vit (hemma) F-13/14


      20:15
    • 18:30

      IFK Lindesberg 2 (borta) P-2011


      20:30
    • 18:30

      IK Sturehov Vit (hemma) P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Lindö FF (borta) F19


      21:00
    • 19:00

      Mariebergs IK 1 (borta) F-11/12


      21:00
    • 19:00

      Adolfsbergs IK (borta) P-12


      20:15
    • 19:15

      Adolfsbergs IK (borta) Herrlaget


      21:15
    • 19:15

      Skiljebo SK 1 (hemma) F16


      21:15
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      Träning F19


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 18:00

      Hovsta IF (hemma) P-12


      19:15
    • 18:20

      Träning F16


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning P-2011


      20:00
    • 19:15

      Norrstrands IF (hemma) Damlaget


      21:15
    • 19:15

      Bolltjejer F-10


      21:15
    • 19:15

      Extra bolltjej uppdrag F-11/12


      21:30
  • 21Fre
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 09:00

      Träning F-2015


      10:00
    • 10:00

      Träning F-13/14


      11:30
    • 14:00

      IFK Kumla/Rynninge IK (borta) F16


      16:00
    • 15:30

      Träning P-2011


      17:00
    • 16:00

      Kungsör BK (borta) P-10


      18:00
    • 16:00

      Träning P-14


      17:30
    • 17:00

      BK Forward Trängen Gul (hemma) P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Nora BK/IFK Lindesberg (borta) F-11/12


      21:00
  • 24Mån
    v.26
    • 16:45

      Träning F19


      18:15
    • 18:00

      Träning P-12


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      IFK Kumla 4 (hemma) P-2011


      20:30
    • 18:30

      IFK Kumla 2 Röd (borta) F-13/14


      20:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P-2015


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      Träning P2015Blå


      18:15
    • 17:30

      Samla pant P-10


      20:30
    • 18:00

      Träning P-2011


      19:30
    • 18:00

      Lillån FK (borta) P-12


      19:15
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 19:00

      Adolfsbergs IK Gul (borta) P-13


      21:00
    • 19:00

      DFK Katrineholm (borta) F16


      21:00
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-2015


      18:30
    • 18:30

      IK Sturehov 2 Blå (hemma) P-2011


      20:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Titta på KIF mot Häcken BK 19:00 F-11/12


      21:00
  • 27Tor
    • 17:00

      Sommaravslutning och föräldramatch P-14


      19:00
    • 17:15

      Träning F19


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2017Vit


      18:30
    • 17:30

      Träning P-2017Blå


      18:30
    • 18:30

      Adolfsbergs IK Svart (hemma) P-10


      20:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning P-2011


      20:00
  • 28Fre
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 09:00

      Träning F-2015


      10:00
    • 09:30

      Föräldrarmatch för alla och poolparty för spelarna! F-2015


      13:00
    • 10:00

      Träning F-13/14


      11:30
    • 10:00

      Träning P-2017Vit


      11:00
    • 10:00

      Träning P-2017Blå


      11:00
    • 15:30

      Träning P-2011


      17:00
    • 16:00

      Träning P-14


      17:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00