Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Karlslunds IF FK P15
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Karlslunds IF FK P15.
P15
Följ oss för uppdateringar
Godkväll!
Jag vill bara berätta att jag kommer att avgå som tränare och sluta helt. Jag vill bara visa min tacksamhet till ledarna som har trott på mig och gett mig så mkt glädje. Till spelarna vill jag bara säga att ni är så fantastiska som grupp och individer. Ni gav mig den roligaste och mest fantastiska stunden jag någonsin haft som tränare och de är jag så otroligt tacksam för. Jag kommer inte bli förvånad när jag sitter i soffan och ser många utav er ute i Europa. Tack som fan allihopa. Ni är guldvärda!
Endast sidans medlemmar kan kommentera
Träning | 23 okt, 19:30 |
Träning | 23 okt, 19:30 |
Rosvalla-cup | 25 okt, 10:00 |
FK Bromma (hemma) | 25 okt, 14:00 |
Rågsveds IF (borta) | 25 okt, 16:30 |
28 aug | Första träningen för P2020! |
Tack själv Oliver. Du har varit mycket omtyckt❤️
RapporteraRapportera
❤️
RapporteraRapportera
Hej Oliver,
RapporteraDet var verkligen tråkigt att ta del av nyheten om att du avslutar ditt uppdrag. Vi hade sett fram emot höstens träningar och utveckling tillsammans med dig.
Marcell blev ledsen när han hörde det—du hann skapa en stark relation med honom på kort tid, och han hade ett stort förtroende för dig som tränare. Du har betytt mycket för honom.
Vi är väldigt tacksamma för allt du har gjort och önskar dig stort lycka till framöver. Vi hoppas att vi kan hålla kontakten även framöver!
Rapportera
Tack Oliver! Du har betytt mycket för Waldemar!
RapporteraRapportera
Tråkigt att höra Oliver! Tack för ditt fina engagemang och för att du motiverat Olle till att vilja utvecklas som han har gjort. Lycka till med dina nya utmaningar och hoppas vi ses snart igen. ❤️
RapporteraRapportera
Vad tråkigt att höra Oliver . Du har varit uppskattad både av David och av oss som familj. Tack för allt och lycka till!
RapporteraRapportera
Jättetråkigt att höra. Du har verkligen betytt mycket för August och laget o det har känts tryggt att ha dig på tränarbänken. Lycka till!
RapporteraRapportera
Tråkiga nyheter Oliver. Varmt tack för ditt engagemang för laget och Davve! Lycka till framöver!
RapporteraRapportera