Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Luleå
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från IFK Luleå.
IFK Luleå
Följ oss för uppdateringarNotvikens IK 2 (hemma) P-14
Träning P-17
Träning F17 Damjunior
Träning A-lag Herrar
Träning P-11
Träning P-14
Träning P-16
Träning P-18
Träning F-16
Träning F-17
Träning A-lag Damer
Träning P-13
Träning F-14
Styrka Hermelinen City A-lag Herrar
Träning IFK Luleå Akademi P19
Träning P-13
Träning F-19
Träning P-19
Träning F-13
Rutviks SK (borta) F-15
Träning F-18
Träning IFK Luleå Akademi P17
Träning P-15
Lira BK (hemma) P-11
Träning A-lag Herrar
Träning F-13
Träning P-14
Träning P-17
Träning P-18
Träning F-17
Träning P-15
Träning F17 Damjunior
Träning A-lag Damer
Träning P-16
Träning P-11
Träning P-13
Träning F-16
Träning F-14
Träning IFK Luleå Akademi P17
Träning A-lag Herrar
Träning IFK Luleå Akademi P19
Träning P-11
Träning A-lag Damer
Träning F17 Damjunior
Träning IFK Luleå Akademi P17
Luleå FC (hemma) P-12
Sammandrag Grupp E - IFK P-18
Lira BK Gul (hemma) F-16
Lira BK Blå 1 (hemma) P-16
IFK Kalix 2 (hemma) P-15
Svartbjörnsbyns IF (hemma) P-16
Täfteå IK (hemma) A-lag Herrar
Storfors AIK (hemma) F-11
MSSK (borta) P-13
Bergnäsets AIK (hemma) F-15
Gammelgårdens IF (borta) F-15
Bollflickor IFK Luleås damer F-13
Piteå IF DFF F19 (hemma) A-lag Damer
Gammelstads IF Vit (borta) P-12
Infjärdens SK (hemma) F17 Damjunior
Träning F-18
Piteå IF FF Röd (borta) F-12
Notvikens IK (borta) P-15
Hemmingsmarks IF Södra United (hemma) IFK Luleå Akademi P19
Hemingsmark södra United (hemma) IFK Luleå Akademi P17
Match IFK Luleå - Lira BK F-13
Assi IF Svart (borta) F-14
Assi IF Svart (borta) F-14
Träning P-16
Skellefteå FF (borta) IFK Luleå Akademi P19
Skellefteå FF (borta) IFK Luleå Akademi P17
Träning F-13
Sunderby SK 1 (hemma) P-13
Träning F17 Damjunior
Träning A-lag Herrar
Träning P-13
Träning P-15
Träning F-19
Träning P-14
Träning P-19
Träning P-17
Träning A-lag Damer
Träning F-13
Träning F-16
Träning F-14
Träning P-11
MSSK 1 (borta) P-15
Träning IFK Luleå Akademi P19
Träning IFK Luleå Akademi P17
Storfors AIK Vit (borta) F-14
Träning P-17
Träning F17 Damjunior
Träning A-lag Herrar
Träning P-11
Träning P-14
Träning P-16
Träning P-18
Träning F-16
Träning F-17
Träning A-lag Damer
Träning P-13
Träning F-14
Styrka Hermelinen City A-lag Herrar
Träning IFK Luleå Akademi P19
Träning P-13
Lira BK Gul (borta) F-15
Träning F-19
Träning P-19
Träning F-13
Träning F-18
Träning IFK Luleå Akademi P17
Träning P-15
Gammelstads IF (borta) IFK Luleå Akademi P17
Träning A-lag Herrar
Träning F-13
Träning P-14
Träning P-17
Träning P-18
Träning F-17
Träning P-15
Träning F17 Damjunior
Träning A-lag Damer
Träning P-16
Träning P-11
Träning P-13
Träning F-16
Träning F-14
Träning IFK Luleå Akademi P17
Träning A-lag Herrar
Träning IFK Luleå Akademi P19
Träning P-11
Träning A-lag Damer
Träning F17 Damjunior
Träning IFK Luleå Akademi P17
Lira BK (borta) A-lag Damer
Luleå SK (borta) F-11
Cup prova-på-7-mot-7 F-17
Kiruna FF (borta) P-11
Luleå SK (hemma) P-16
Morön BK (borta) F17 Damjunior
Trångfors IF (hemma) F-14
Täfteå IK (borta) A-lag Herrar
Nyborgs SK 1 (hemma) P-15
Gammelstads IF (hemma) F-16
Sammandrag Grupp E -Hedens IF P-18
Match IFK Luleå - Gammelstads IF F-13
Träning F-18
Storfors AIK 1 (hemma) P-12
Sunnanå SK (hemma) IFK Luleå Akademi P19
Sunnanå SK (hemma) IFK Luleå Akademi P17
Träning P-16
Träning F-13
