Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 08:00

      Tränarutbildning UEFA C Bokningskalender


      18:00
    • 09:00

      Sammandrag Fritsla 1/6, Grupp 2 & 3 P-15


      12:00
    • 10:00

      Hestrafors IF Grön (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      Domare P14 P-09/10


      11:30
    • 10:00

      Träning P-11/12


      11:00
    • 15:00

      Bergdalens IK Röd (borta) P-09/10


      17:00
  • 2Sön
    • Heldag

      Tölöcupen P-13

    • 08:00

      Tränarutbildning UEFA C Bokningskalender


      18:00
    • 10:00

      Sammandrag 2 Hestrafors P-16


      14:00
    • 11:00

      Gånghester/Målsryd (hemma) F-13/14


      13:00
    • 15:00

      IK Oddevold (borta) U19


      17:00
    • 17:00

      Norrby IF (borta) U16


      19:00
    • 17:00

      Norrby IF Blå (hemma) P-09/10


      19:00
    • 17:00

      Ulricehamns IFK Svart (hemma) F-11/12


      19:00
    • 17:00

      Borgstena IF (borta) F-13/14


      19:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13/14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-16/17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-17


      18:30
    • 19:00

      Kronängs IF (hemma) U19


      21:00
  • 6Tor
    • 09:00

      Kamratcupen Örby IF P-16


      16:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:30
    • 10:45

      Träning U16


      12:15
    • 12:15

      Träning P-09/10


      13:45
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:15
  • 7Fre
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
  • 8Lör
    • 09:00

      Sammandrag/cupinbjudan av Skene IF F-13/14


      15:00
    • 11:00

      Skene IF (borta) P-11/12


      13:00
    • 11:00

      IF Elfsborg (borta) P-14


      13:00
    • 14:00

      Åstorps FF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
  • 9Sön
    • 09:45

      Matchsammandrag Hässleholmen (Borås) P-15


      15:45
    • 11:00

      Rävlanda AIS (borta) P-14


      13:00
    • 13:00

      Lidköpings FK (hemma) U19


      15:00
    • 13:30

      Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna (borta) F-13/14


      15:30
    • 14:00

      Skövde AIK (hemma) U16


      16:00
    • 14:00

      IFK Örby (borta) F-11/12


      16:00
    • 15:00

      Alingsås IF FF (borta) P-09/10


      17:00
    • 15:30

      Kronängs IF Vit (borta) P-11/12


      17:30
    • 17:00

      Dalsjöfors GoIF Grön (hemma) P-13


      19:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
    • 16:50

      Träning P-09/10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-16


      18:30
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:15
    • 18:00

      IFK Örby (hemma) P-14


      20:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11/12


      20:00
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-16/17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-17


      18:30
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:30
    • 19:00

      Hestrafors IF (borta) U19


      21:00
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11/12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:15
    • 18:30

      IF Elfsborg Gul (hemma) P-09/10


      20:30
    • 18:30

      Dalsjöfors GoIF Svart (hemma) P-13


      20:30
    • 18:30

      Träning P-14


      20:00
  • 14Fre
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
  • 15Lör
    • 09:00

      Matchsammandrag Hyssna P-15


      12:00
    • 09:00

      Sammandrag 3 Bergdalen ( Borås ) P-16


      12:30
    • 10:00

      Rydboholms SK (hemma) P-11/12


      12:00
    • 10:00

      IFK Örby (hemma) P-11/12


      12:00
    • 10:00

      Brämhults IK (hemma) P-14


      12:00
    • 10:45

      Träning U16


      12:15
    • 11:00

      Hemsjö IF Svart (borta) F-13/14


      13:00
    • 11:30

      Dalsjöfors GoIF (hemma) F-11/12


      13:30
    • 14:00

      Skene IF (borta) A-lag Herrar


      16:00
  • 16Sön
    • 11:00

      Alingsås IF FF Grön (hemma) P-09/10


      13:00
    • 11:00

      Brämhults IK Svart (borta) P-13


      13:00
    • 11:30

      Skene IF (borta) F-13/14


      13:30
    • 13:00

      Herrestads AIF (borta) U16


      15:00
    • 16:15

      Torslanda IK (borta) U19


      18:15
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 16:50

      Träning P-09/10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-16


      18:30
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:15
    • 18:00

      Vänskapsmatch mot Bollebygd/Hestrafors OSA 9/6 F-13/14


      20:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11/12


      20:00
    • 18:45

      Bergdalens IK Röd (hemma) P-13


      20:45
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning F-16/17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-17


      18:30
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:30
    • 19:15

      Norrby IF (borta) P-09/10


      21:15
    • 19:30

      IFK Skövde FK (hemma) U19


      21:30
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 12:00

      Mariedals IK Blå (borta) P-11/12


      14:00
    • 13:00

      Byttorps IF Grön (borta) P-11/12


      15:00
    • 15:00

      Jönköpings Södra IF (hemma) U16


      17:00
    • 15:30

      Gerdskens BK (borta) P-09/10


      17:30
    • 15:30

      Annelunds IF Vit (hemma) F-13/14


      17:30
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
    • 16:50

      Träning P-09/10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:15
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:45

      Sjömarken/Sandared Grön (hemma) P-11/12


      19:45
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning F-16/17


      18:30
    • 19:00

      Rydboholms SK (hemma) U19


      21:00
  • 27Tor
    • 16:50

      Träning P-09/10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11/12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:15
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 19:00

      Utsiktens BK (hemma) U16


      21:00
  • 28Fre
    • 12:30

      Åsa Cup P-14


      20:00
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 13:00

      FC Trollhättan (hemma) U19


      15:00
    • 13:00

      Kronängs IF (borta) P-11/12


      15:00
    • 17:30

      Långareds BoIS (borta) P-09/10


      19:30