Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 10:00

      Borås GIF (borta) P-10/11


      13:30
    • 10:00

      Hindåscup P-07


      16:00
    • 10:00

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 14:00

      GAIS (hemma) P-03


      16:00
    • 14:50

      Ulricehamns IFK (borta) P-05


      16:50
    • 19:00

      CL league final P-07


      23:59
  • 2Sön
    • 13:00

      Byttorps IF Grön (borta) P-06


      14:30
    • 13:00

      IF Elfsborg (borta) F-08/09/10


      15:00
    • 18:00

      Borås AIK (hemma) U/J-lag


      20:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:20

      Träning P-05


      19:00
    • 18:30

      IFK Öxnevalla (9:9) (borta) F-04/05


      20:30
    • 19:00

      Norrby IF (hemma) P-04


      21:00
    • 19:00

      Qviding FIF (hemma) P-03


      21:00
    • 19:00

      Ulricehamns IFK Svart (borta) F-06/07


      21:00
  • 6Tor
    • 10:00

      Träning P-07


      11:30
    • 14:00

      IFK Trollhättan (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
  • 7Fre
    • 12:00

      Träning P-03


      13:30
    • 12:00

      Träning P-04


      13:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:30

      "Grill och skoj" F-04/05


      21:00
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 11:00

      Sandareds IF (hemma) P-09


      13:00
    • 11:30

      Skene IF Vit (hemma) P-08


      13:30
    • 12:00

      Bortamatch Mariedal P-08


      13:30
    • 15:00

      Bollebygd/Hestrafors Blå (hemma) P-10/11


      17:00
    • 15:30

      Bergdalens IK (borta) F-06/07


      17:30
    • 16:30

      Byttorp Grön (hemma) P-10/11


      18:30
    • 17:00

      IF Elfsborg (borta) P-04


      19:00
    • 18:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena (hemma) U/J-lag


      20:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
    • 19:00

      Kronängs IF (borta) P-05


      21:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:20

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 15:00

      Läger på Hallevi (Mjöbäck) P-05


      00:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Läger på Hallevi (Mjöbäck) P-05

    • Heldag

      Sammandrag F-11/12

    • 10:00

      Borås GIF (borta) F-08/09/10


      12:00
    • 10:00

      Träning P-06


      11:45
    • 11:30

      Träning P-04


      13:00
    • 14:00

      Vinbergs IF (hemma) P-03


      16:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Läger på Hallevi (Mjöbäck) P-05


      17:00
    • 13:00

      Bollebygd/Hestrafors Vit (borta) P-10/11


      15:00
    • 15:30

      Skene IF (borta) P-09


      17:30
    • 17:00

      Fritsla IF (hemma) P-06


      18:30
    • 17:00

      Sandareds IF (borta) A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Tranemo IF (hemma) U/J-lag


      20:00
    • 18:00

      Borås AIK (borta) P-08


      20:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 18:00

      IFK Örby (hemma) F-08/09/10


      20:00
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:45
    • 19:00

      Ängelholms FF (borta) P-03


      21:00
    • 19:00

      Dalstorp/Grimsås/Limmared (hemma) P-05


      21:00
  • 20Tor
    • 09:45

      Träning P-06


      12:00
    • 16:15

      Bollkallar Gry & Meja F-08/09/10


      19:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Rydboholms SK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Bollkallar P-09


      21:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 14:00

      Ängelholms FF (hemma) P-03


      16:00
    • 15:00

      Sätila SK (hemma) P-10/11


      17:00
    • 16:30

      Ulricehamns IFK Svart (hemma) P-10/11


      18:30
    • 16:30

      Sparsörs AIK (hemma) P-08


      18:30
    • 18:00

      Sätila SK (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Kinna IF (borta) F-04/05


      20:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
  • 24Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:15

      Sjömarkens IF (hemma) P-09


      20:15
    • 18:30

      Västra Mark (borta) F-08/09/10


      20:30
    • 18:30

      Träning F-04/05


      20:15
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Mariedals IK (hemma) U/J-lag


      21:00
    • 19:00

      Horreds IF (borta) P-05


      21:00
    • 19:30

      Ulricehamns IFK (borta) P-04


      21:30
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 10:00

      Aroscupen F-04/05


      00:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 17:20

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Landskrona BoIS (hemma) P-03


      21:00
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • Heldag

      Aroscupen F-04/05

    • Heldag

      Åsacupen F-06/07

    • 10:00

      Träning P-04


      11:30
    • 12:00

      Västerås BK30 (hemma) F-04/05


      13:00
    • 12:00

      Rydboholms SK (borta) P-05


      14:00
    • 13:00

      Svansjö (hemma) P-10/11


      15:00
    • 14:15

      Bollkallar Anna & Ester F-08/09/10


      17:00
    • 15:00

      Bollkallar P-09


      17:00
    • 15:00

      Avslutning-vår P-03


      23:00
    • 15:00

      Sätila SK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 18:00

      Fränsta IK (hemma) F-04/05


      19:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Aroscupen F-04/05


      19:00
    • Heldag

      Åsacupen F-06/07

    • 17:00

      Match mot Skene IF P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Tranemo IF (borta) U/J-lag


      21:00