Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bankeryds SK

Följ

Bankeryds SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • Heldag

      Vätterhem cup F-10

    • 09:00

      Träning F-11


      10:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:15
    • 09:30

      Träning P-10


      14:30
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Husqvarna FF vit (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Habo IF blå (borta) F-06


      12:00
    • 11:00

      Ölmstads IS (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Träning F-12


      12:00
    • 12:00

      Värnamo Södra FF 1 (hemma) P-05


      14:00
    • 12:00

      IF Haga (hemma) J18/P16


      14:00
    • 13:00

      Egnahems BK svart (borta) F-08


      15:00
    • 14:00

      Jönköpings Södra IF svart (borta) P-06


      16:00
  • 2Sön
    • 09:30

      Jönköpings Södra IF röd (hemma) P-08


      11:30
    • 10:00

      Habo IF blå (borta) F-08


      12:00
    • 11:00

      Habo IF (borta) F-07


      13:00
    • 11:00

      Tranås FF svart (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      IFK Värnamo blå (hemma) F-06


      13:00
    • 11:00

      Gripenbergs BK 9-m (borta) P-04


      13:00
    • 12:00

      Habo IF blå (borta) P-06


      14:00
    • 14:00

      Habo IF blå (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      Tingsryd United FC (borta) F-04


      16:00
    • 14:30

      Ekhagens IF svart (borta) P-06


      16:30
    • 17:00

      Mullsjö IF (borta) F-07


      19:00
    • 17:00

      Norrahammars IK (hemma) Seniorlag Dam


      19:00
  • 3Mån
    v.36
    • 16:50

      Träning F-06


      18:30
    • 16:50

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Träning Seniorlag Dam


      18:45
    • 17:30

      Träning F-16


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 18:15

      Träning F-05


      20:00
    • 18:15

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning J18/P16


      20:00
  • 4Tis
    • 16:45

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning J18/P16


      19:30
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herr


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 5Ons
    • 16:50

      Träning F-07


      18:30
    • 16:50

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 18:15

      Träning F-04


      20:00
    • 19:00

      IF Hallby FK 7-m (borta) F-05


      21:00
    • 19:15

      Mariebo IK (hemma) F-16


      21:15
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:15
    • 09:00

      Träning F-11


      10:00
    • 09:45

      Träning P-10


      11:00
    • 10:00

      Minicup mot Habo P-11


      13:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Tabergs SK (borta) F-06


      12:00
    • 10:00

      Habo IF röd (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      IF Eksjö Fotboll vinröd (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Egnahems BK (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Tranås FF svart (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Träning F-12


      12:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:30
    • 11:15

      Habo IF vit (borta) P-08


      13:15
    • 14:00

      Husqvarna FF vit (borta) P-08


      16:00
    • 14:00

      Ekhagens IF (hemma) F-07


      16:00
    • 14:00

      Norrahammars GIS (hemma) F-05


      16:00
  • 9Sön
    • 11:00

      Jönköpings Södra IF vit (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Tenhults IF svart (hemma) F-06


      13:00
    • 11:00

      Husqvarna FF (hemma) F-08


      13:00
    • 14:00

      Barnarps IF (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      IF Hallby FK blå (hemma) F-07


      16:00
    • 14:00

      Tenhults IF (hemma) F-04


      16:00
    • 17:00

      Torpa FF (borta) Seniorlag Dam


      19:00
    • 17:00

      Jönköpings Södra IF (hemma) P-03


      19:00
    • 17:00

      IF Hallby FK 2 (hemma) P-05


      19:00
    • 17:30

      Mariebo IK svart (borta) P-07


      19:30
    • 17:30

      Skillingaryds IS (borta) F-05


      19:30
    • 18:00

      Råslätt SK (hemma) P-06


      20:00
  • 10Mån
    v.37
    • 16:50

      Träning F-06


      18:30
    • 16:50

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Träning Seniorlag Dam


      18:45
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 18:15

      Träning F-04


      20:00
    • 18:15

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning J18/P16


      20:00
  • 11Tis
    • 16:45

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herr


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 19:30

      IF Haga 1 (hemma) P-05


      21:30
  • 12Ons
    • 16:50

      Träning F-07


      18:30
    • 16:50

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 18:15

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      IF Hallby FK (borta) J18/P16


      21:00
    • 19:45

      Tranås FF 1 (borta) F-04


      21:45
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 18:30

      Habo IF (borta) P-03


      20:30
  • 15Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:15
    • 09:00

      Träning F-11


      10:00
    • 09:45

      Träning P-10


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      IF Hallby FK blå (borta) P-06


      12:00
    • 11:00

      Träning F-12


      12:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:30
    • 12:00

      Bottnaryds IF (hemma) F-08


      14:00
    • 12:00

      Ekhagens IF röd (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Mullsjö IF (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Jönköpings Södra IF vit (borta) F-06


      14:00
    • 15:30

      Egnahems BK (borta) F-05


      17:30
    • 16:00

      Tabergs SK (borta) Seniorlag Herr


      18:00
    • 16:00

      IF Hallby FK (hemma) F-04


      18:00
    • 16:00

      Jönköpings Södra IF vit (hemma) P-08


      18:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Nässjö FF röd (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Jönköpings Södra IF grön (hemma) F-06


