Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Viking HC A-lag
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Viking HC A-lag.
A-lag
Följ oss för uppdateringarJag är den riktiga Tobbe Wennerström, och inte den andra Tobbe Wennerström. Någon har kapat mitt namn. Jag, den riktiga Tobbe Wennerström, gissar att Viking slår Nor med 4-2. Vi ses i Valhall!
RapporteraVhc, var lika modig som Tobbe Wennerström och lägg ut ditt riktiga namn, eller kanske din mamma och pappa inte låter dig göra det, hahaha. Heja VHC!
RapporteraFörresten kan jag läsa. Jag läste en halv Bamse nästan helt själv förra veckan! Tönt! GO VHC!
Rapportera" Tobbe W" verkar vara en rätt mogen typ.. får du ens ha dator och internet för mamma & pappa?
RapporteraJag heter inte Tobbe Wennerström utan Tobbe W. Det är inte samma namn. Lär dig läsa Tobbe Wennerström! För övrigt är GB till för hockeysnack och inte stötande kommentarer till andra på GB. Att göra personangrepp mot någon för att vara en "mupp" är faktiskt rasistiskt och politiskt inkorrekt och hör INTE hemma på GB! HEJA VIKING!!!
RapporteraImorgon åker vi till nor och gör en bra match får jag hoppas. får även passa på att önska er lycka till på söndag =) ska komma å hejja på er =)
RapporteraDet är nog tufft att använda MITT namn .. Men det är ju bara att se det i från en positiv vinkel. Jag vågar , Står för det ja skriver.. Men du som skriver är nog en liten mupp med för lite framtid..
Rapportera
Martin berg är en goön pöjk. som mindt ska spela i 2afemman.... annars så vet inte tränarna vad hockey ä
Rapportera