Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 11:00

      Vegby/Tvärred/Gällstad (borta) P-06


      12:30
    • 14:30

      Träning P-05


      16:00
    • 16:00

      Träning U/J-lag


      18:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Bergdalens IK (borta) F-04/05


      19:30
    • 18:00

      IF Olsfors (borta) P-10/11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
  • 2Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10/11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Ulricehamns IFK (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Träning F-04/05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Sätila/Ubbhult/Hyssna/Hällingsjö (hemma) P-04


      21:00
  • 3Fre
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P-03


      18:00
  • 4Lör
    • 10:00

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 10:00

      Mariedals IK (hemma) P-06


      11:30
    • 10:00

      IFK Örby Vit (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Norrby IF (borta) P-04


      13:00
    • 11:30

      Bergdalens IK (hemma) P-08


      13:30
    • 15:00

      Timmele GoIF (hemma) P-06


      16:30
  • 5Sön
    • 13:30

      Sjömarkens IF (borta) P-09


      15:30
    • 14:00

      Landskrona BoIS (borta) P-03


      16:00
    • 15:00

      Sandhults SK (hemma) P-10/11


      17:00
    • 16:00

      Sjömarken/Sandared (hemma) P-07


      18:00
    • 16:20

      Träning P-04


      17:20
    • 17:00

      Toarpsalliansen G (borta) F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Sjömarkens IF (hemma) F-08/09


      19:30
    • 18:00

      Mariedals IK (hemma) U/J-lag


      20:00
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
    • 16:45

      Träning P-03


      18:15
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 17:15

      Träning F-10/11


      18:15
    • 17:20

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning F-04/05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 8Ons
    • 17:45

      IFK Örby Blå (borta) P-08


      19:45
    • 18:45

      Bollkalle Anna & Emilia F-08/09


      21:30
    • 19:30

      Bollkallar P-09


      21:30
    • 19:30

      Göta BK (hemma) A-lag Herrar


      21:30
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:15

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-04/05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 10Fre
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Alingsås IF FF Grön (borta) P-06


      20:30
  • 11Lör
    • Heldag

      Sammandrag Örby F-10/11

    • 11:30

      Rävlanda AIS (borta) P-06


      13:00
    • 12:00

      Limmareds IF (hemma) F-06/07


      14:00
    • 14:00

      Helsingborgs IF (hemma) P-03


      16:00
  • 12Sön
    • 10:00

      Dalsjöfors GoIF Orange (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Fristads GoIF Vit (hemma) P-09


      13:00
    • 15:00

      Hyssna IF (hemma) P-10/11


      17:00
    • 15:00

      Alingsås KIK Vit (borta) F-04/05


      17:00
    • 15:00

      Trollhättans FK (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 16:00

      Mariedals IK Vit (borta) F-08/09


      18:00
    • 17:30

      Sandareds IF (borta) P-10/11


      19:30
    • 18:30

      Örby/Skene/Svansjö (hemma) P-04


      20:30
  • 13Mån
    v.20
    • 17:00

      Träning Fotbollsskolan


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:20

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Bollebygd/Hestrafors Blå (borta) P-10/11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04/05


      20:15
    • 19:00

      Dalsjöfors GoIF (hemma) U/J-lag


      21:00
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:20

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Fair Play-barn för Elfsborgs match F-10/11


      21:30
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:45
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Kronängs IF (hemma) P-04


      21:00
    • 19:00

      Fairplay gå ut med Elfsborg spelarna i allsvenskan P-10/11


      21:00
    • 19:00

      Flaggbärare Elfsborg-Eskilstuna P-07


      21:00
    • 19:30

      Norrby IF (borta) U/J-lag


      21:30
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
      Viskavallen - Pruhult
    • 17:30

      Träning P-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:15

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Ledarmöte P-08


      20:00
    • 19:00

      Redvägs FK (borta) P-05


      21:00
  • 17Fre
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 18:15

      Bollkallar Mikaela & Meja F-08/09


      21:00
    • 19:00

      Bollkallar P-09


      21:00
    • 19:00

      Kronängs IF (hemma) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Bollebygd/Hestrafors (borta) P-04


      21:00
  • 18Lör
    • 10:30

      Hestrafors/Bollebygd (borta) P-08


      12:30
    • 13:00

      Örgryte IS FF (borta) P-03


      15:00
  • 19Sön
    • 11:00

      Brämhults IK (borta) F-06/07


      13:00
    • 12:00

      Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna (borta) F-08/09


      14:00
    • 13:00

      Byttorps IF Vit (borta) P-09


      15:00
    • 13:00

      Ulricehamns IFK svart (hemma) P-06


      14:30
    • 14:30

      Svenljunga IK Blå (borta) P-08


      16:30
    • 15:00

      Kronängs IF (hemma) P-10/11


      17:00
    • 16:20

      Träning P-04


      17:20
    • 17:00

      Dalsjöfors GoIF (hemma) P-05


      19:00
    • 17:00

      Länghems IF (hemma) P-06


      18:30
    • 17:30

      Mariedals IK Vit (borta) P-07


      19:30
    • 18:00

      Ulricehamns IFK (hemma) U/J-lag


      20:00
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 17:15

      Träning F-10/11


      18:15
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10/11


      19:30
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      IFK Öxnevalla (borta) F-08/09


      20:30
    • 19:00

      Somali FF (hemma) P-04


      21:00
    • 19:15

      Halmstads BK (borta) P-03


      21:15
  • 22Ons
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:20

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:45
    • 19:00

      Tranemo/Gislaved (borta) P-06


      20:30
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      20:00
    • 18:00

      Brämhults IK Vit (borta) P-08


      20:00
    • 18:15

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Toarpsalliansen (9:9) (hemma) F-04/05


      20:30
    • 19:00

      Gällstads FK (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 24Fre
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Bergdalens IK (hemma) P-07


      20:00
    • 18:30

      Gånghester/Målsryd (hemma) P-05


      20:30
  • 25Lör
    • 10:00

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 10:30

      Hyssna IF (hemma) P-08


      12:30
    • 14:00

      Lidköpings FK (hemma) P-03


      16:00
  • 26Sön
    • 11:00

      Bergdalens IK Svart (hemma) P-09


      13:00
    • 11:30

      Alingsås IF FF Vit (borta) P-10/11


      13:30
    • 12:00

      Bergdalens IK (borta) P-04


      14:00
    • 14:30

      Brämhults IK (borta) U/J-lag


      16:30
    • 15:00

      Fritsla IF (hemma) P-10/11


      17:00
    • 17:00

      Brämhults IK (hemma) P-06


      18:30
  • 27Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning Fotbollsskolan


      18:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:20

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      20:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04/05


      20:15
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Västra Mark (borta) P-08


      20:30
    • 19:00

      Dalsjöfors GoIF (hemma) P-06


      20:30
    • 19:00

      Hestrafors IF (borta) U/J-lag


      21:00
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:20

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:45
    • 18:00

      Rydboholms SK (hemma) F-06/07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
  • 30Tor
    • 14:15

      Bollkallar Felicia & Ester F-08/09


      17:00
    • 15:00

      Bollkallar P-09


      17:00
    • 15:00

      Skepplanda BTK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10/11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Gånghester/Målsryd (borta) P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 31Fre
    • Heldag

      Minicupen P-08

    • 12:00

      Träning P-04


      13:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:30

      Träning P-03


      18:00
    • 18:45

      Damlandskamp F-06/07


      21:00