Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gustavsbergs IF

Följ

Gustavsbergs IF - Ha

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Gustavsbergs IF
Välj lag

December 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.48
    • 09:00

      Träning F-11


      10:30
    • 10:00

      Matchspel F-11


      19:00
    • 10:30

      Träning F-10


      12:00
    • 12:00

      Skuru IK (hemma) F-06


      14:00
    • 12:00

      Träning P-10-11


      13:00
    • 12:30

      Djurgårdshof IK (hemma) F-05


      13:30
    • 13:10

      AIK (borta) F-04


      15:10
    • 13:15

      Skånela IF (borta) F-06


      15:15
    • 13:30

      Uppsala HK (hemma) F-05


      14:30
    • 14:40

      Sannadals HK (hemma) Gurraberg HK


      16:40
    • 15:15

      Hammarby IF HF (borta) F-06


      16:15
    • 16:10

      Sportsgear DHK (hemma) Gurraberg HK


      18:10
  • 2Sön
    • 09:00

      Träning F-09


      10:30
    • 09:00

      Skuru IK 2 (borta) F-07


      10:00
    • 09:00

      Handbollsfestival Omgång 1 P-10-11


      12:00
    • 09:00

      Block 3 timmar (hemma) F-11


      12:00
    • 10:00

      Hammarby IF HF (hemma) P-06-07


      12:00
    • 10:30

      HK Silwing/Troja (hemma) F-07


      11:30
    • 10:30

      Träning F-08


      12:00
    • 11:15

      Spånga HK (borta) P-06-07


      13:15
    • 13:15

      Vallentuna HK (borta) P-06-07


      15:15
    • 15:00

      VästeråsIrsta HF (hemma) F16


      17:00
    • 15:00

      Spårvägen HF 2 (borta) F-04


      17:00
    • 16:00

      Träning FP-12 Handbollslek


      17:00
    • 17:00

      Spånga HK 3 (borta) P04-05


      19:00
  • 3Mån
    v.49
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning P-06-07


      18:00
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:30
  • 6Tor
    • 16:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-04


      19:30
    • 18:45

      Träning F16


      21:00
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 09:00

      Träning F-11


      10:30
    • 10:30

      Träning F-10


      12:00
    • 12:00

      Träning P-10-11


      13:00
    • 13:30

      Skuru IK 2 (hemma) P04-05


      15:30
    • 13:50

      Skånela IF (borta) F-06


      15:50
    • 14:15

      Skuru IK 2 (borta) P-06-07


      16:15
    • 14:50

      Sollentuna HK 2 (borta) F-05


      15:50
    • 15:30

      IF Swithiod HK (hemma) F-06


      17:30
    • 15:30

      Spånga HK 3 (borta) P-06-07


      17:30
    • 15:40

      AIK (hemma) F-05


      16:40
    • 17:00

      IFK Tumba HK (hemma) F16


      19:00
  • 9Sön
    • 09:00

      2,5 timmar (hemma) P-08-09


      11:00
    • 09:00

      Skuru IK 3 (hemma) F-06


      11:00
    • 09:00

      Träning F-09


      10:30
    • 10:30

      Huddinge HK 3 (hemma) F-06


      12:30
    • 10:40

      Haninge HK 2 (borta) F-07


      11:40
    • 11:00

      Skuru IK (hemma) F16


      13:00
    • 12:10

      Eskilstuna Guif IF (hemma) P04-05


      14:10
    • 12:20

      Årsta AIK HF 2 (borta) F-07


      13:20
    • 12:45

      Cupspel (5-5) F-08


      15:30
    • 13:05

      Spårvägen HF 2 (hemma) F-04


      15:00
    • 14:00

      Vallentuna HK (hemma) P04-05


      16:00
    • 14:45

      IK Bolton (hemma) F-07


      15:45
    • 15:00

      VästeråsIrsta HF (hemma) F-04


      17:00
    • 16:00

      Träning FP-12 Handbollslek


      17:00
    • 16:15

      Huddinge HK 2 (borta) F-07


      17:15
  • 10Mån
    v.50
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 17:15

      Träning F16


      20:15
    • 17:15

      Träning P-08-09


      18:30
    • 18:15

      Träning P-06-07


      19:45
    • 19:00

      Träning P04-05


      21:00
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning P-06-07


      18:00
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:30
  • 13Tor
    • 16:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-04


      19:30
    • 18:45

      Träning F16


      21:00
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 09:00

      Träning F-11


      10:30
    • 09:00

      Träning F-06


      11:00
    • 09:00

      Tyresö Handboll 2 (borta) F-07


      09:45
    • 10:30

      IFK Tumba HK 3 (borta) F-07


      11:15
    • 10:30

      Träning F-10


      12:00
    • 10:45

      Cupspel (6-6) F-08


      14:00
    • 12:00

      Träning P-10-11


      13:00
    • 12:10

      Gökstens BK (hemma) F-06


      14:10
    • 13:00

      2,5 timme (hemma) P-08-09


      15:00
    • 13:20

      Sollentuna HK 2 (hemma) F-05


      14:20
    • 13:45

      Sollentuna HK (borta) F-05


      14:45
    • 14:00

      Eskilstuna Guif IF (borta) P04-05


      16:00
    • 15:00

      Träning FP-12 Handbollslek


      16:00
    • 15:40

      Sannadals SK (hemma) F-06


      16:40
  • 16Sön
    • 09:00

      Andra lag (hemma) F-09


      11:30
    • 10:30

      Träning F-08


      12:00
    • 12:15

      IK Bolton (borta) F-06


      14:15
    • 12:15

      Handens SK (borta) F-07


      13:00
    • 12:30

      intern träningsmatch F16


      13:45
    • 13:15

      Sannadals SK (hemma) F-07


      14:00
    • 13:15

      Visby IF Gute HK (borta) Gurraberg HK


      15:15
    • 13:45

      Årsta AIK HF (borta) F-06


      14:45
    • 14:00

      Bajen IF (hemma) Gurraberg HK


      16:00
    • 14:10

      Vallentuna HK (borta) P04-05


      16:10
  • 17Mån
    v.51
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 17:15

      Träning P-08-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F16


      20:15
    • 18:15

      Träning P-06-07


      19:45
    • 19:00

      Träning P04-05


      21:00
  • 18Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:30
    • 18:45

      Träning F16


      21:00
  • 19Ons
    • 16:30

      Träning P-06-07


      18:00
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:30
    • 17:30

      Träning P04-05


      20:00
  • 20Tor
    • 16:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-04


      19:30
    • 18:45

      Träning F16


      21:00
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 09:00

      Träning F-06


      11:00
    • 09:00

      Träning F-11


      10:30
    • 10:30

      Träning F-10


      12:00
    • 12:00

      Träning P-10-11


      13:00
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.52
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 19:00

      Träning P04-05


      21:00
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning F-04


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 26Ons
  • 27Tor
    • Heldag

      Lundaspelen F16

    • 16:30

      Julskoj med FP7&8 F-11


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08-09


      19:00
  • 28Fre
    • Heldag

      Lundaspelen F16

    • 08:00

      Julspelen F-05


      15:00
    • 17:00

      Träning P-08-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06-07


      18:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Lundaspelen F16

    • 09:00

      Träning F-11


      10:30
    • 09:00

      Träning F-06


      11:00
    • 12:00

      Träning P-10-11


      13:00
  • 30Sön
    • Heldag

      Lundaspelen F16

  • 31Mån
    v.1