Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Kumla Fotboll

Följ

IFK Kumla

Följ oss för uppdateringar
Följ

April 2022

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.13
  • 2Lör
    • Heldag

      Kiosk vecka P-15

    • 09:00

      Träningsmatch P-011


      11:00
    • 09:00

      Träning P-015


      10:00
    • 15:00

      FBK Karlstad (hemma) P-15


      18:00
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.14
    • 16:50

      Träning P-012


      18:20
    • 17:00

      Träning P-011


      18:15
    • 17:00

      Träning P-010


      18:15
    • 18:15

      Träning F-15


      19:30
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 15:30

      Träning F-010/11


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
    • 17:00

      Träning F-15


      18:30
    • 17:45

      Kioskpass P-013


      20:15
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 09:25

      Träning P-012


      10:50
    • 09:30

      Träning F-012


      10:45
    • 10:45

      Träning P-014


      12:00
    • 10:45

      Träning F-013/14/15


      12:00
    • 11:30

      Kioskpass P-013


      15:15
    • 15:00

      Kioskpass P-013


      18:45
    • 15:15

      IK Sturehov (hemma) P-09


      17:00
  • 11Mån
    v.15
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning F-010/11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-010


      18:15
    • 17:00

      Träning F-012


      18:15
    • 18:15

      Träning P-15


      19:30
    • 19:30

      Träning F-15


      21:00
  • 14Tor
    • 15:00

      Träning P-09


      16:00
    • 17:00

      Teori/Spelarmöte P-012


      18:00
    • 17:45

      Kiosk F-15


      21:00
    • 17:50

      Boll-lisor F-15


      21:00
    • 17:50

      Entrévärd F-15


      20:00
    • 19:00

      Nordvärmland FF (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 15Fre
    • 09:00

      Rynninge IK (borta) P-09


      10:30
    • 09:30

      Kiosk F-15


      12:00
    • 10:30

      Träningsmatch F-010/11


      12:00
    • 11:30

      Träningsmatch P-012


      15:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
  • 16Lör
    • 09:00

      Träning P-015


      10:00
  • 17Sön
    • 09:25

      Träning P-012


      10:50
    • 11:45

      Värmbol FC (hemma) P-15


      14:30
    • 11:45

      Kiosk F-15


      14:30
  • 18Mån
    v.16
    • 09:30

      IK Sturehov (borta) P-010


      10:45
    • 10:30

      Träning F-010/11


      12:00
    • 12:30

      IK Sturehov (borta) F-15


      14:30
    • 14:00

      Adolfsbergs IK (hemma) P-15


      17:00
    • 15:00

      Karlslunds IF (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 16:30

      Träning P-012


      18:30
    • 17:00

      Träning P-011


      18:15
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 17:30

      Teori/Spelarmöte P-012


      18:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 18:15

      Träning P-15


      19:30
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 08:00

      Giffcupen 07 F-15


      00:00
    • 09:00

      Träning P-015


      10:00
    • 09:15

      Träning P-013


      10:30
    • 10:30

      Skövde KIK (borta) F-15


      11:30
    • 14:45

      Kumla Stadslopp P-09


      17:00
    • 15:00

      Örebro Syrianska IF Ungdom (borta) P-15


      19:00
    • 15:30

      HGH FC (hemma) F-15


      16:30
    • 17:10

      Älvsborg FF (borta) F-15


      18:10
  • 24Sön
    • 00:00

      Giffcupen 07 F-15


      19:00
    • 09:25

      Träning P-012


      10:50
    • 09:30

      Träning F-012


      10:45
    • 09:40

      FK Karlskrona/Rödeby AIF (hemma) F-15


      10:40
    • 10:45

      Träning P-014


      12:00
    • 10:45

      Träning F-013/14/15


      12:00
    • 12:10

      Nässjö FF (hemma) F-15


      13:10
    • 13:15

      Mosjö SK (hemma) P-013


      15:00
    • 14:40

      New Mill Indians (hemma) F-15


      15:40
    • 15:15

      IF Eker Örebro (hemma) P-09


      17:00
  • 25Mån
    v.17
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • Heldag

      Giff cupen P-15

    • 15:30

      Träning F-010/11


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
    • 17:00

      Träning F-15


      18:15
  • 30Lör
    • Heldag

      Giff cupen P-15

    • 08:00

      Giffcupen F-15


      00:00
    • 08:00

      Egnahems BK (hemma) F-15


      09:00
    • 09:00

      Träning P-015


      10:00
    • 09:00

      Träning P-013


      10:00
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 10:30

      Tallboda If blå (borta) F-15


      11:30
    • 13:00

      Sandareds IF 08/09 (borta) F-15


      14:00
    • 13:30

      Träning F-010/11


      15:00
    • 15:00

      ÖSK P10 Vit (hemma) P-010


      16:30
    • 17:30

      TFK/HIS (hemma) F-15


      18:30