Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gustavsbergs IF

Följ

Gustavsbergs IF - Ha

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Gustavsbergs IF
Välj sektion/lag

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
  • 2Fre
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 3Lör
    • 08:30

      Träning F-09


      10:00
    • 10:00

      INGEN TRÄNING PGA SPORTLOV F-08


      11:00
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.10
  • 6Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 9Fre
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 10Lör
    • 08:30

      Träning F-09


      10:00
    • 09:00

      Träning F-06


      10:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
    • 12:00

      Tyresö Handboll (borta) F-04


      14:00
    • 14:00

      Samling inställd match Gurraberg HK


      17:00
    • 14:10

      Tyresö Handboll (borta) F-06


      16:10
    • 15:00

      Skogås HK (hemma) F-05


      17:00
    • 15:30

      AIK (hemma) F-06


      17:30
    • 15:40

      Årsta AIK HF 2 (hemma) F-05


      17:40
    • 16:40

      Spånga HK 3 (hemma) F-04


      18:40
    • 17:00

      Gurras 30-årsfest F-06


      21:30
    • 17:00

      Gurras 30 års-fest F-03


      21:00
  • 11Sön
    • 08:00

      Skogås HK 2 (borta) F-05


      10:00
    • 09:00

      Match mot Huddinge F-04


      11:00
    • 09:00

      Träning F-05


      10:30
    • 09:45

      Huddinge HK 2 (hemma) F-05


      11:45
    • 11:00

      VästeråsIrsta HF F04 (hemma) F-04


      13:00
    • 12:00

      Sammandrag – MATCH F-08


      15:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-11 Handbollslek


      17:00
    • 17:35

      IK Bolton (borta) A-Flickor


      18:35
    • 17:35

      IK Bolton (borta) F-02


      19:35
    • 18:45

      IK Bolton 2 (borta) F-02


      20:45
  • 12Mån
    v.11
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 16Fre
    • 12:00

      Sundsvall Handbollscup F-05


      00:00
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 17Lör
    • Heldag

      Sundsvall Handbollscup F-05

    • 08:30

      Träning F-09


      10:00
    • 09:00

      Träning F-06


      10:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
    • 11:00

      Ösmo GIF HK (borta) F-03


      13:00
    • 15:10

      Visby IF Gute HK (hemma) Gurraberg HK


      17:10
    • 16:15

      Stockholmspolisens IF HF (borta) F-06


      18:15
    • 17:15

      Skogås HK (hemma) F-06


      19:15
    • 17:45

      Lidingö SK 2 (borta) Gurraberg HK


      19:45
  • 18Sön
    • 00:00

      Sundsvall Handbollscup F-05


      19:00
    • 09:00

      Träning F-05


      10:30
    • 10:00

      Träning F-04


      12:00
    • 10:30

      Sammandrag 4 VT18 F-07


      15:00
    • 12:30

      Gustavsbergs IF HK (borta) F-02


      14:30
    • 12:30

      HK Silwing-Troja (hemma) A-Flickor


      13:30
    • 13:30

      Match mot Hammarby F-04


      15:30
    • 13:30

      Skånela IF (borta) F-06


      15:30
    • 14:30

      Sannadals SK (hemma) F-06


      16:30
    • 15:00

      Kungsängens SK (hemma) F-03


      17:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-11 Handbollslek


      17:00
  • 19Mån
    v.12
  • 20Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03


      19:30
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 21Ons
    • 17:30

      Träning F-03


      19:30
      Gustavsbergs sporthall
      Anteckning: Träning med F04 - vanligen löpning utomhus 17.30-18.00, därefter träning i hallen.
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 19:45

      BK Sparta (borta) Gurraberg HK


      21:45
  • 22Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 23Fre
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:00

      Övernattning och mys F-07


      00:00
    • 17:30

      Hammarby IF HF 2 (hemma) F-05


      19:30
  • 24Lör
    • 00:00

      Övernattning och mys F-07


      10:20
    • 09:00

      Handbolls festival F-09


      12:00
    • 10:30

      Lidingö SK (borta) F-06


      12:30
    • 12:00

      Huddinge HK 2 (borta) F-06


      14:00
    • 12:30

      IF Swithiod HK (hemma) F-06


      14:30
    • 12:30

      IFK Tumba HK (borta) F-02


      14:30
    • 13:00

      IK Bolton (borta) F-05


      15:00
    • 13:00

      Sammandrag – MATCH F-08


      15:30
    • 14:20

      Huddinge HK (hemma) F-05


      16:20
    • 14:30

      IK Bolton (hemma) F-06


      16:30
    • 15:00

      Lidingö SK 2 (borta) F-05


      17:00
    • 15:30

      Borlänge HK (hemma) A-Flickor


      17:30
    • 16:20

      IK Bolton 2 (borta) F-05


      18:20
    • 17:00

      Sannadals HK (borta) Gurraberg HK


      19:00
  • 25Sön
    • 10:15

      IK Baltichov (borta) A-Flickor


      12:15
    • 11:40

      HK Rosers (hemma) Gurraberg HK


      13:40
    • 12:25

      Spånga HK (borta) F-04


      14:25
    • 14:45

      HK Aranäs vit (hemma) A-Flickor


      16:45
    • 16:00

      Sollentuna HK 3 (borta) F-05


      18:00
    • 16:00

      Träning F-11 Handbollslek


      17:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Bollstanäs SK (hemma) F-03


      18:00
    • 16:40

      Spånga HK 2 (hemma) F-05


      18:40
  • 26Mån
    v.13
    • 17:15

      Träning F-03


      18:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 19:30

      Huddinge HK 4 (borta) F-04


      21:30
  • 27Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
  • 28Ons
    • 17:30

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
  • 29Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
  • 30Fre
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 31Lör
    • 10:00

      INGEN TRÄNING PGA PÅSKLOV F-08


      11:00