Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gustavsbergs IF

Följ

Gustavsbergs IF - Ha

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Gustavsbergs IF
Välj sektion/lag

Februari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 2Fre
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 3Lör
    • 08:30

      Träning F-09


      10:00
    • 09:00

      Träning F-06


      10:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
    • 12:15

      IK Bolton 2 (hemma) F-05


      14:15
    • 13:45

      IF Swithiod HK (hemma) F-04


      15:45
    • 14:40

      Stockholmspolisens IF HF (hemma) F-05


      16:40
    • 16:10

      Sannadals SK 2 (hemma) F-02


      18:10
    • 18:00

      Sollentuna HK 3 (hemma) F-05


      20:00
  • 4Sön
    • 09:00

      Hammarby IF HF (borta) F-05


      11:00
    • 09:00

      Sammandrag 2 VT18 F-07


      14:00
    • 10:00

      Träning F-04


      12:00
    • 11:50

      Skånela IF (borta) F-05


      13:50
    • 12:30

      Gustavsbergs IF HK (borta) F-02


      14:30
    • 12:30

      Spånga HK (hemma) A-Flickor


      13:30
    • 13:20

      Skuru IK (hemma) F-05


      15:20
    • 14:00

      Tungelsta IF (hemma) Gurraberg HK


      16:00
    • 16:00

      Gökstens BK (borta) F-03


      18:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-11 Handbollslek


      17:00
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 18:20

      Sannadals SK 2 (hemma) A-Flickor


      20:20
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 09:00

      Träning F-06


      10:30
    • 09:00

      Sammandrag – MATCH F-08


      11:30
    • 10:30

      IK Bolton 2 (borta) F-05


      12:30
    • 12:00

      Lidingö SK 2 (borta) F-05


      14:00
    • 14:00

      Seriematch mot Swithiod F-03


      15:00
    • 14:00

      IF Swithiod HK (borta) F-03


      16:00
    • 14:00

      Skuru IK (borta) F-02


      16:00
    • 14:00

      Skuru IK Handboll (borta) A-Flickor


      15:00
    • 18:45

      Huddinge HK (borta) Gurraberg HK


      20:45
  • 11Sön
    • 09:00

      Träning F-05


      10:30
    • 09:00

      Handbolls festival F-09


      12:00
    • 10:00

      Träning F-04


      12:00
    • 10:10

      IF Swithiod HK (borta) F-06


      12:10
    • 10:30

      GT Söder 2 (borta) F-05


      12:30
    • 11:15

      GT Söder (borta) F-05


      13:15
    • 11:40

      IK Bolton (hemma) F-06


      13:40
    • 12:00

      Haninge HK 2 (borta) F-05


      14:00
    • 12:10

      Hammarby IF HF 2 (borta) F-06


      14:10
    • 12:45

      Haninge HK (borta) F-05


      14:45
    • 12:45

      Uppsala HK (borta) F-04


      14:45
    • 12:50

      IFK Tumba HK (hemma) F-03


      14:50
    • 13:40

      Skuru IK 2 (hemma) F-06


      15:40
    • 14:00

      BK Kungsan (hemma) Gurraberg HK


      16:00
    • 16:00

      Träning F-11 Handbollslek


      17:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 17:00

      Tyresö Handboll 3 (borta) A-Flickor


      19:00
    • 17:00

      Tyresö Handboll 3 (borta) F-02


      19:00
    • 18:00

      Rosersbergs IK (borta) A-Flickor


      20:00
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Distriktslagsträning F-03


      21:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
      Gustavsbergs Sporthall
      Anteckning: Träning med F02 - fysträning 17.15-18.00 därefter träning i hallen 18.00-19.30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 16Fre
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 17Lör
    • 08:30

      Träning F-09


      10:00
    • 09:00

      Träning F-06


      10:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
    • 12:00

      Tyresö Handboll (borta) F-03


      14:00
    • 13:00

      Skuru IK (hemma) F-06


      15:00
    • 15:00

      Spårvägen HF (hemma) F-04


      17:00
    • 16:00

      Spånga HK 3 (hemma) F-02


      18:00
    • 17:30

      IK Tellus (hemma) Gurraberg HK


      19:30
  • 18Sön
    • 09:00

      Träning F-05


      10:30
    • 09:00

      Årsta AIK HF (hemma) F-06


      11:00
    • 09:00

      Sammandrag 3 VT18 F-07


      14:00
    • 09:15

      Stockholmspolisens IF HF (borta) F-05


      11:15
    • 10:00

      Stockholmspolisens IF HF 2 (borta) F-05


      12:00
    • 10:45

      Handens SK (hemma) F-05


      12:45
    • 11:00

      Älta IF (hemma) F-06


      13:00
    • 11:30

      Stockholmspolisens IF HF 2 (hemma) F-05


      13:30
    • 12:30

      Kungsängens SK (hemma) A-Flickor


      13:30
    • 12:30

      Gustavsbergs IF HK (borta) F-02


      14:30
    • 14:20

      Sollentuna HK 2 (borta) F-05


      16:20
    • 14:30

      Skuru IK 2 (borta) F-04


      16:30
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-11 Handbollslek


      17:00
    • 16:20

      Uppsala HK 2 (borta) F-05


      18:20
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:15

      Träning F-03


      18:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:20

      Spånga HK 3 (hemma) A-Flickor


      20:20
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 23Fre
    • 16:00

      Bygma Cup F-06


      21:00
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 24Lör
    • 08:30

      Träning F-09


      10:00
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
    • 11:00

      Bygma Cup F-06


      20:30
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 28Ons
    • 17:30

      INGEN TRÄNING PGA SPORTLOV F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 19:00

      Träning Gurraberg HK


      21:00