Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gustavsbergs IF

Följ

Gustavsbergs IF - Ha

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Gustavsbergs IF
Välj lag

Oktober 2017

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 00:00

      USM steg 1 F-02


      22:00
    • 10:00

      Träning F-04


      12:00
    • 10:10

      Arbrå HK (hemma) F-03


      12:10
    • 12:30

      HK Rosers (borta) Gurraberg HK


      14:30
    • 13:30

      HK Silwing/Troja (borta) F-02


      15:30
    • 13:30

      HK Silwing-Troja (borta) A-Flickor


      14:30
    • 13:40

      Vallentuna HK (hemma) F-03


      15:40
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 18:30

      Spårvägen HF (borta) A-Flickor


      20:30
  • 2Mån
    v.40
  • 3Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 08:30

      Träning F-09


      10:00
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
    • 12:00

      Tyresö Handboll (hemma) F-06


      14:00
    • 14:00

      AIK (hemma) F-06


      16:00
    • 14:50

      Ösmo GIF HK (hemma) F-03


      16:50
    • 15:50

      IK Bolton 2 (hemma) F-02


      17:50
    • 15:50

      IK Bolton 2 (hemma) A-Flickor


      17:50
  • 8Sön
    • 08:15

      Gustavsbergs HK VIT (hemma) F-07


      13:30
    • 09:00

      Träning F-05


      10:30
    • 10:00

      Träning F-04


      12:00
    • 12:30

      Gustavsbergs IF HK (borta) F-02


      14:30
    • 12:30

      IK Bolton (hemma) A-Flickor


      13:30
    • 13:15

      Skogås HK 2 (hemma) F-05


      15:15
    • 14:00

      Lidingö SK 2 (hemma) Gurraberg HK


      16:00
    • 15:00

      Spånga HK 3 (borta) F-04


      17:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-11 Handbollslek


      17:00
  • 9Mån
    v.41
  • 10Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 19:00

      Tyresö Handboll (hemma) A-Flickor


      21:00
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 13Fre
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
      Gustavsbergs sporthall
      Anteckning: Vi samlas i hallen kl. 17.30 och börjar med 30 min fys.
      Vi är ute om vädret tillåter så ta med kläder efter väder.
      Kl 18.00-19.00 kör vi inne i hallen.
    • 19:00

      Träning Gurraberg HK


      20:30
  • 14Lör
    • 08:30

      Träning F-09


      10:00
    • 09:00

      Träning F-06


      10:30
    • 12:15

      Skuru IK (hemma) F-05


      14:15
    • 13:45

      Tyresö Handboll (hemma) F-04


      15:45
    • 14:40

      Tyresö Handboll 2 (hemma) F-05


      16:40
    • 15:00

      Sammandrag - MATCH F-08


      19:00
    • 16:10

      Skuru IK 2 (hemma) F-04


      18:10
    • 16:30

      Norrfjärdens IF (hemma) A-Flickor


      18:30
    • 16:45

      NKIK Handboll Norrköping (hemma) A-Flickor


      18:45
    • 17:50

      Stockholmspolisens IF HF 2 (hemma) F-05


      19:50
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.42
    • 16:30

      Träning F-03


      18:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
  • 17Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Spelarråd F-03


      18:00
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 18Ons
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 19:45

      Gökstens BK (borta) A-Flickor


      21:45
  • 19Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 20Fre
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 21Lör
    • 08:00

      Skogås HK (borta) F-06


      10:00
    • 08:30

      Träning F-09


      10:00
    • 09:30

      Stockholmspolisens IF HF (hemma) F-06


      11:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
    • 11:45

      Skogås HK (borta) F-05


      13:45
    • 12:30

      Sollentuna HK 2 (hemma) F-05


      14:30
    • 14:30

      Uppsala HK 2 (hemma) F-05


      16:30
    • 15:10

      Kungsängens SK (borta) F-02


      17:10
    • 15:10

      Kungsängens SK (borta) A-Flickor


      16:10
    • 15:20

      Årsta AIK HF 2 (borta) F-05


      17:20
    • 15:30

      Spånga HK 3 (borta) F-02


      17:30
    • 15:30

      Spånga HK 3 (borta) A-Flickor


      17:30
    • 16:30

      IFK Tumba HK (borta) Gurraberg HK


      18:30
    • 17:45

      VästeråsIrsta HF F04 (borta) F-04


      19:45
  • 22Sön
    • 09:30

      Gustavsbergs HK VIT (hemma) F-07


      13:30
    • 12:30

      Tyresö Handboll (hemma) F-03


      14:30
    • 15:45

      Spårvägen HF (borta) F-04


      17:45
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-11 Handbollslek


      17:00
    • 17:30

      Skuru IK (hemma) F-06


      19:30
    • 18:00

      Hammarby IF HF 2 (borta) F-04


      20:00
  • 23Mån
    v.43
  • 24Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 27Fre
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 28Lör
    • 08:30

      Träning F-09


      10:00
    • 09:00

      Träning F-06


      10:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.44
    • 16:00

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning F-03


      18:30
    • 17:15

      Träning A-Flickor


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03


      19:30
  • 31Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03


      19:30
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00