Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bankeryds SK

Följ

Bankeryds SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
    • 07:00

      Stockholm football cup F-04


      00:00
    • 08:00

      EskilsCupen P-05


      00:00
    • 16:00

      Eskilscupen svart F-05


      18:00
    • 16:15

      Eskilscupen gul F-05


      18:00
    • 17:30

      Träning Seniorlag Dam


      19:00
    • 18:00

      Förberedelser inför träningsläger P-07


      19:30
    • 19:00

      Skultorps IF (borta) Seniorlag Herr


      20:00
    • 19:00

      Träning P-16


      20:30
  • 2Fre
    • Heldag

      Stockholm football cup F-04

    • Heldag

      EskilsCupen P-05

    • Heldag

      Eskilscupen P-05

    • 16:00

      Eskilscupen svart 2 F-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 18:00

      Eskilscupen gul 2 F-05


      19:00
  • 3Lör
    • Heldag

      Stockholm football cup F-04

    • Heldag

      EskilsCupen P-05

    • Heldag

      Träning P-07

    • 09:00

      Träning F-12


      10:00
    • 14:00

      Eskilscupen gul 3 F-05


      16:00
    • 18:00

      Eskilscupen svart 3 F-05


      19:00
    • 18:00

      Eskilscupen P-05


      19:00
  • 4Sön
    • 00:00

      Stockholm football cup F-04


      19:00
    • 00:00

      EskilsCupen P-05


      19:00
    • Heldag

      Eskilscupen P-05

    • 08:00

      Eskilscupen gul final F-05


      10:00
    • 08:00

      Träning P-07


      15:00
    • 18:00

      Eskilscupen svart final F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herr


      19:00
  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-16


      20:30
  • 7Ons
    • 17:00

      DM-kvartsfinal F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 18:15

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Mariebo IK (hemma) Seniorlag Dam


      21:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 18:15

      Bollkallar P-07


      21:00
    • 19:00

      Vrigstads IF (hemma) Seniorlag Herr


      21:00
    • 19:00

      Skillingaryds IS (borta) F-05


      21:00
  • 10Lör
    • 09:00

      Träning F-11


      10:00
    • 09:00

      Träning F-12


      10:00
    • 09:45

      Träning P-10


      11:00
    • 09:50

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 10:00

      Hovslätts IK (borta) F-07


      12:00
    • 10:00

      Träning Seniorlag Dam


      12:00
    • 11:00

      IF Eksjö Fotboll (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 12:00

      Mariebo IK röd (hemma) P-08


      14:00
    • 14:00

      Tabergs SK (borta) F-08


      16:00
    • 14:00

      Träning Seniorlag Dam


      15:00
  • 11Sön
    • 09:30

      Tenhults IF vit (hemma) P-08


      11:30
    • 10:00

      Husqvarna FF vit (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Träning Seniorlag Dam


      11:00
    • 11:00

      Habo IF (borta) F-07


      13:00
    • 11:00

      Månsarps IF (hemma) F-09


      12:30
    • 11:00

      Barnarps IF (borta) F-09


      12:30
    • 12:00

      Råslätt SK (borta) P-08


      14:00
    • 12:30

      Ekhagens IF svart (borta) P-09


      14:30
    • 14:00

      Egnahems BK orange (hemma) F-08


      16:00
    • 14:00

      IF Haga gul (hemma) P-07


      16:00
    • 15:00

      IF Hallby FK (borta) F-06


      17:00
    • 17:00

      Barnarps IF (hemma) F-06


      19:00
    • 17:00

      Månsarps IF (hemma) P-06


      19:00
    • 17:30

      Ekhagens IF 1 (borta) P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Juniorlag Herrar


      19:30
  • 12Mån
    v.33
  • 13Tis
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herr


      19:30
    • 18:30

      Bottnaryds IF (borta) F-06


      20:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Waggeryds IK (hemma) P-16


      21:00
  • 14Ons
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
      Furuvik
      Samlingstid: 17:25
    • 18:15

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      IFK Värnamo (borta) F-06


      21:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
    • 19:00

      Mullsjö IF (hemma) Juniorlag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Holsby SK (9-m) (borta) Seniorlag Dam


      21:00
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 18:45

      Visingsö AIS (borta) Seniorlag Herr


      20:45
    • 19:00

      Husqvarna FF röd (borta) P-09


      21:00
  • 17Lör
    • 09:00

      Träning P-10


      13:00
    • 09:00

      Träning F-12


      10:00
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 09:50

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 10:00

      Norrahammars GIS (borta) F-08


      12:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 12:00

      Jönköpings Södra IF grön (borta) P-08


      14:00
    • 12:00

      IF Hallby FK vit (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      IF Eksjö Fotboll (hemma) F-05


      14:00
    • 13:00

      Hagadagarna P-09


      18:00
    • 13:00

      Hagadagarna F-11


      18:00
    • 15:00

      Egnahems BK (hemma) P-07


      17:00
    • 15:00

      Ölmstad/Vista (hemma) F-06


      17:00
  • 18Sön
    • 09:00

      Hagadagarna F-10


      13:00
    • 10:00

      Husqvarna FF vit (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      Waggeryds IK vit (hemma) F-07


