Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lödde Vikings HK

Följ

Lödde Vikings HK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Lödde Vikings HK
Välj lag

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
    • Heldag

      Rødspætte Cup 2018 P-03

    • Heldag

      Påskacupen P-07

    • 08:00

      Påskacupen P-09


      19:00
    • 09:20

      Påskacupen F-08


      16:00
  • 2Mån
    v.14
    • Heldag

      Rødspætte Cup 2018 P-03

    • 08:30

      Påskacupen F-06


      19:30
    • 09:00

      Påskacupen P-06


      19:00
    • 16:15

      Träning P-03


      18:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 20:00

      Träning F-04


      21:30
    • 20:00

      Träning F-03


      21:30
  • 3Tis
    • 15:45

      Träning F-04


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning PA


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 4Ons
    • 15:45

      Träning P-05


      17:15
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:15

      Träning F-08


      18:25
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning PA


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      19:30
    • 19:15

      Träning P-03


      21:00
  • 5Tor
  • 6Fre
    • Heldag

      Irstablixten dag1 F-03

    • 15:00

      Träning F-05


      16:00
    • 15:45

      Träning P-05


      17:00
    • 16:30

      Träning F-07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning PA


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
  • 7Lör
    • Heldag

      Irstablixten dag 2 F-03

    • Heldag

      Endagscup Ronneby 7/4 F-05

    • Heldag

      Lågan cupen F-07

    • 10:00

      Träning Bollförskola


      11:00
    • 11:30

      LUGI HF P06 1 (hemma) P-06


      13:30
    • 12:45

      H43 Lund HF P06 (borta) P-06


      14:45
    • 13:30

      LUGI HF F04 1 (borta) F-04


      14:30
    • 14:10

      Kristianstad HK F06 2 (hemma) F-06


      15:10
    • 15:10

      Ystads IF HF F06 (borta) F-06


      17:10
  • 8Sön
    • Heldag

      Träning F-03

    • 09:00

      Staffanstorps HK P06 (hemma) P-06


      11:00
    • 09:30

      Kiosk PA


      18:00
    • 10:00

      H43 Lund HF F05 2 (borta) F-05


      11:00
    • 10:00

      Träning Bollförskola


      11:00
    • 10:05

      Vinslövs HK P06 (borta) P-06


      12:05
    • 11:20

      Vinslövs HK F04 (hemma) F-04


      12:20
    • 13:00

      Höörs HK H 65 F04 (borta) F-05


      14:00
    • 13:40

      Eslövs HF P03 1 (hemma) P-03


      14:40
    • 15:10

      OV Helsingborg HK F06 (borta) F-06


      17:10
    • 17:10

      Eslövs IK F06 1 (hemma) F-06


      19:10
    • 17:10

      Eslövs HF P05 (hemma) P-05


      19:10
  • 9Mån
    v.15
    • 16:15

      Träning P-03


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 11Ons
    • 15:45

      Träning P-05


      17:15
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:15

      Träning F-08


      18:25
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning PA


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      19:30
    • 19:30

      Funktionär pass P-03


      21:30
    • 19:45

      Match H78 P-03


      20:45
    • 20:00

      Föräldramöte F10 & P10 P-10


      21:00
    • 20:00

      Föräldramöte F10 & P10 F-10


      21:00
    • 20:15

      Träning P-03


      21:45
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 15:00

      Träning F-05


      16:00
    • 15:45

      Träning P-05


      17:00
    • 16:30

      Träning F-07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning PA


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 19:00

      Åhus Handboll F03 (hemma) F-03


      21:00
    • 20:30

      Träning PA


      21:45
  • 14Lör
  • 15Sön
    • 09:20

      Kraftringen Cup F-08


      12:20
    • 09:30

      IFK Kristianstad P04 Orange (hemma) P-05


      11:00
    • 10:00

      Träning Bollförskola


      11:00
    • 11:00

      Mörrums HK (hemma) F-03


      13:00
    • 12:30

      LUGI HF F03 3 (borta) F-03


      14:30
    • 13:30

      Match Lugi P-03


      14:30
  • 16Mån
    v.16
    • 16:15

      Träning P-03


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 15:45

      Träning P-05


      17:15
    • 17:15

      Träning F-08


      18:25
    • 18:00

      Träning PA


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      19:30
    • 19:15

      Träning P-03


      21:00
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 12:00

      USM Finalsteg P-03


      00:00
    • 15:00

      Träning F-05


      16:00
    • 15:45

      Träning P-05


      17:00
    • 17:00

      Träning PA


      19:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      18:15
    • 18:00

      Avslutnings aktivitet F-07


      19:00
    • 18:30

      Semifinal LUGI-H65 Höör F-06


      21:00
    • 19:00

      Lugi-H65 Semifinal F-04


      21:00
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 00:00

      USM Finalsteg P-03


      20:00
    • 10:00

      Träning Bollförskola


      11:00
    • 23:55

      Jag tänker fortsätta med handboll till hösten. P-05


      23:55
  • 23Mån
    v.17
    • 16:15

      Träning P-03


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 20:00

      Träning F-04


      21:30
  • 24Tis
    • 15:45

      Träning F-04


      17:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning PA


      19:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 25Ons
    • 17:15

      Träning F-08


      18:25
    • 18:00

      Spel nästa säsong P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning PA


      19:00
    • 18:00

      Föräldrarmöte P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      19:30
    • 19:15

      Träning P-03


      21:00
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 15:00

      Träning F-05


      16:00
    • 17:00

      Träning PA


      19:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      18:15
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Fredagsmys P-08


      20:00
    • 20:30

      Träning PA


      21:45
  • 28Lör
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.18
    • 16:15

      Träning P-03


      18:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 20:00

      Träning F-04


      21:30