Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gustavsbergs IF

Följ

Gustavsbergs IF - Ha

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Gustavsbergs IF
Välj sektion/lag

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
  • 2Mån
    v.14
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
  • 3Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 4Ons
    • 17:30

      INGEN TRÄNING PGA PÅSKLOV F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 19:00

      Träning Gurraberg HK


      21:00
  • 5Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
  • 6Fre
    • 14:00

      Irstablixten F-04


      00:00
    • 16:00

      Irstablixten F-07


      00:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 7Lör
    • Heldag

      Irstablixten F-04

    • Heldag

      Irstablixten F-07

    • 08:30

      Träning F-09


      10:00
    • 10:00

      INGEN TRÄNING PGA PÅSKLOV F-08


      11:00
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.15
  • 10Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 13Fre
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 14Lör
    • 08:30

      Träning F-09


      10:00
    • 09:00

      Träning F-06


      10:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
    • 10:00

      Serieslutspel 2018 F-04


      00:00
    • 11:00

      Swithiod (hemma) F-04


      12:00
    • 13:45

      GT söder (borta) F-04


      14:45
    • 14:00

      Huddinge HK (borta) F-04


      15:00
    • 15:45

      Spånga HK (hemma) F-04


      16:45
  • 15Sön
    • 00:00

      Serieslutspel 2018 F-04


      19:00
    • 09:00

      Träning F-05


      10:30
    • 09:10

      Sannadals SK (hemma) F-04


      10:10
    • 11:00

      IK Bolton (borta) F-04


      12:00
    • 16:00

      Hanviken (hemma) F-04


      17:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-11 Handbollslek


      17:00
  • 16Mån
    v.16
    • 17:15

      Träning A-Flickor


      19:30
    • 17:15

      Träning F-03


      18:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 18:00

      Titta på SM semifinal F-07


      21:00
  • 17Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:30

      Föräldramöte A-flickor F-03


      20:00
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 20Fre
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 21Lör
    • 09:00

      Träning F-06


      10:30
    • 09:30

      Bosön Träningsläger F-05


      00:00
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
    • 17:00

      Övernattning F-09


      00:00
  • 22Sön
    • 00:00

      Bosön Träningsläger F-05


      13:00
    • 00:00

      Övernattning F-09


      10:00
    • 09:00

      Träning F-05


      10:30
    • 10:00

      Träning F-04


      12:00
    • 16:00

      Träning F-11 Handbollslek


      17:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
  • 23Mån
    v.17
    • 17:15

      Träning F-03


      18:30
    • 17:15

      Träning A-Flickor


      19:30
    • 17:30

      Lagaktivitet "Nya A-flick" F-03


      20:00
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
  • 24Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 25Ons
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
  • 26Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 27Fre
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 28Lör
    • 08:30

      Träning F-09


      10:00
    • 08:50

      Stockholmspolisens IF HF (borta) F-05


      10:50
    • 08:50

      Spånga HK (hemma) F-05


      10:50
    • 09:00

      Träning F-06


      10:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
    • 10:00

      Serieslutspel 2018 F-04


      00:00
    • 10:10

      AIK (hemma) F-05


      12:10
    • 10:50

      Skogås HK (borta) F-05


      12:50
    • 12:10

      Huddinge HK (borta) F-05


      14:10
    • 12:10

      Huddinge HK 2 (borta) F-05


      14:10
  • 29Sön
    • 00:00

      Serieslutspel 2018 F-04


      19:00
    • 09:00

      Träning F-05


      10:30
    • 10:00

      Träning F-04


      12:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
  • 30Mån
    v.18
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30