      12:00
    • 10:00

      Norrahammars GIS (hemma) F-08


      12:00
    • 10:00

      Säsongs avslutning 2018 F-09


      13:30
    • 12:45

      Ekhagens IF svart (borta) P-08


      14:45
    • 13:00

      Lekeryd-Svarttorps SK (borta) F-07


      15:00
    • 14:00

      Tabergs SK (hemma) F-07


      16:00
    • 14:00

      Skeppshult/Burseryd (hemma) F-05


      16:00
    • 14:00

      Tranås FF (hemma) P-04


      16:00
    • 15:30

      IK Vista (borta) P-07


      17:30
    • 17:00

      Jönköpings Södra IF blå (hemma) P-06


      19:00
    • 17:00

      Gnosjö IF (hemma) Seniorlag Dam


      19:00
    • 18:30

      Norrahammars IK (borta) P-07


      20:30
  • 17Mån
    v.38
    • 16:50

      Träning F-07


      18:30
    • 16:50

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Träning Seniorlag Dam


      18:45
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:45

      Mullsjö IF (hemma) F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning J18/P16


      20:00
  • 18Tis
    • 16:45

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning J18/P16


      19:30
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herr


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 19Ons
    • 16:50

      Träning F-07


      18:30
    • 16:50

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 18:15

      Träning F-05


      20:00
    • 18:15

      Träning F-04


      20:00
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 18:00

      IK Tord (hemma) P-03


      20:00
    • 19:00

      IFK Värnamo (borta) F-04


      21:00
  • 22Lör
    • 09:00

      Avslutning P-09


      11:00
    • 09:00

      Träning F-11


      10:00
    • 09:45

      Träning P-10


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 11:00

      Träning F-12


      12:00
    • 11:00

      Tabergs SK gul (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:30
    • 12:00

      Egnahems BK svart (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Norrahammars GIS (hemma) P-06


      14:00
    • 12:30

      Lekeryd-Svarttorps SK (borta) P-07


      14:30
    • 14:00

      Vetlanda FF/Bäckseda IF vit (hemma) F-07


      16:00
    • 14:00

      Hovslätts IK röd (borta) P-06


      16:00
    • 14:00

      Norrahammars IK (borta) Seniorlag Herr


      16:00
    • 16:00

      Hovslätts IK (borta) F-05


      18:00
  • 23Sön
    • 09:00

      IF Hallby FK (borta) F-06


      11:00
    • 09:00

      IF Hallby FK (borta) F-08


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatcher Habo F-11


      13:00
    • 10:00

      Råslätt SK (hemma) F-06


      12:00
    • 11:00

      Tabergs SK röd (borta) P-08


      13:00
    • 12:00

      Månsarps IF (borta) F-08


      14:00
    • 12:00

      Hovslätts IK vit (borta) P-06


      14:00
    • 12:00

      Waggeryds IK blå (borta) F-07


      14:00
    • 12:45

      Träning P-10


      17:00
    • 13:00

      Tenhults IF svart (hemma) P-08


      15:00
    • 14:00

      Avslutning P-06


      16:00
    • 15:00

      Husqvarna FF 3 (borta) P-04


      17:00
    • 16:00

      IF Haga svart (hemma) P-07


      18:00
    • 16:00

      Annebergs GIF 7-m (hemma) P-05


      18:00
    • 16:30

      IF Hallby FK vit (borta) F-07


      18:30
    • 17:00

      Egnahems BK (borta) Seniorlag Dam


      19:00
  • 24Mån
    v.39
    • 16:50

      Träning F-07


      18:30
    • 16:50

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Träning Seniorlag Dam


      18:45
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 18:00

      Träning J18/P16


      19:30
    • 18:15

      Träning F-04


      20:00
    • 18:15

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Match Hallby - Bankeryd SK Gul F-06


      20:00
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      IK Vista (borta) P-03


      19:15
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herr


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Nässjö FF (hemma) J18/P16


      21:00
  • 26Ons
    • 16:50

      Träning F-07


      18:30
    • 16:50

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 18:15

      Träning F-05


      20:00
    • 18:15

      Träning F-04


      20:00
    • 19:00

      IFK Värnamo (hemma) F-16


      21:00
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 16:15

      Träning F-05


      17:30
    • 18:30

      Hvetlanda GIF komb. (hemma) F-04


      20:30
  • 29Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:15
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 11:00

      Träning F-10


      12:30
    • 11:00

      Träning F-12


      12:00
    • 11:00

      IFK Österbymo komb. (borta) P-05


      13:00
    • 12:00

      Vrigstads IF 9-m (hemma) F-04


      14:00
    • 14:00

      Oléarys P-05


      19:00
    • 14:00

      Mariebo IK röd (hemma) P-08


      16:00
    • 16:00

      Bredaryd Lanna IK (hemma) F-05


      18:00
    • 16:00

      IFK Öxnehaga (borta) Seniorlag Herr


      18:00
  • 30Sön
    • 13:00

      Tabergs SK (borta) F-05


      15:00
    • 13:00

      Tranås FF 1 (hemma) P-05


      15:00
    • 16:00

      RÅs LB (hemma) Seniorlag Dam


      18:00
    • 16:00

      Hovslätts IK röd (hemma) P-08


      18:00
    • 17:15

      Avslutning F-05


      20:00