Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Järfälla Basket

Följ

Järfälla Basket

Följ oss för uppdateringar
Följ
Järfälla Basket
Välj lag

Maj 2022

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.17
    • 10:00

      Löpning Grupp 1


      12:00
    • 11:00

      Motståndare (hemma) P-08


      15:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
  • 2Mån
    v.18
  • 3Tis
    • 06:00

      Träning Grupp 1


      07:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-03/04


      19:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      19:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Föräldramöte P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-12


      20:00
    • 18:00

      Träning F-08


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning F-09


      20:30
    • 20:00

      Träning P-05/06 Blå


      22:00
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05/06


      19:00
  • 7Lör
    • 10:30

      Träning F-14


      11:30
    • 10:30

      Träning F15


      11:30
    • 10:30

      Träning P15


      11:30
    • 10:30

      Träning F16


      11:30
    • 10:30

      Träning P16


      11:30
    • 13:00

      Titta på slutspels finaler P-08


      17:00
  • 8Sön
    • 10:00

      Löpning Grupp 1


      12:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 14:00

      Infomöte - Göteborgs Basketball Festival JBBK Coach


      15:00
  • 9Mån
    v.19
  • 10Tis
    • 06:00

      Träning Grupp 1


      07:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-03/04


      19:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      19:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-12


      20:00
    • 18:00

      Träning F-08


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning F-09


      20:30
    • 20:00

      Träning P-05/06 Blå


      22:00
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      19:00
    • 17:00

      Träning P-03/04


      19:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09 Vit


      20:00
    • 18:45

      Hammarby Vit (borta) F-05/06


      20:15
    • 19:00

      Träning F-09


      20:30
    • 19:00

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05/06 vit


      21:00
    • 19:00

      Träning F-11


      20:00
    • 20:00

      Träning P-05/06 Blå


      22:00
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 09:00

      Danderyd RödVit (borta) P-10


      10:00
    • 10:30

      Träning F-14


      11:30
    • 10:30

      Träning F15


      11:30
    • 10:30

      Träning P15


      11:30
    • 10:30

      Träning F16


      11:30
    • 10:30

      Träning P16


      11:30
    • 10:40

      Kungsholmen Basket Konradsberg 2 (hemma) P-10


      11:40
    • 11:00

      alvik basket (hemma) P-08


      12:30
    • 12:20

      Kungsholmen Konradsberg 2 (borta) P-11


      13:20
    • 12:20

      Järfälla Basket (hemma) F-13


      13:20
    • 12:20

      Järfälla Basket (hemma) F-12


      13:20
    • 12:20

      Järfälla Basket (hemma) F-11


      13:20
    • 12:20

      Hammarby Gubbängen (hemma) F-10


      13:20
    • 13:10

      Nynäshamn (hemma) F-10


      14:10
    • 14:00

      Hammarby Basket Grön (hemma) P-10


      15:00
    • 14:00

      Hammarby Farsta Vit (hemma) P-11


      15:00
    • 14:50

      Kungsholmen Basket Eira (borta) P-10


      15:50
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.20
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      19:00
    • 17:00

      Träning P-03/04


      19:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 18:45

      Göteborg Cupen - Möte P-09 Vit


      19:30
    • 19:00

      Träning F-09


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05/06 vit


      21:00
    • 19:00

      Träning F-11


      20:00
    • 19:30

      Träning P-09 Vit


      21:00
    • 20:00

      Träning P-05/06 Blå


      22:00
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05/06


      19:00
  • 21Lör
    • 10:30

      Träning F-14


      11:30
    • 10:30

      Träning F15


      11:30
    • 10:30

      Träning P15


      11:30
    • 10:30

      Träning F16


      11:30
    • 10:30

      Träning P16


      11:30
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.21
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 06:00

      Träning Grupp 1


      07:00
    • 14:00

      Göteborgs Basketfestival P-08


      00:00
    • 14:00

      Göteborgs Basketfestival P-05/06 vit


      00:00
    • 14:30

      Bussavfärd till Göteborg P-10


      15:00
    • 14:30

      Åker till Göteborg F-08


      15:00
    • 15:00

      Bussresa till Gbg P-09 Vit


      21:00
    • 17:00

      Träning P-07


      19:00
    • 17:00

      Träning P-09 Blå


      18:00
    • 18:00

      Göteborgs Basketfestival F-05/06


      00:00
    • 20:00

      Träning F-05/06


      22:00
    • 20:00

      Träning P-05/06 vit


      22:00
  • 26Tor
    • Heldag

      Göteborgs Basketfestival P-08

    • Heldag

      Göteborgs Basketfestival P-05/06 vit

    • Heldag

      Göteborgs Basketfestival F-05/06

    • Heldag

      Träning F-09

    • 09:00

      Eastside Basket (borta) P-10


      10:00
    • 09:00

      Köping Basket (hemma) F-08


      10:00
    • 09:45

      Varbergs Basket (hemma) P-09 Vit


      11:15
    • 14:15

      TNT Towers vit (hemma) P-10


      15:15
    • 17:00

      Träning P-03/04


      19:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 19:00

      Träning F-09


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05/06 vit


      21:00
    • 19:00

      Träning F-11


      20:00
    • 19:30

      Kungsholmen Basket (borta) F-08


      20:30
    • 19:30

      Bankeryds Basket (borta) P-09 Vit


      21:00
    • 20:00

      Träning P-05/06 Blå


      22:00
  • 27Fre
    • Heldag

      Göteborgs Basketfestival P-08

    • Heldag

      Göteborgs Basketfestival P-05/06 vit

    • Heldag

      Göteborgs Basketfestival F-05/06

    • Heldag

      Träning F-09

    • 13:30

      Kvarnby Basket Breddförening Gul (hemma) P-10


      14:30
    • 15:00

      Skjetten Basket (hemma) F-08


      16:00
    • 15:45

      Spånga Basket 2 (borta) P-09 Vit


      17:15
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05/06


      19:00
    • 20:15

      Bollstanäs SK (borta) F-08


      21:15
    • 20:15

      Malbas vit 1 (hemma) P-09 Vit


      21:15
  • 28Lör
    • Heldag

      Göteborgs Basketfestival P-08

    • Heldag

      Göteborgs Basketfestival P-05/06 vit

    • Heldag

      Göteborgs Basketfestival F-05/06

    • Heldag

      Träning F-09

    • 10:30

      Träning F-14


      11:30
    • 10:30

      Träning F15


      11:30
    • 10:30

      Träning P15


      11:30
    • 10:30

      Träning F16


      11:30
    • 10:30

      Träning P16


      11:30
  • 29Sön
    • 00:00

      Göteborgs Basketfestival P-08


      21:00
    • 00:00

      Göteborgs Basketfestival P-05/06 vit


      22:00
    • 00:00

      Göteborgs Basketfestival F-05/06


      19:00
    • Heldag

      Träning F-09

    • 10:00

      Löpning Grupp 1


      12:00
    • 21:00

      Hemkomst från Göteborg P-10


      21:30
  • 30Mån
    v.22
  • 31Tis
    • 06:00

      Träning Grupp 1


      07:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-03/04


      19:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-08


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Avslutning med JBBK P12 P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning F-09


      20:30
    • 20:00

      Träning P-05/06 Blå


      22:00