Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gustavsbergs IF

Följ

Gustavsbergs IF - Ha

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Gustavsbergs IF
Välj lag

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 17:15

      Träning F16


      20:15
    • 17:15

      Träning P-08-09


      18:30
    • 18:15

      Träning P-06-07


      19:45
    • 19:45

      Träning P04-05


      21:00
  • 2Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:30
    • 18:45

      Träning F16


      21:00
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:15

      Träning F-09


      18:15
    • 17:30

      Träning F-04


      19:30
    • 18:15

      Träning P04-05


      19:15
    • 18:45

      Träning F16


      21:00
  • 5Fre
  • 6Lör
    • Heldag

      USM Steg 1 F16

    • 09:00

      Träning F-11


      10:30
    • 10:30

      Träning F-10


      12:00
    • 12:00

      Träning P-10-11


      13:00
    • 12:00

      2,5 timmar (hemma) P-08-09


      14:00
    • 12:10

      GT Söder HK (borta) F-07


      13:00
    • 14:00

      IFK Tumba HK 2 (hemma) F-07


      14:45
    • 15:10

      Skånela IF (hemma) F-06


      16:10
    • 17:10

      IF Swithiod HK (hemma) F-06


      18:10
    • 18:45

      Skuruiterna HK (borta) Gurraberg HK


      20:45
  • 7Sön
    • Heldag

      USM Steg 1 F16

    • 09:00

      Träning F-09


      10:30
    • 10:00

      Tyresö Handboll (borta) P-06-07


      12:00
    • 10:30

      Spånga HK 2 (borta) P-06-07


      12:30
    • 10:40

      Stockholmspolisens IF HF (hemma) F-06


      11:40
    • 11:40

      Skuru IK 2 (hemma) P-06-07


      13:40
    • 12:15

      HK Silwing/Troja 2 (hemma) P04-05


      13:15
    • 12:20

      Sannadals SK 2 (borta) F-06


      13:20
    • 12:45

      Cupspel (5-5) F-08


      15:00
    • 13:20

      Sollentuna HK (hemma) F-05


      14:20
    • 13:30

      Skuru IK 3 (borta) F-07


      14:15
    • 14:30

      IF Swithiod HK (hemma) F-04


      16:30
    • 16:00

      Träning FP-12 Handbollslek


      17:00
  • 8Mån
    v.41
  • 9Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:30
    • 18:45

      Träning F16


      21:00
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:15

      Träning F-09


      18:15
    • 17:30

      Träning F-04


      19:30
    • 18:45

      Träning F16


      21:00
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 09:00

      Träning F-11


      10:30
    • 09:00

      Träning F-06


      10:30
    • 10:30

      Träning F-10


      12:00
    • 10:40

      Skånela IF 2 (borta) P-06-07


      12:40
    • 12:00

      Träning P-10-11


      13:00
    • 12:00

      AIK (borta) F-05


      13:00
    • 12:05

      Sannadals SK (hemma) F-07


      14:00
    • 12:30

      Täby HBK 2 (borta) P-06-07


      14:30
    • 14:30

      Skuru IK 2 (hemma) F-04


      16:30
    • 15:25

      Handens SK (hemma) F-07


      17:25
    • 16:00

      Skogås HK (borta) P04-05


      18:00
    • 17:10

      Skogås HK (borta) F16


      19:10
  • 14Sön
    • 09:45

      Cupspel (6-6) - HEMMA ARRANGEMANG F-08


      14:00
    • 09:45

      Djurgårdshof IK (borta) F-06


      11:45
    • 11:45

      Årsta AIK HF 2 (hemma) F-06


      13:45
    • 12:00

      Andra lag (hemma) F-09


      14:30
    • 13:10

      Spånga HK (borta) F-04


      15:10
    • 13:30

      Westermalms IF HK (hemma) Gurraberg HK


      15:30
    • 13:45

      Skogås HK (borta) F-06


      14:45
    • 14:00

      2,5 timme (hemma) P-08-09


      16:00
    • 14:45

      Rosa Skrot HK (hemma) Gurraberg HK


      16:45
    • 16:00

      Träning FP-12 Handbollslek


      17:00
  • 15Mån
    v.42
  • 16Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:30
    • 18:45

