Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bankeryds SK

Följ

Bankeryds SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Bankeryds SK
Välj lag

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 12:30

      Ekhagens IF (borta) P-07


      14:30
    • 14:00

      Hultsjö IF Atom (borta) F-06


      16:00
    • 14:00

      Ölmstad/Vista (hemma) F-08


      16:00
    • 14:00

      Taberg/Tenhult (hemma) F-05


      16:00
    • 16:30

      Bollisa 1/9 F-09


      19:00
    • 17:00

      Skillingaryds IS (hemma) Seniorlag Dam


      19:00
    • 17:00

      Mullsjö IF (hemma) P-07


      19:00
    • 17:00

      IF Haga 1 (hemma) P-06


      19:00
    • 17:00

      Tabergs SK (hemma) F-07


      19:00
    • 19:15

      Träning Juniorlag Herrar


      20:45
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning Seniorlag Herr


      18:30
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:30

      Träning P-16


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      FC Vetlanda Dam 1 (hemma) F-04


      21:00
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 18:15

      J-södra (hemma) F-09


      19:30
    • 18:15

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Bottnaryds IF (9-m) (borta) Seniorlag Dam


      20:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 18:30

      Habo IF 1 (borta) F-06


      20:30
  • 7Lör
    • 09:00

      Träning F-12


      10:00
    • 09:00

      Träning F-11


      10:00
    • 09:00

      Träning P-12


      11:00
    • 09:15

      Poolspel lag Gul P-11


      13:30
    • 09:15

      Poolspel lag Svart P-11


      13:30
    • 09:15

      Poolspel lag Grön P-11


      13:30
    • 09:45

      Träning P-10


      11:00
    • 09:50

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Minicup mot Habo P-11


      13:00
    • 10:00

      Bottnaryds IF (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      Månsarps IF (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Hvetlanda GIF 1 (borta) P-06


      13:00
    • 12:00

      Ölmstads IS (hemma) P-09


      14:00
    • 14:00

      Husqvarna FF (borta) F-08


      16:00
    • 15:00

      Kulltorps GoIF (hemma) Seniorlag Herr


      17:00
    • 15:00

      Bollkalleuppdrag P-09


      17:00
  • 8Sön
    • 10:00

      Poolspel i Ölmstad F-13


      14:00
    • 10:00

      IF Hallby FK vit (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      Jönköpings Södra IF grön (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Ekhagens IF (hemma) F-09


      13:00
    • 13:30

      Nässjö FF vit (borta) P-08


      15:30
    • 14:00

      Gränna AIS (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      Aneby SK/Bälaryds IK (borta) Juniorlag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Waggeryds IK (borta) F-05


      16:00
    • 14:00

      Habo IF (borta) F-09


      16:00
    • 14:30

      Tenhults IF svart (borta) P-08


      16:30
    • 16:00

      Barnarps IF vit (borta) F-08


      18:00
    • 16:00

      Jönköpings Södra IF (borta) F-06


      18:00
    • 16:30

      Mariebo IK svart (borta) P-07


      18:30
    • 17:00

      Waggeryds IK blå (borta) F-07


      19:00
    • 17:00

      Nässjö FF röd (hemma) F-07


      19:00
    • 17:00

      Tenhults IF (hemma) P-06


      19:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Hestra/Grimsås (hemma) Seniorlag Dam


      19:00
  • 9Mån
    v.37
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning Seniorlag Herr


      18:30
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-16


      20:00
    • 19:00

      Habo IF (hemma) P-05


      21:00
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Tranås FF (hemma) Juniorlag Herrar


      21:00
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
  • 14Lör
    • 09:00

      Träning F-12


      10:00
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 09:30

      Hovslätts IK (borta) P-08


      11:30
    • 09:45

      Träning P-10


      11:00
    • 09:50

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:00

      Norrahammars IK (borta) P-07


      13:00
    • 12:00

      Norrahammars GIS (hemma) F-05


      14:00
    • 14:15

      Bollkallar P-07


      17:00
    • 15:00

      IF Haga (hemma) Seniorlag Herr


      17:00
  • 15Sön
    • 10:00

      Jönköpings Södra IF (borta) F-08


      12:00
    • 10:30

      Ekhagens IF röd (borta) F-07


      12:30
    • 10:30

      Egnahems BK (hemma) F-06


      12:30
    • 11:00

      Habo IF vit (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      IF Hallby FK (hemma) F-09