Träning F17 Damjunior
Träning A-lag Herrar
Träning P-13
Träning P-15
Träning F-19
Träning P-14
Träning P-19
Träning P-17
Träning A-lag Damer
Träning F-13
Träning F-16
Träning F-14
Träning P-11
Träning IFK Luleå Akademi P19
Träning IFK Luleå Akademi P17
Träning P-17
Träning F17 Damjunior
Träning A-lag Herrar
Träning P-11
Träning P-14
Träning P-16
Träning P-18
Träning F-16
Träning F-17
Träning A-lag Damer
Träning P-13
Träning F-14
Styrka Hermelinen City A-lag Herrar
Träning IFK Luleå Akademi P19
Träning P-13
Träning F-19
Träning P-19
Träning F-13
Träning IFK Luleå Akademi P17
Träning P-15
Bodens BK FF (borta) A-lag Herrar
Nyborgs SK (borta) F-14
Träning A-lag Herrar
Träning F-13
Träning P-14
Träning P-17
Träning P-18
Träning F-17
Träning P-15
Träning F17 Damjunior
Träning A-lag Damer
Träning P-16
Träning P-11
Träning P-13
Träning F-16
Träning F-14
Träning IFK Luleå Akademi P17
Träning A-lag Herrar
Träning IFK Luleå Akademi P19
Träning P-11
Träning A-lag Damer
Bodens BK (hemma) P-11
Träning F17 Damjunior
Träning IFK Luleå Akademi P17
Notvikens IK/Sunderby SK (hemma) F-14
Notvikens IK (hemma) P-15
Lucksta IF (hemma) A-lag Herrar
Sunderby SK /Gammelstad IF (hemma) F-11
MSSK 1 (hemma) P-15
Prova-på-niomanna P-14
Kågedalens AIF/Skellefteå FF (hemma) F17 Damjunior
Gällivare SK (borta) F-14
Östersunds FK P19 (borta) IFK Luleå Akademi P19
Östersund FK (borta) IFK Luleå Akademi P17
Kiruna FF (hemma) IFK Luleå Akademi P19
Kiruna FF (hemma) IFK Luleå Akademi P17
Träning P-16
Bollflickuppdrag F-12
Bergnäsets AIK (hemma) A-lag Damer
Träning F-13
Träning F17 Damjunior
Träning A-lag Herrar
Träning P-13
Träning P-15
Träning F-19
Träning P-14
Träning P-19
Träning P-17
Träning A-lag Damer
Träning F-13
Träning F-16
Träning F-14
Träning P-11
Träning IFK Luleå Akademi P19
Träning IFK Luleå Akademi P17
Träning P-17
Träning F17 Damjunior
Träning A-lag Herrar
Träning P-11
Träning P-14
Träning P-16
Träning P-18
Träning F-16
Träning F-17
Träning A-lag Damer
Träning F-14
Styrka Hermelinen City A-lag Herrar
Träning IFK Luleå Akademi P19
Träning P-13
Träning F-19
Träning P-19
Träning F-13
Träning IFK Luleå Akademi P17
Träning P-15
Träning A-lag Herrar
Träning F-13
Träning P-14
Träning P-17
Träning P-18
Träning F-17
Träning P-15
Träning F17 Damjunior
Träning A-lag Damer
Träning P-16
Träning P-11
Träning P-13
Träning F-16
Träning F-14
Träning IFK Luleå Akademi P17
NET cup Skellefteå Intresseanmälan F-12
Träning A-lag Herrar
Träning IFK Luleå Akademi P19
Träning P-11
Träning A-lag Damer
Träning F17 Damjunior
Träning IFK Luleå Akademi P17
NET cup Skellefteå Intresseanmälan F-12
Kiruna FF (hemma) F-14
Kubikenborgs IF (borta) A-lag Herrar
Trångfors IF - Boden (borta) A-lag Damer
NET cup Skellefteå Intresseanmälan F-12
Umeå IK FF 2 (borta) F17 Damjunior
Träning P-16
Träning F-13
Träning F17 Damjunior
Träning A-lag Herrar
Träning F-19
Träning P-14
Träning P-19
Träning P-17
Träning A-lag Damer
Träning F-13
Träning F-14
Träning P-11
Träning IFK Luleå Akademi P19
Träning IFK Luleå Akademi P17
Träning P-17
Träning F17 Damjunior
Träning A-lag Herrar
Träning P-11
Träning P-14
Träning P-16
Träning P-18
Träning F-17
Träning A-lag Damer
Träning F-14
Styrka Hermelinen City A-lag Herrar
Träning IFK Luleå Akademi P19
Träning F-19
Träning P-19
Träning F-13
Träning IFK Luleå Akademi P17
Träning P-15
https://www.laget.se/IFKLulea
Välj aktiviteter
https://www.laget.se/IFKLulea
September 2026