Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lödde Vikings HK

Följ

Lödde Vikings HK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Lödde Vikings HK
Välj lag

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
  • 2Ons
    • 16:00

      Träning P-04/05


      17:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning PA


      20:00
    • 20:00

      Träning F-03


      21:30
    • 20:00

      Träning F-04


      21:30
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 16:00

      Träning F-03


      17:00
    • 17:20

      Träning P-04/05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 5Lör
    • 11:00

      Träning F-05


      12:00
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.2
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 19:30

      Träning P-04/05


      21:00
    • 20:00

      Träning PA


      21:30
  • 8Tis
    • 16:00

      Träning F-04


      17:30
    • 16:45

      Träning PA


      17:45
    • 17:00

      Träning F-05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 18:00

      Träning PA


      19:00
    • 18:15

      Träning F-03


      19:30
    • 18:45

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:15

      Träning PA


      20:15
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 9Ons
    • 16:00

      Träning P-04/05


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning PA


      20:00
    • 20:00

      Träning F-04


      21:30
    • 20:00

      Träning F-03


      21:30
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 15:00

      Träning F-05


      16:00
    • 16:00

      Träning F-03


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:20

      Träning P-04/05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 12Lör
    • 09:00

      HK Ankaret P11 2 (hemma) P-07


      11:00
    • 10:30

      H43 Lund HF F08 3 (hemma) F-08


      12:30
    • 11:20

      OV Helsingborg HK P07 2 (borta) P-07


      13:20
    • 12:30

      Eslövs IK 2 (borta) F-08


      14:30
    • 12:30

      Ystads IF HF PA Vit (borta) PA


      14:30
    • 13:30

      Ystads IF HF P07 Blå (borta) P-07


      15:30
    • 14:30

      OV Helsingborg HK P07 (hemma) P-07


      16:30
    • 15:00

      Åhus Handboll 2 (hemma) P-04/05


      16:00
    • 15:10

      LUGI HF P06 2 (borta) P-06


      17:10
    • 15:15

      IK Pandora Handbollförening F11 (borta) F-07


      17:15
    • 16:00

      Kristianstad HK F06 (hemma) F-06


      18:00
    • 16:15

      Åhus Handboll F07 (hemma) F-07


      18:15
  • 13Sön
    • 09:00

      H43 Lund HF F05 (hemma) F-05


      10:00
    • 10:10

      IK Lågan F13 1 (hemma) F-06


      12:10
    • 10:30

      Eslövs IK 1 (borta) F-04


      11:30
    • 10:30

      Önnereds HK (hemma) P-04/05


      11:30
    • 11:00

      Höörs HK H 65 F05 (borta) F-05


      12:00
    • 11:00

      Åhus Handboll F08 (hemma) F-08


      13:00
    • 11:20

      H 78 Sölvesborg (hemma) PA


      13:20
    • 12:30

      Staffanstorps HK FA-2 (hemma) F-03


      14:30
    • 12:45

      H 78 Sölvesborg (borta) P-06


      14:45
    • 13:00

      HK Malmö (borta) PA


      15:00
    • 15:00

      Staffanstorps HK F07 (hemma) F-07


      17:00
    • 16:00

      Ystads IF HF F07 (borta) F-07


      18:00
    • 16:30

      Karlskrona Flottan (hemma) P-04/05


      17:30
  • 14Mån
    v.3
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 19:30