      13:00
    • 12:00

      Egnahems BK (borta) P-08


      14:00
    • 12:30

      Månsarps IF (borta) F-05


      14:30
    • 13:00

      Habo IF blå (hemma) P-08


      15:00
    • 13:00

      IF Hallby FK blå (hemma) F-08


      15:00
    • 13:00

      Malmbäcks IF (borta) F-09


      15:00
    • 15:00

      Mullsjö IF 7-m (borta) P-06


      17:00
    • 16:00

      Nässjö FF 1 (hemma) P-06


      18:00
    • 16:00

      Aneby/Bälaryd (hemma) F-06


      18:00
    • 16:00

      Habo IF blå (hemma) P-07


      18:00
    • 17:00

      Mariebo IK B (borta) Seniorlag Dam


      19:00
    • 18:00

      Träning Juniorlag Herrar


      19:30
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning Seniorlag Herr


      18:30
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Hv-match F-06


      22:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Ekhagens IF (hemma) F-06


      19:45
    • 18:00

      Match Jsödra P-05


      19:00
    • 18:15

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Waggeryds IK (hemma) Seniorlag Dam


      21:00
    • 19:30

      Utlämning pizzabottnar F-09


      20:00
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:45

      IK Tord (borta) P-08


      19:45
    • 19:00

      Habo IF vit (hemma) P-08


      21:00
    • 19:00

      Waggeryds IK (borta) Seniorlag Herr


      21:00
  • 21Lör
    • 09:00

      Träning F-12


      10:00
    • 09:00

      Träning P-12


      13:00
    • 09:45

      Träning P-10


      11:00
    • 09:50

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 11:00

      Hovslätts IK (borta) F-08


      13:00
    • 11:30

      Tranås FF vit (hemma) P-08


      13:30
    • 11:30

      Ölmstads IS (hemma) P-07


      13:30
    • 12:00

      Habo IF 1 (borta) P-06


      14:00
    • 12:00

      Ekhagens IF (borta) Juniorlag Herrar


      14:00
    • 14:00

      IFK Värnamo (hemma) F-06


      16:00
    • 14:30

      Egnahems BK (borta) F-05


      16:30
    • 15:00

      Inmarsch med J-Södra-Norrby F-10


      18:00
    • 16:00

      J-Södra - Norrby P-11


      18:00
    • 16:00

      J-södra P-07


      18:00
  • 22Sön
    • 10:00

      Egnahems BK (hemma) F-07


      12:00
    • 10:00

      Husqvarna FF blå (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Tabergs SK röd (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Hovslätts IK (borta) F-09


      13:00
    • 12:30

      Tordcupen P-13


      16:00
    • 13:00

      Tranås FF (hemma) F-08


      15:00
    • 13:00

      Hovslätts IK (hemma) P-07


      15:00
    • 13:00

      Egnahems BK 1 (hemma) P-05


      15:00
    • 16:00

      Norrahammars GIS grön (hemma) P-09


      18:00
    • 16:00

      Tranås FF (hemma) F-07


      18:00
    • 16:00

      Habo IF 2 (hemma) P-06


      18:00
    • 17:00

      Husqvarna FF B (borta) Seniorlag Dam


      19:00
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning Seniorlag Herr


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Tranås FF 1 (borta) F-04


      21:00
    • 19:30

      Mariebo IK (hemma) F-05


      21:30
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 18:15

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      IK Vista/ÖIS (hemma) Juniorlag Herrar


      21:00
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 18:30

      IFK Värnamo 1 (hemma) F-04


      20:30
  • 28Lör
    • 09:00

      Träning P-10


      13:00
    • 09:00

      Träning F-12


      10:00
    • 09:30

      Träning P-12


      10:45
    • 09:50

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 10:00

      Jönköpings Södra IF (borta) F-07


      12:00
    • 11:00

      IK Vista (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      Match mot Råslätt P-07


      14:00
    • 12:00

      Habo IF (hemma) F-05


      14:00
    • 12:30

      Säsongsavslutning P-05


      17:00
    • 14:00

      Gislaveds IS (hemma) Seniorlag Herr


      16:00
    • 15:00

      Holsby SK (9-m) (hemma) Seniorlag Dam


      17:00
  • 29Sön
    • 11:00

      Ölmstad IS (borta) F-09


      13:00
    • 11:50

      Match mot Aneby P-05


      15:00
    • 12:00

      Gränna AIS (borta) P-09


      14:00
    • 12:00

      Anderstorps IF (borta) F-07


      14:00
    • 12:00

      Ölmstads IS (borta) P-06


      14:00
    • 13:00

      Råslätt SK (hemma) F-08


      15:00
    • 14:00

      Aneby/Bälaryd (borta) P-05


      16:00
    • 15:00

      IF Haga (borta) F-06


      17:00
    • 15:30

      Bollisa 29/9 F-09


      18:00
    • 16:00

      Tranås FF (hemma) P-06


      18:00
    • 16:00

      IF Hallby FK (hemma) Seniorlag Dam


      18:00
    • 16:30

      IF Hallby FK 7-m (borta) F-05


      18:30
    • 18:00

      Avslutning P-06


      20:00
  • 30Mån
    v.40