Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gustavsbergs IF

Följ

Gustavsbergs IF - Ha

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Gustavsbergs IF
Välj sektion/lag

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
  • 2Ons
    • 17:30

      INSTÄLLD träning pga ledarutbildning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 20:15

      Sportsgear DHK (borta) Gurraberg HK


      21:15
  • 3Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 4Fre
    • 12:00

      Bohuscup F-04


      00:00
    • 16:00

      Bohus cup F-05


      00:00
    • 18:00

      Bohus Cup F-06


      23:00
  • 5Lör
    • Heldag

      Bohuscup F-04

    • Heldag

      Bohus cup F-05

    • Heldag

      Bohus cup F-06

    • Heldag

      Västerortscupen F-07

    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
    • 10:00

      Sporrong cup F-09


      00:00
    • 13:00

      Träning F-10


      16:00
  • 6Sön
    • 00:00

      Bohuscup F-04


      19:00
    • 00:00

      Bohus cup F-05


      19:00
    • Heldag

      Västerortscupen F-07

    • 00:00

      Sporrong cup F-09


      16:00
    • Heldag

      Bohus cup F-06

    • 09:00

      Träning F-05


      10:30
    • 10:00

      Träning F-04


      12:00
    • 13:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-11 Handbollslek


      17:00
  • 7Mån
    v.19
    • 16:45

      Träning F-03


      18:00
    • 17:00

      Träning F-03


      18:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 20:00

      Haninge HK (hemma) Gurraberg HK


      21:00
  • 8Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03


      19:30
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 9Ons
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
  • 10Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
  • 11Fre
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 12Lör
    • 08:30

      Träning F-09


      10:00
    • 09:00

      Träning F-06


      10:30
    • 10:00

      INSTÄLLD träning pga långhelg F-08


      10:00
  • 13Sön
  • 14Mån
    v.20
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 21:00

      Westermalms IF HK (borta) Gurraberg HK


      22:00
  • 15Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:15

      Träning F-03


      19:45
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 16Ons
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
  • 17Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
      G2 hallen, Idrottsvägen 4, Gustavberg
      Anteckning: Ta med kläder och skor för både ute- och inneträning.
  • 18Fre
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 19Lör
    • 08:30

      Träning F-09


      10:00
    • 09:00

      Träning F-06


      10:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
  • 20Sön
  • 21Mån
    v.21
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
  • 22Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:15

      Träning F-03


      19:45
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 23Ons
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
  • 24Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:15

      Träning F16


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 25Fre
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 26Lör
    • 08:30

      Träning F-09


      10:00
    • 09:00

      Träning F-06


      10:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.22
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:15

      Träning F16


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 20:00

      Skånela IF (hemma) Gurraberg HK


      21:00
  • 29Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:15

      Träning F-03


      19:45
    • 17:15

      Träning F16


      19:45
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 30Ons
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
  • 31Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:15

      Träning F16


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 20:45

      Bollstanäs SK (hemma) Gurraberg HK


      21:45