      Träning P-04/05


      21:00
    • 20:00

      Träning PA


      21:30
  • 15Tis
    • 16:00

      Träning F-04


      17:30
    • 16:45

      Träning PA


      17:45
    • 17:00

      Träning F-05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 18:00

      Träning PA


      19:00
    • 18:15

      Träning F-03


      19:30
    • 18:45

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Styrelsemöte Styrelsen


      21:00
    • 19:15

      Träning PA


      20:15
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 16Ons
    • 16:00

      Träning P-04/05


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning PA


      20:00
    • 20:00

      Träning F-04


      21:30
    • 20:00

      Träning F-03


      21:30
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 15:00

      Träning F-05


      16:00
    • 16:00

      Träning F-03


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:20

      Träning P-04/05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:15

      HK Malmö vit (hemma) F-04


      20:15
  • 19Lör
    • 09:30

      Träning Bollförskola


      10:30
    • 11:15

      HK Malmö röd (hemma) F-05


      12:15
    • 12:00

      IFK Malmö HF (borta) P-08


      14:30
    • 12:30

      Vinslövs HK F08 (hemma) F-08


      14:30
    • 12:30

      Trelleborg HBK F02 2 (borta) F-03


      14:30
    • 13:00

      Kristianstad HK F07 2 (borta) F-08


      15:00
    • 13:30

      HK Malmö svart (borta) P-04/05


      14:30
    • 18:30

      Vadstena HF (hemma) PA


      20:30
  • 20Sön
    • 09:00

      Eslövs HF Grön (hemma) P-06


      11:00
    • 09:00

      Lugi HF P10 2 (borta) P-10


      11:00
    • 09:00

      KFUM Lundagård (borta) F-11


      11:00
    • 09:00

      IK Lågan (hemma) F-11


      11:00
    • 09:30

      Ljunghusens HK F7 (borta) F-11


      11:30
    • 09:30

      Staffanstorps HK P10 (hemma) P-10


      11:30
    • 10:00

      Ljunghusens HK F7 (borta) F-11


      12:00
    • 10:10

      Ljunghusens HK P06 2 (hemma) P-06


      12:10
    • 10:30

      VästeråsIrsta HF (borta) PA


      12:30
    • 10:30

      IK Lågan (hemma) F-11


      12:30
    • 10:30

      Eslövs HF P10 (hemma) P-10


      12:30
    • 11:00

      Tollarps IF (hemma) F-11


      13:00
    • 11:20

      H43 Lund HF P05 (hemma) P-04/05


      12:20
    • 11:20

      Lugi HF (hemma) P-08


      14:00
    • 11:30

      KFUM Lundagård P10 (borta) P-10


      13:30
    • 12:00

      Lugi HF P10 1 (borta) P-10


      14:00
    • 12:00

      IK Sund P10 2 (borta) P-10


      14:00
    • 12:30

      H43 Lund HF F05 (hemma) F-06


      14:30
    • 13:00

      Kävlinge HK P09 (hemma) P-09


      15:00
    • 13:30

      IFK Kristianstad F06 (borta) F-06


      15:30
    • 13:40

      Kristianstad HK F05 2 (hemma) F-05


      14:40
    • 14:50

      Staffanstorps HK FB (hemma) F-04


      15:50
    • 15:00

      HK Silwing/Troja (borta) PA


      17:00
    • 15:00

      Ledarsnack och fika P-08


      16:30
    • 16:00

      HK Malmö röd (hemma) F-05


      17:00
    • 17:30

      HK Hearts (hemma) A-lag Herrar


      19:30
  • 21Mån
    v.4
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 19:30

      Träning P-04/05


      21:00
    • 20:00

      Träning PA


      21:30
  • 22Tis
    • 16:00

      Träning F-04


      17:30
    • 16:45

      Träning PA


      17:45
    • 17:00

      Träning F-05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 18:00

      Träning PA


      19:00
    • 18:15

      Träning F-03


      19:30
    • 18:45

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:15

      Träning PA


      20:15
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 23Ons
    • 16:00

      Träning P-04/05


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning PA


      20:00
    • 20:00

      Träning F-04


      21:30
    • 20:00

      Träning F-03


      21:30
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 15:00

      Träning F-05


      16:00
    • 16:00

      Träning F-03


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:20

      Träning P-04/05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 26Lör
    • Heldag

      USM steg 3 dag 1 F-03

    • 09:30

      Träning Bollförskola


      10:30
    • 10:30

      IFK Kristianstad P06 Vit (borta) P-06


      12:30
    • 10:30

      Kävlinge HK F05 (borta) F-05


      11:30
    • 11:10

      Åhus Handboll P02 2 (hemma) PA


      13:10
    • 12:30

      H43 Lund HF P03 2 (hemma) PA


      14:30
    • 12:30

      IK Sund P06 1 (borta) P-06


      14:30
    • 13:30

      Åhus Handboll P02 (borta) PA


      15:30
    • 13:50

      Lugi HF F07 3 (borta) F-07


      15:50
    • 14:45

      Kristianstad HK F04 (borta) F-04


      16:45
    • 15:30

      IK Pandora Handbollförening F13 (borta) F-06


      17:30
    • 16:10

      Tomelilla IF F07 (hemma) F-07


      18:10
  • 27Sön
    • Heldag

      USM steg 3 dag 2 F-03

    • 09:00

      HK Ankaret F10 (hemma) F-08


      11:00
    • 09:00

      Kävlinge HK F09 2 (hemma) F-09


      11:00
    • 09:00

      Lugi HF F09 1 (hemma) F-09


      12:00
    • 09:00

      LUGI HF F06 1 (hemma) F-06


      11:00
    • 09:30

      H43 Lund HF P07 2 (hemma) P-07


      11:30
    • 09:30

      Lugi HF F09 2 (hemma) F-09


      11:30
    • 09:30

      HK Ankaret F8 1 (borta) F-10


      11:30
    • 10:00

      Kävlinge HK F09 (hemma) F-09


      12:00
    • 10:20

      Match mot Bjärnum P-06


      12:40
    • 10:30

      Vinslövs HK P07 (borta) P-07


      12:30
    • 11:00

      Kävlinge HK F09 2 (borta) F-09


      13:00
    • 11:00

      Kävlinge HK F10 2 (borta) F-10


      13:00
    • 11:30

      Lugi HF F09 1 (borta) F-09


      13:30
    • 12:00

      Lugi HF F10 4 (borta) F-10


      14:00
    • 12:30

      Lugi HF F10 5 (borta) F-10


      14:30
    • 12:30

      H43 Lund HF P05 3 (borta) P-04/05


      13:30
    • 12:40

      IFK Kristianstad P07 Orange (borta) P-07


      14:40
    • 13:00

      LUGI HF F05 3 (borta) F-05


      14:00
    • 13:30

      Kävlinge HK F04 (borta) F-05


      14:30
    • 13:30

      IK Sund F10 (borta) F-10


      15:30
    • 13:50

      LUGI HF P07 (hemma) P-07


      15:50
    • 14:30

      HK Ankaret F8 2 (borta) F-10


      16:30
    • 15:00

      Kristianstad HK F07 (borta) F-07


      17:00
    • 16:00

      H43 Lund HF F07 1 (hemma) F-07


      18:00
  • 28Mån
    v.5
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 19:30

      Träning P-04/05


      21:00
    • 20:00

      Träning PA


      21:30
  • 29Tis
    • 16:00

      Träning F-04


      17:30
    • 16:45

      Träning PA


      17:45
    • 17:00

      Träning F-05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 18:00

      Träning PA


      19:00
    • 18:15

      Träning F-03


      19:30
    • 18:45

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:15

      Träning PA


      20:15
    • 19:45

      Match mot Sund P-06


      20:45
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 30Ons
    • 16:00

      Träning P-04/05


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning PA


      20:00
    • 20:00

      Träning F-04


      21:30
    • 20:00

      Träning F-03


      21:30
  • 31Tor