      Träning F16


      21:00
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:15

      Träning F-09


      18:15
    • 17:30

      Träning F-04


      19:30
    • 18:15

      Träning P04-05


      19:15
    • 18:45

      Träning F16


      21:00
  • 19Fre
  • 20Lör
    • Heldag

      USM F-04

    • Heldag

      USM steg 1 F-05

    • 09:00

      Träning F-06


      10:30
    • 09:00

      Träning F-11


      10:30
    • 09:00

      Spånga HK 3 (hemma) P-06-07


      11:00
    • 10:30

      Träning F-10


      12:00
    • 11:20

      Tyresö Handboll (hemma) P-06-07


      13:20
    • 12:00

      Träning P-10-11


      13:00
    • 12:00

      IFK Tumba HK 3 (hemma) F-07


      14:00
    • 12:10

      Tyresö Handboll 3 (borta) F16


      14:10
    • 12:45

      IK Bolton (hemma) F-06


      13:45
    • 14:30

      Sävar IK (borta) F-04


      16:30
    • 15:00

      Tyresö Handboll 2 (hemma) F-07


      17:00
    • 15:45

      Årsta AIK HF (hemma) F-06


      16:45
    • 17:30

      Bodens BK HF (borta) F-04


      19:30
    • 17:30

      Tungelsta IF (borta) Gurraberg HK


      19:30
  • 21Sön
    • 00:00

      USM F-04


      23:00
    • Heldag

      USM steg 1 F-05

    • 09:00

      Kiruna HK (borta) F-04


      11:00
    • 09:00

      Skuru IK (hemma) F-06


      10:00
    • 10:30

      Träning F-08


      12:00
    • 11:30

      Skuru IK 2 (hemma) P04-05


      13:30
    • 12:15

      Hammarby IF HF (hemma) F-06


      13:15
    • 13:30

      RP IF Linköping 1 (hemma) F-04


      15:30
    • 15:30

      Årstaiternas HK (borta) Gurraberg HK


      17:30
    • 15:30

      Spånga HK (borta) F16


      17:30
    • 16:00

      Träning FP-12 Handbollslek


      17:00
  • 22Mån
    v.43
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 17:15

      Träning F16


      20:15
    • 17:15

      Träning P-08-09


      18:30
    • 18:15

      Träning P-06-07


      19:45
    • 19:45

      Träning P04-05


      21:00
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:15

      Träning F-09


      18:15
    • 17:30

      Träning F-04


      19:30
    • 18:15

      Träning P04-05


      19:15
    • 18:45

      Träning F16


      21:00
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 09:00

      Träning F-11


      10:30
    • 09:00

      2,5 timmar (hemma) P-08-09


      11:00
    • 09:00

      Träning F-06


      10:30
    • 10:30

      Träning F-10


      12:00
    • 11:50

      Skogås HK (borta) F-04


      13:50
    • 12:00

      Träning P-10-11


      13:00
    • 12:30

      Handens SK (hemma) F-05


      13:30
    • 13:30

      Cupspel (5-5) F-08


      16:15
    • 13:45

      Vallentuna HK (hemma) Gurraberg HK


      15:45
    • 15:00

      GT Söder HK (borta) P04-05


      17:00
    • 15:15

      BK Sparta (hemma) Gurraberg HK


      17:15
  • 28Sön
    • 10:30

      Huddinge HK 2 (borta) F-05


      11:30
    • 10:30

      INGEN TRÄNING pga höstlov F-08


      11:00
  • 29Mån
    v.44
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 17:15

      Träning F16


      20:15
    • 17:15

      Träning P-08-09


      18:30
    • 18:15

      Träning P-06-07


      19:45
    • 19:45

      Träning P04-05


      21:00
  • 30Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:30
    • 18:45

      Träning F16


      21:00
  • 31Ons
    • 16:30

      Träning P-06-07


      18:00
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:30
    • 17:30

      INGEN TRÄNING pga höstlov F-08


      18:00