Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Kumla Fotboll

Följ

IFK Kumla

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
    • 17:00

      Bingolotter till uppesittarkvällen (Antal lotter) P-010 Vit


      18:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 09:00

      Träning P-011


      10:00
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.45
    • 20:30

      Träning P-15


      22:00
    • 20:30

      Träning U-17


      22:00
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
  • 9Fre
    • 18:30

      Karlslunds IF (hemma) U-17


      19:30
  • 10Lör
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.46
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning F-04/05/06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:15

      Träning P-04


      19:45
    • 18:15

      Träning P-15


      19:45
    • 18:15

      Träning U-17


      19:45
  • 15Tor
    • 16:45

      Träning F-04/05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
  • 16Fre
    • 16:50

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
  • 17Lör
    • 07:30

      11-mannacup Karlslund P-05


      18:00
    • 09:00

      Karlslunds IF (hemma) P-05


      10:00
    • 11:00

      Träning F-010/11


      12:00
    • 11:00

      BP05-4 (borta) P-05


      12:00
    • 14:00

      Motala AIF FK (hemma) P-05


      15:00
    • 16:00

      Triangelns IK (borta) P-05


      17:00
  • 18Sön
  • 19Mån
    v.47
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 16:50

      Träning P-07


      18:20
    • 18:30

      Bråtens IK (hemma) P-05


      19:30
    • 19:30

      Adolfsbergs IK (hemma) P-05


      20:30
    • 20:30

      Fjugesta IF (hemma) P-05


      21:30
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 09:00

      Träning P-011


      10:00
    • 10:00

      Träning P-012/13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-05


      12:00
    • 11:10

      Örebro SK (borta) U-17


      12:10
    • 12:00

      Träning P-010 Röd


      13:00
    • 15:40

      Futsal match mot Lillån P-06


      16:40
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
  • 26Mån
    v.48
    • 17:00

      Träning P-010 Vit


      18:00
    • 18:00

      Träning U-17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-15


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning F-04/05/06


      18:15
    • 18:15

      Träning P-04


      19:45
    • 18:15

      Träning P-15


      19:45
    • 18:15

      Träning U-17


      19:45
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 16:45

      Träning P-08


      18:00