Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2019

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 16:30

      Träning F-06/07


      18:00
    • 16:45

      Elfsborg-Hammarby på Borås Arena P-04


      21:00
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
    • 17:45

      Elfsborg-Hammarby P-07


      21:00
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
    • 20:30

      Träning U/J-lag


      22:00
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:00
    • 18:00

      Föräldramöte P-10/11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 16:00

      Träning P-03


      17:30
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
  • 6Lör
    • 10:00

      Kakförsäljning P-05


      15:00
    • 14:00

      Kungsbacka IF (borta) A-lag Herrar


      16:00
  • 7Sön
    • 10:00

      Träning P-07


      11:30
    • 10:00

      Träning P-08


      11:30
    • 10:00

      Träning F-08/09/10


      11:30
    • 12:00

      IF Väster (hemma) P-05


      14:00
    • 14:00

      Lunds BK (hemma) P-03


      16:00
    • 15:30

      Träningsmatch mot Kållered P-06


      17:00
  • 8Mån
    v.15
    • 16:30

      Träning F-06/07


      18:00
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 17:20

      Träning P-05


      19:10
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Obligatorisk domarutbildning P-04


      21:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 20:30

      Träning U/J-lag


      22:00
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 16:30

      Träning F-06/07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:15

      Hestra/Grimsås (borta) F-04/05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:30

      Tomtens IF (borta) A-lag Herrar


      21:30
  • 11Tor
    • 18:00

      Föräldramöte P-12


      19:30
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 12Fre
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
    • 16:00

      Träning P-03


      17:30
    • 17:00

      Lagträff P-05


      18:00
  • 13Lör
  • 14Sön
    • Heldag

      GIFF-Cupen F-04/05

    • 12:00

      IF Elfsborg (hemma) P-04


      14:00
    • 15:00

      Träning P-07


      16:30
    • 15:00

      Träning P-08


      16:30
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 17:20

      Träning P-05


      19:10
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:15

      Träning U/J-lag


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 18Tor
    • 17:00

      Fifakväll P-07


      22:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
  • 19Fre
    • 14:00

      Sätila SK (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:00

      Alingsås IF FF Grön (hemma) P-04


      17:00
  • 20Lör
    • Heldag

      Future Cup P-06

    • 09:00

      Future Cup P-05


      00:00
    • 11:20

      IFK Haninge BRB (hemma) P-05


      12:20
    • 17:10

      Örebro SK Ungdom (borta) P-05


      18:10
  • 21Sön
    • Heldag

      Future Cup P-06

    • Heldag

      Future Cup P-05

    • 12:30

      FC Fredericia (DK) (hemma) P-05


      13:30
    • 18:20

      Täby FK Akademi (hemma) P-05


      19:20
  • 22Mån
    v.17
    • Heldag

      Future Cup P-06

    • 00:00

      Future Cup P-05


      15:00
    • 11:15

      Träningsmatch P-08


      12:30
    • 11:15

      Träningsmatch P-08


      12:30
    • 13:30

      Arameisk-Syrianska IF (hemma) P-05


      14:30
    • 14:00

      Horreds IF (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 15:00

      HUS (borta) P-07


      16:00
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:30
    • 18:00

      Brämhults IK (borta) F-04/05


      20:00
    • 18:00

      Bergdalens IK (borta) P-03


      20:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Bortamatch HUS p05 P-06


      20:00
    • 18:30

      Kinna IF (borta) F-04/05


      20:30
    • 18:30

      Hestrafors/Bollebygd (borta) P-04


      20:30
    • 19:30

      Träning U/J-lag


      21:00
    • 19:30

      Vänersborgs IF (hemma) U/J-lag


      21:30
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:15

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning F-04/05


      20:30
  • 26Fre
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Brämhults IK Vit (borta) P-04


      20:00
    • 18:15

      Bollkalle Gry & Lova F-08/09/10


      21:00
    • 19:00

      Bollkallar P-09


      21:00
    • 19:00

      Limmareds IF (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 27Lör
    • Heldag

      Kronäng Cup P-08

    • 10:00

      Bortamatch Gerdsken P-06


      11:30
    • 10:00

      Gerdskens BK Gulsvart (borta) P-06


      12:00
    • 11:30

      Träning P-03


      13:15
  • 28Sön
    • 07:25

      Kronäng Arena Cup P-07


      13:00
    • 08:00

      Horredscupen P-09


      18:00
    • 17:00

      Svenljunga/Sexdrega (hemma) F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Rävlanda AIS (hemma) U/J-lag


      20:00
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis