Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Luleå

Följ

IFK Luleå

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • Heldag

      Craft futsal festival F-08

    • Heldag

      Craft Futsal Festival P-05

    • Heldag

      Craft Futsal Cup F-04/05

    • 09:00

      Futsalcup P-06


      16:00
    • 09:30

      Craft Futsal Festival 2020 P-07


      15:30
  • 5Sön
    • Heldag

      Craft futsal festival F-08

    • Heldag

      Craft Futsal Festival P-05

    • Heldag

      Craft Futsal Cup F-04/05

    • 08:00

      Craft Futsal Festival 2020 P-08


      19:00
    • 09:30

      Lira BK (borta) F-08


      10:00
    • 10:00

      Begnäsets AIK Vit (borta) P-08


      11:00
    • 10:30

      Alviks IK Lag 1 (borta) F-08


      11:00
    • 11:00

      Luleå SK (borta) P-08


      12:00
    • 11:30

      Begnäsets AIK Svart (hemma) P-08


      12:30
    • 11:30

      Alviks IK Lag 2 (hemma) F-08


      12:00
    • 11:30

      Lira BK (hemma) F-08


      12:00
    • 12:00

      Begnäsets AIK Vit (hemma) P-08


      13:00
    • 13:00

      Begnäsets AIK Svart (borta) P-08


      14:00
    • 13:00

      Sunderby SK (hemma) F-08


      13:30
    • 13:30

      Alviks IK Lag 2 (borta) F-08


      14:00
    • 14:00

      Begnäsets AIK Vit (hemma) P-08


      15:00
    • 14:30

      Luleå SK (hemma) P-08


      15:30
    • 14:30

      Sunderby SK (hemma) F-08


      15:00
    • 15:00

      Luleå SK (borta) P-08


      16:00
    • 15:30

      Begnäsets AIK Vit (borta) P-08


      16:30
    • 16:00

      Begnäsets AIK Svart (borta) P-08


      17:00
    • 16:00

      Alviks IK Lag 1 (borta) F-08


      16:30
    • 17:00

      Bergnäsets AIK (hemma) F-08


      17:30
    • 17:00

      Begnäsets AIK Svart (hemma) P-08


      18:00
    • 17:30

      IFK Luleå Vit (hemma) F-08


      18:00
  • 6Mån
    v.2
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 09:30

      Futsal - sammandrag P-08


      12:30
    • 10:00

      Boden BK FF 08 Lag 1 (borta) P-08


      11:00
    • 11:00

      Bodens BK FF Grön 09 (borta) P-08


      12:00
    • 11:45

      Träning F-04/05


      13:00
    • 12:00

      Haparanda FF 08 (hemma) P-08


      13:00
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.3
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 16:00

      Träning P19


      17:30
    • 16:15

      Träning P16 (födda 2004)


      18:00
      Arcushallen Yta C
      Anteckning: Plantid till 17.30
      Fys i någon form efter, ta med löparskor.
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 10:00

      Kommunträning F-04/05


      11:00
    • 12:15

      Träning F-04/05


      14:00
    • 14:15

      Gammelgårdens IF (hemma) P16 (födda 2004)


      16:00
    • 15:00

      Teori & Träningsmatch P-05


      18:00
    • 15:00

      IFK Luleå P05 (hemma) P-06


      18:00
  • 19Sön
    • Heldag

      Futsal-sammandrag P-07

    • Heldag

      Futsal Boden P-07

    • 10:15

      Skellefteå FF (hemma) P-06


      12:00
    • 12:15

      Skellefteå FF (hemma) P16 (födda 2004)


      14:00
    • 14:00

      Länslaget (hemma) P19


      15:00
  • 20Mån
    v.4
    • 15:45

      Träning F-04/05


      17:00
    • 15:45

      Träning F-06


      17:00
    • 16:00

      Träning P19


      17:30
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:30

      Kommunträning F-04/05


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning F-06


      20:30
    • 20:00

      Träning P-06


      21:00
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • Heldag

      Distriktslagsträningar P-05

    • 10:30

      Sponsorjobb P-05


      13:30
    • 12:00

      Futsal IFK Luleå P-07


      17:00
    • 12:00

      Futsal-sammandrag P-07


      18:00
    • 12:00

      Futsalsammandrag P-06


      17:00
    • 13:30

      Sponsor-jobb P16 (födda 2004)


      16:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
  • 26Sön
    • Heldag

      Distriktslagsträningar P-05

    • 11:30

      Sunnanå SK (hemma) P19


      13:30
  • 27Mån
    v.5
    • 15:45

      Träning F-04/05


      17:00
    • 15:45

      Träning F-06


      17:00
    • 16:00

      Träning P19


      17:30
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:30

      Kommunträning F-04/05


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning F-06


      20:30
    • 20:00

      Träning P-06


      21:00
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre