Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gustavsbergs IF

Följ

Gustavsbergs IF - Ha

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Gustavsbergs IF
Välj lag

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
  • 2Fre
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 3Lör
    • 08:30

      Träning F-09


      10:00
    • 10:00

      INGEN TRÄNING PGA SPORTLOV F-08


      11:00
  • 4Sön
    • 09:00

      Träning F-05


      10:30
    • 10:00

      Träning F-04


      12:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
  • 5Mån
    v.10
  • 6Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 9Fre
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 10Lör
    • 08:30

      Träning F-09


      10:00
    • 09:00

      Träning F-06


      10:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
    • 12:00

      Tyresö Handboll (borta) F-04


      14:00
    • 14:00

      Samling inställd match Gurraberg HK


      17:00
    • 14:10

      Tyresö Handboll (borta) F-06


      16:10
    • 15:00

      Skogås HK (hemma) F-05


      17:00
    • 15:30

      AIK (hemma) F-06


      17:30
    • 15:40

      Årsta AIK HF 2 (hemma) F-05


      17:40
    • 17:00

      Gurras 30-årsfest F-06


      21:30
  • 11Sön
    • 08:00

      Skogås HK 2 (borta) F-05


      10:00
    • 09:00

      Träning F-05


      10:30
    • 09:00

      Match mot Huddinge F-04


      11:00
    • 09:45

      Huddinge HK 2 (hemma) F-05


      11:45
    • 11:00

      Gustavsbergs IF HK (borta) F-04


      13:00
    • 12:00

      Sammandrag – MATCH F-08


      15:00
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
  • 12Mån
    v.11
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 16Fre
    • 12:00

      Sundsvall Handbollscup F-05


      00:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 17Lör
    • Heldag

      Sundsvall Handbollscup F-05

    • 08:30

      Träning F-09


      10:00
    • 09:00

      Träning F-06


      10:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
    • 15:10

      Visby IF Gute HK (hemma) Gurraberg HK


      17:10
    • 16:15

      Stockholmspolisens IF HF (borta) F-06


      18:15
    • 17:15

      Skogås HK (hemma) F-06


      19:15
    • 17:45

      Lidingö SK 2 (borta) Gurraberg HK


      19:45
  • 18Sön
    • 00:00

      Sundsvall Handbollscup F-05


      19:00
    • 09:00

      Träning F-05


      10:30
    • 10:00

      Träning F-04


      12:00
    • 10:30

      Sammandrag 4 VT18 F-07


      15:00
    • 13:30

      Match mot Hammarby F-04


      15:30
    • 13:30

      Skånela IF (borta) F-06


      15:30
    • 14:30

      Sannadals SK (hemma) F-06


      16:30
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
  • 19Mån
    v.12
  • 20Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 23Fre
    • 17:00

      Övernattning och mys F-07


      00:00
    • 17:30

      Hammarby IF HF 2 (hemma) F-05


      19:30
  • 24Lör
    • 00:00

      Övernattning och mys F-07


      10:20
    • 09:00

      Handbolls festival F-09


      12:00
    • 10:30

      Lidingö SK (borta) F-06


      12:30
    • 12:00

      Huddinge HK 2 (borta) F-06


      14:00
    • 12:30

      IF Swithiod HK (hemma) F-06


      14:30
    • 13:00

      IK Bolton (borta) F-05


      15:00
    • 13:00

      Sammandrag – MATCH F-08


      15:30
    • 14:20

      Huddinge HK (hemma) F-05


      16:20
    • 14:30

      IK Bolton (hemma) F-06


      16:30
    • 15:00

      Lidingö SK 2 (borta) F-05


      17:00
    • 16:20

      IK Bolton 2 (borta) F-05


      18:20
    • 17:00

      Sannadals HK (borta) Gurraberg HK


      19:00
  • 25Sön
    • 11:40

      HK Rosers (hemma) Gurraberg HK


      13:40
    • 12:25

      Spånga HK (borta) F-04


      14:25
    • 16:00

      Sollentuna HK 3 (borta) F-05


      18:00
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:40

      Spånga HK 2 (hemma) F-05


      18:40
  • 26Mån
    v.13
  • 27Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 28Ons
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
  • 29Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 30Fre
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 31Lör
    • 10:00

      INGEN TRÄNING PGA PÅSKLOV F-08


      11:00