Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gustavsbergs IF Handboll

Följ

Gustavsbergs IF HK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Gustavsbergs IF Handboll
Välj lag

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • Heldag

      Ann-Liz cup F-16

    • 09:00

      Träning F-2009


      10:30
    • 10:00

      Lagaktivitet F-2006


      13:00
    • 10:30

      Träning F-2008


      12:00
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
    • 16:30

      Träning F-2007


      18:00
    • 17:10

      Träning F-16


      19:30
    • 18:20

      Träning F-18


      20:40
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
  • 8Sön
    • Heldag

      Göteborg Cup F-18

    • Heldag

      Skurucupen F-2009

    • Heldag

      Skurucupen 2019 F-2008

    • Heldag

      Skurucupen F-2005

    • Heldag

      Skurucupen F-2006

    • 00:00

      Skurucupen 2019 F-2007


      20:00
    • Heldag

      Träningsmatcher F-16

  • 9Mån
    v.37
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 16:15

      Träning F-2006


      18:30
    • 16:45

      Träning F-2010


      18:15
    • 17:10

      Träning F-16


      19:30
    • 17:10

      Träning F-18


      19:30
      Gustavsbergs Sporthall
      Anteckning: 22/8 Torsdag
      17:10-18:00 F18 - Fyspass
      18:00-19:30 F18 - Handbollspass

      Fysen kommer att vara både inne och ute, vilket innebär att ni alltid ska ha med er träningssaker (och eventuellt ombyte) för att både vara inne och ute varje träning. Samtliga handbollspass kommer vara i Sporthallen.
    • 17:45

      Träning F-2009


      19:00
    • 19:00

      Funktionärsutbildning F-2005


      21:00
  • 13Fre
  • 14Lör
  • 15Sön
    • Heldag

      Örebro Cup F-2005

    • Heldag

      Örebro Cup F-16

    • 00:00

      Örebrocupen Handboll P-2005


      18:00
    • 09:00

      Träning F-2009


      10:30
    • 10:30

      Träning F-2008


      12:00
    • 14:15

      Gökstens BK (hemma) F-18


      16:15
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
    • 16:30

      Träning F-2007


      18:00
    • 17:10

      Träning F-16


      19:30
    • 18:40

      Träning F-18


      21:00
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 16:15

      Träning F-2006


      18:30
    • 16:45

      Träning F-2010


      18:15
    • 17:10

      Träning F-18


      19:30
    • 17:45

      Träning F-2009


      19:00
    • 18:40

      Träning F-16


      21:00
  • 20Fre
  • 21Lör
  • 22Sön
    • Heldag

      USM F18 Steg 1 F-18

    • Heldag

      Utbildning föreningsdomare F-2005

    • 09:00

      Utbildning Föreningsdomare Gustavsbergs IF HK


      16:00
    • 09:00

      Träning F-2009


      10:30
    • 10:30

      Träning F-2008


      12:00
    • 11:15

      Kungälvs HK (hemma) F-18


      13:15
    • 15:45

      Skara HF (borta) F-18


      17:45
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
    • Heldag

      Cafeteriatjänst F09 F-2009

    • 16:30

      Träning F-2007


      18:00
    • 17:10

      Träning F-16


      19:30
    • 18:30

      Föräldramöte F-2008


      20:00
    • 18:40

      Träning F-18


      21:00
    • 19:00

      Föräldrarmöte P-2006-2007


      20:30
  • 25Ons
  • 26Tor
    • Heldag

      Cafeteriatjänst F09 F-2009

    • 16:15

      Träning F-2006


      18:30
    • 16:45

      Träning F-2010


      18:15
    • 17:10

      Träning F-18


      19:30
    • 17:45

      Träning F-2009


      19:00
    • 18:20

      Träning F-16


      21:00
  • 27Fre
  • 28Lör
    • Heldag

      Cafeteriatjänst F09 F-2009

    • 08:15

      Träning F-2012


      09:30
    • 09:30

      Träning F-2011


      11:00
    • 10:30

      Träning F-2009


      12:00
    • 10:30

      Träning F-2008


      12:00
    • 10:45

      Träning F-2010


      12:15
    • 11:00

      Huddinge HK 2 (borta) F-2005


      12:00
    • 11:00

      Huddinge HK 2 (borta) F-2006


      12:00
    • 11:30

      Skuru IK 3 (hemma) F-16


      13:30
    • 12:00

      Träning P-2012-2013


      13:00
    • 12:40

      Skuru IK (hemma) F-2006


      13:40
    • 13:00

      Spånga HK 3 (borta) P-2006-2007


      15:00
    • 13:00

      Träning P-2010-2011


      14:30
    • 13:20

      Huddinge HK (borta) F-2005


      14:20
    • 13:25

      Årsta AIK HF 2 (borta) F-2007


      14:25
    • 14:45

      Träning F-2013


      15:45
    • 15:10

      Tyresö Handboll 2 (borta) F-2007


      16:10
    • 15:50

      Sannadals SK (hemma) F-16


      17:50
    • 17:30

      ÖSK Handboll Dam (hemma) Gurraberg HK


      19:30
  • 29Sön
    • Heldag

      Cafeteriatjänst F09 F-2009

    • 10:30

      Träning F-2008


      12:00
    • 10:40

      Skuru IK 2 (hemma) F-16


      12:40
    • 14:20

      Tyresö Handboll (hemma) F-16


      16:20
    • 15:40

      Tumba HK (hemma) Gurraberg HK


      17:40
    • 18:45

      Nacka HK (borta) F-18


      20:45
  • 30Mån
    v.40