Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Viking HC A-lag

Följ

A-lag

Följ oss för uppdateringar
Följ

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • 5 feb 2009 miss T

    Ta och försök få nån annan i båset är ju katastrof nu han spelar ju med de som inte är bäst för dagen ta och ändra på nåt är ju skrämmande och se!

    Rapportera

    Rapportera

  • 5 feb 2009 Mr.T

    Det var precis honom jag tänkte på. Kjell Johansson. Det räcker att han coachar på matcherna. Så får de se över tills nästa säsong. Kjell tycker, tänker, säger och har engagemang å jävlar annamma

    Rapportera

    Rapportera

  • 5 feb 2009 Tror inte

    att det spelar någon roll egentligen. Sätt dit vem som helst som vågar ta kommandot i båset.

    Rapportera

    Rapportera

  • 5 feb 2009 gammalt ikvfan

    varför inte försöka få Kjell Johansson tbax i båset...

    Rapportera

    Rapportera

  • 5 feb 2009 Mr. T

    Ska ni klara kontraktet är det hög tid att få in ngn som kan coacha laget. Vet inte hur många poäng som missats pga coachningen. In med någon som är aktiv i coachningen, spelar spelare som för dagen går bra. Katastrof som det är nu. Gör denna ändring nu så finns fortfarande chansen att klara kontraktet. Få in en ny röst nu!!!! Måste göra ngt. Kan inte bli sämre än det är nu.

    Rapportera

    Rapportera

  • 5 feb 2009 Jan-Olov

    OBS! Även poängligan är klar! Gonatt!!!!

    Rapportera

    Rapportera

  • 5 feb 2009 Jan-Olov

    På benen igen! Matchrapporter från Köping och Åmålsmatcherna uppdaterade.Bättre sent än aldrig :) Bilder från kvällens händelse kommer i morgon kväll (Tors)

    Rapportera

    Rapportera

  • 4 feb 2009 Vad händer?

    Jag ser att det är åndå värre! 2 poäng på 8 matcher. 2 poäng av 16, alltså.
    Ingen vinst på 8 matcher! :(

    Rapportera

    Rapportera

  • 4 feb 2009 Vad händer?

    Ja, vad har hänt med laget som började säsongen så bra. Nu har de tagit 2 poäng av 14 möjliga och ingen vinst på 7 matcher. :( :( :(

    Rapportera

    Rapportera

  • 4 feb 2009 stefan

    1-6 va har hänt?

    Rapportera

    Rapportera