Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gustavsbergs IF

Följ

Gustavsbergs IF - Ha

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Gustavsbergs IF
Välj sektion/lag

Januari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
  • 2Tis
    • 14:30

      Träning F-06


      16:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
  • 3Ons
    • 15:00

      Träning F-06


      17:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
  • 4Tor
    • 15:00

      Träning F-03


      16:30
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
  • 5Fre
    • Heldag

      Hallbybollen F-06

    • 06:00

      Hallbybollen F-05


      00:00
    • 11:00

      Hallbybollen F-04


      00:00
  • 6Lör
    • Heldag

      Hallbybollen F-05

    • Heldag

      Hallbybollen F-04

    • Heldag

      Hallbybollen F-06

  • 7Sön
    • 00:00

      Hallbybollen F-05


      19:00
    • 00:00

      Hallbybollen F-04


      19:00
    • Heldag

      Hallbybollen F-06

    • 10:00

      Träning F-04


      12:00
  • 8Mån
    v.2
  • 9Tis
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03


      19:15
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 12Fre
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
  • 13Lör
    • 08:30

      Träning F-09


      10:00
    • 09:00

      Årsta AIK HF (borta) F-06


      11:00
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
    • 10:20

      Älta IF (hemma) F-06


      12:20
    • 10:45

      Sammandrag 1 VT18 lördag 13 januari F-07


      15:00
    • 11:15

      IFK Tumba HK (borta) A-Flickor


      13:15
    • 12:30

      Gökstens BK (borta) A-Flickor


      14:30
    • 14:05

      Ystads IF HF (hemma) A-Flickor


      16:05
    • 15:30

      Vinslövs HK (hemma) A-Flickor


      17:30
    • 15:30

      Hammarby IF HF 2 (borta) F-05


      17:30
    • 16:15

      Spånga HK 3 (hemma) F-04


      18:15
    • 16:30

      Huddinge HK 2 (borta) F-05


      18:30
    • 17:15

      Skånela IF (hemma) F-03


      19:15
  • 14Sön
    • 09:00

      Gimonäs Umeå IF (hemma) A-Flickor


      11:00
    • 09:30

      HK Lidköping (hemma) A-Flickor


      11:30
    • 10:00

      Träning F-04


      12:00
    • 11:40

      Ludvika HF (borta) A-Flickor


      13:40
    • 12:15

      Handens SK (borta) F-05


      14:15
    • 12:30

      IF Hellton (borta) A-Flickor


      14:30
    • 12:30

      BK Sol (hemma) Gurraberg HK


      14:30
    • 13:15

      Sannadals SK (borta) F-06


      15:15
    • 13:25

      Stockholmspolisens IF HF (hemma) F-05


      15:25
    • 14:00

      Huddinge HK (borta) F-04


      16:00
    • 14:45

      Skånela IF (hemma) F-06


      16:45
    • 16:00

      Träning F-11 Handbollslek


      17:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 19:40

      Skuruiterna HK (borta) Gurraberg HK


      21:40
  • 15Mån
    v.3
  • 16Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
      Ekvallen (Gustavsberg)
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 19Fre
  • 20Lör
    • Heldag

      USM Steg 3 F-03

    • 08:30

      Träning F-09


      10:00
    • 09:00

      Träning F-06


      10:30
    • 12:00

      Sammandrag – MATCH F-08


      14:30
    • 14:30

      GT Söder 2 (hemma) F-05


      16:30
    • 14:30

      Skogås HK (borta) F-03


      15:30
    • 14:45

      Tyresö Handboll (borta) F-02


      16:45
    • 14:45

      tyresö (borta) A-Flickor


      15:45
    • 15:10

      GT Söder (hemma) F-05


      17:10
    • 17:00

      Härnösands HK (hemma) F-03


      18:00
    • 17:10

      Haninge HK 2 (hemma) F-05


      19:10
    • 17:50

      Haninge HK (hemma) F-05


      19:50
    • 18:45

      Bajen IF (hemma) Gurraberg HK


      20:45
  • 21Sön
    • Heldag

      USM Steg 3 F-03

    • 09:00

      HK Lidköping (hemma) F-03


      10:00
    • 09:00

      Träning F-05


      10:30
    • 10:00

      Träning F-04


      12:00
    • 12:15

      Borlänge HK Vit (borta) F-03


      13:15
    • 12:15

      Huddinge HK (hemma) F-06


      14:15
    • 14:15

      Hammarby IF HF (hemma) F-06


      16:15
    • 15:00

      Hammarby IF HF 2 (borta) F-06


      17:00
    • 15:45

      Skuru IK 2 (borta) F-06


      17:45
    • 16:00

      Kungsängens SK 2 (borta) F-05


      18:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-11 Handbollslek


      17:00
    • 17:20

      Djurgårdshof IK HK 2 (borta) F-05


      19:20
    • 17:30

      Årsta AIK HF 2 (borta) F-02


      19:30
    • 17:50

      Årsta AIK HF 2 (borta) A-Flickor


      19:50
  • 22Mån
    v.4
  • 23Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 20:40

      Skuru IK (borta) A-Flickor


      22:40
  • 24Ons
    • 17:30

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      INSTÄLLD TRÄNING F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 19:00

      Rosa Skrot HK (borta) Gurraberg HK


      21:00
  • 25Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 26Fre
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 27Lör
    • 09:00

      Träning F-06


      10:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
    • 12:00

      Handbollsfestival F-09


      15:15
    • 12:00

      Huddinge HK 4 (borta) F-04


      14:00
    • 15:30

      Skuru IK (hemma) F-04


      17:30
    • 16:30

      Skogås HK (hemma) F-02


      18:30
    • 16:30

      Skogås HK (hemma) A-Flickor


      18:30
  • 28Sön
    • 09:00

      Träning F-05


      10:30
    • 10:00

      Träning F-04


      12:00
    • 12:30

      Gustavsbergs IF HK (borta) F-02


      14:30
    • 12:30

      VästeråsIrsta HF (hemma) A-Flickor


      13:30
    • 16:00

      Träning F-11 Handbollslek


      17:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
  • 29Mån
    v.5
  • 30Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 31Ons