      13:00
    • 11:00

      Hvetlanda GIF (hemma) F-06


      13:00
    • 13:00

      FC Vetlanda Dam 1 (borta) F-04


      15:00
    • 14:00

      Match mot Ekhagens IF P-05


      14:00
    • 14:00

      Ekhagens IF (hemma) P-05


      16:00
    • 14:00

      Waggeryds IK (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      Bottnaryds IF (hemma) F-08


      16:00
    • 15:00

      Forserums IF (borta) P-06


      17:00
    • 16:00

      Barnarps IF (borta) F-09


      18:00
    • 16:30

      Mariebo IK gul (borta) P-07


      18:30
    • 17:00

      Bredaryd Lanna komb. (hemma) F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning Juniorlag Herrar


      19:30
    • 19:00

      Egnahems BK (hemma) F-05


      21:00
  • 19Mån
    v.34
  • 20Tis
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herr


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:45

      Habo IF (borta) Juniorlag Herrar


      20:45
    • 18:45

      RÅs LB Komb (borta) P-16


      20:45
    • 19:00

      IK Vista (hemma) P-06


      21:00
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-10


      18:30
    • 17:20

      Träning F-07


      18:30
    • 18:15

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Jönköpings Södra IF 1 (borta) P-06


      21:00
    • 19:00

      Husqvarna FF (hemma) Seniorlag Dam


      21:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 18:30

      Mariebo IK gul (borta) P-08


      20:30
    • 18:45

      IF Hallby FK (hemma) Seniorlag Herr


      20:45
    • 19:00

      Tranås FF 1 (hemma) F-04


      21:00
    • 19:00

      Gripenbergs BK 7-m (hemma) F-05


      21:00
  • 24Lör
    • 09:00

      Träning F-12


      10:00
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 09:30

      IK Tord (borta) P-05


      11:30
    • 09:45

      Träning P-10


      11:00
    • 09:50

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Cup i Barnarp F-11


      14:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 10:15

      Barnarpsdagen 24 augusti F-12


      14:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:30

      Habo IF vit (borta) P-07


      13:30
    • 12:00

      Mariebo IK svart (hemma) P-09


      14:00
    • 12:00

      Mariebo IK gul (hemma) P-09


      14:00
    • 14:00

      Jönköpings Södra IF vit (borta) P-08


      16:00
    • 16:00

      IF Hallby FK vit (borta) F-07


      18:00
  • 25Sön
    • 10:00

      Husqvarna FF blå (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Tenhults IF vit (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      Assyriska IK (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Gislaveds IS (borta) F-07


      13:00
    • 12:00

      IF Hallby FK (borta) P-07


      14:00
    • 12:00

      Tenhult/Taberg 1 (borta) F-04


      14:00
    • 14:00

      Tranås FF 2 (hemma) F-06


      16:00
    • 14:00

      NGIS/NIK 7-m (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      Tranås FF (hemma) F-09


      16:00
    • 15:00

      Mariebo IK (borta) F-09


      17:00
    • 15:00

      Vetlanda FF/Bäckseda IF 1 (borta) F-05


      17:00
    • 17:00

      Gnosjö IF (hemma) Seniorlag Dam


      19:00
    • 17:00

      Mullsjö IF (borta) P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning Juniorlag Herrar


      19:30
  • 26Mån
    v.35
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:15

      Träning F-10


      18:30
    • 17:20

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 18:00

      Barnarps IF vinröd (borta) F-08


      20:00
    • 18:15

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Mariebo IK 7-m (borta) F-06


      20:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Mullsjö IF (9-m) (hemma) Seniorlag Dam


      21:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Habo IF blå (hemma) F-08


      20:00
    • 18:30

      Skillingaryds IS (borta) F-07


      20:30
    • 18:30

      Habo IF (borta) Seniorlag Herr


      20:30
  • 31Lör
    • 08:30

      Månsarp Loppis cup F-11


      12:00
    • 09:00

      Träning F-12


      10:00
    • 09:45

      Träning P-10


      11:00
    • 09:50

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 10:00

      Tabergs SK gul (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Tabergs SK (borta) F-09


      13:00
    • 11:00

      Tranås FF 1 (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 12:00

      Barnarps IF (hemma) P-07


      14:00
    • 14:00

      Vetlanda FF /Bäckseda IF 2 7-m (borta) F-05


      16:00
    • 14:00

      IF Hallby FK 2 9-m (borta) P-16


      16:00
    • 15:00

      Tranås FF 1 (hemma) F-06


      17:00
    • 15:00

      Forsheda IF (hemma) F-04


      17:00
    • 15:00

      Mariebo IK svart (hemma) P-08


      17:00
    • 18:30

      IF Haga 2 (borta) P-06


      20:30