Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gustavsbergs IF

Följ

Gustavsbergs IF - Ha

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Gustavsbergs IF
Välj lag

Februari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 2Fre
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 3Lör
    • 08:30

      Träning F-09


      10:00
    • 09:00

      Träning F-06


      10:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
    • 12:15

      IK Bolton 2 (hemma) F-05


      14:15
    • 13:45

      IF Swithiod HK (hemma) F-04


      15:45
    • 14:40

      Stockholmspolisens IF HF (hemma) F-05


      16:40
    • 16:10

      Gustavsbergs IF HK 2 (borta) F-02


      18:10
    • 18:00

      Sollentuna HK 3 (hemma) F-05


      20:00
  • 4Sön
    • 09:00

      Hammarby IF HF (borta) F-05


      11:00
    • 09:00

      Sammandrag 2 VT18 F-07


      14:00
    • 10:00

      Träning F-04


      12:00
    • 11:50

      Skånela IF (borta) F-05


      13:50
    • 12:30

      Gustavsbergs IF HK (borta) F-02


      14:30
    • 13:20

      Skuru IK (hemma) F-05


      15:20
    • 14:00

      Tungelsta IF (hemma) Gurraberg HK


      16:00
    • 16:00

      Gökstens BK (borta) F-03


      18:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-11 Handbollslek


      17:00
  • 5Mån
    v.6
    • 16:45

      Träning F-03


      18:00
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
  • 6Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 09:00

      Träning F-06


      10:30
    • 09:00

      Sammandrag – MATCH F-08


      11:30
    • 10:30

      IK Bolton 2 (borta) F-05


      12:30
    • 12:00

      Lidingö SK 2 (borta) F-05


      14:00
    • 14:00

      Skuru IK (borta) F-02


      16:00
    • 14:00

      Seriematch mot Swithiod F-03


      15:00
    • 14:00

      IF Swithiod HK (borta) F-03


      16:00
    • 18:45

      Huddinge HK (borta) Gurraberg HK


      20:45
  • 11Sön
    • 09:00

      Träning F-05


      10:30
    • 09:00

      Handbolls festival F-09


      12:00
    • 10:00

      Träning F-04


      12:00
    • 10:10

      IF Swithiod HK (borta) F-06


      12:10
    • 10:30

      GT Söder 2 (borta) F-05


      12:30
    • 11:15

      GT Söder (borta) F-05


      13:15
    • 11:40

      IK Bolton (hemma) F-06


      13:40
    • 12:00

      Haninge HK 2 (borta) F-05


      14:00
    • 12:10

      Hammarby IF HF 2 (borta) F-06


      14:10
    • 12:45

      Haninge HK (borta) F-05


      14:45
    • 12:45

      Uppsala HK (borta) F-04


      14:45
    • 12:50

      IFK Tumba HK (hemma) F-03


      14:50
    • 13:40

      Skuru IK 2 (hemma) F-06


      15:40
    • 14:00

      BK Kungsan (hemma) Gurraberg HK


      16:00
    • 16:00

      Träning F-11 Handbollslek


      17:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 17:00

      Tyresö Handboll 3 (borta) F-02


      19:00
  • 12Mån
    v.7
    • 16:45

      Träning F-03


      18:00
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Distriktslagsträning F-03


      21:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
      G2 hallen, Idrottsvägen 4, Gustavberg
      Anteckning: Ta med kläder och skor för både ute- och inneträning.
  • 16Fre
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 17Lör
    • 08:30

      Träning F-09


      10:00
    • 09:00

      Träning F-06


      10:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
    • 12:00

      Tyresö Handboll (borta) F-03


      14:00
    • 13:00

      Skuru IK (hemma) F-06


      15:00
    • 15:00

      Spårvägen HF (hemma) F-04


      17:00
    • 16:00

      Gustavsbergs IF HK 2 (borta) F-02


      18:00
    • 17:30

      IK Tellus (hemma) Gurraberg HK


      19:30
  • 18Sön
    • 09:00

      Årsta AIK HF (hemma) F-06


      11:00
    • 09:00

      Träning F-05


      10:30
    • 09:00

      Sammandrag 3 VT18 F-07


      14:00
    • 09:15

      Stockholmspolisens IF HF (borta) F-05


      11:15
    • 10:00

      Stockholmspolisens IF HF 2 (borta) F-05


      12:00
    • 10:45

      Handens SK (hemma) F-05


      12:45
    • 11:00

      Älta IF (hemma) F-06


      13:00
    • 11:30

      Stockholmspolisens IF HF 2 (hemma) F-05


      13:30
    • 12:30

      Gustavsbergs IF HK (borta) F-02


      14:30
    • 14:20

      Sollentuna HK 2 (borta) F-05


      16:20
    • 14:30

      Skuru IK 2 (borta) F-04


      16:30
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-11 Handbollslek


      17:00
    • 16:20

      Uppsala HK 2 (borta) F-05


      18:20
  • 19Mån
    v.8
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
  • 20Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:15

      Träning F-03


      18:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 23Fre
    • 16:00

      Bygma Cup F-06


      21:00
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 24Lör
    • 08:30

      Träning F-09


      10:00
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
    • 11:00

      Bygma Cup F-06


      20:30
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.9
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
  • 27Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
  • 28Ons
    • 17:30

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      INGEN TRÄNING PGA SPORTLOV F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 19:00

      Träning Gurraberg HK


      21:00