Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Sirius BK

Följ

IK Sirius Bandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IK Sirius BK
Välj lag

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
    • Heldag

      Intresseanmälan Knatten cup P-08

    • 08:30

      Träning F-10


      09:30
    • 10:20

      Knatten cup P-08


      15:00
    • 11:00

      Norrtälje BF (borta) P-07


      13:00
    • 16:30

      Vänersborg (hemma) J19


      18:30
    • 18:00

      Knatten cup P-08


      00:00
  • 2Sön
    • 00:00

      Intresseanmälan Knatten cup P-08


      19:00
    • 00:00

      Knatten cup P-08


      19:00
    • 13:45

      Edsbyn P19 (hemma) U19


      15:45
    • 16:00

      Västerås SK (hemma) P-06


      17:30
  • 3Mån
    v.6
    • 16:00

      Träning P-08


      17:00
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 17:45

      Träning J19


      19:00
    • 20:30

      Träning P-04


      21:45
  • 4Tis
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:45

      Träning J19


      19:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 20:45

      Träning U19


      22:00
  • 5Ons
    • 16:00

      Träning F-10


      17:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07


      18:45
    • 19:00

      Sandviken (hemma) J19


      21:00
  • 6Tor
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
    • 17:45

      Träning J19


      19:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
  • 7Fre
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 19:45

      Helenelunds IK Svart (hemma) P-06


      21:15
  • 8Lör
    • 08:30

      Träning F-10


      09:30
    • 11:00

      Hammarby Bandy Ungdom (hemma) P-07


      12:00
    • 12:30

      Bollisar och städ P-07


      16:30
    • 15:00

      Katrineholm Bandy (borta) P-06


      16:30
    • 19:30

      Vetlanda P19 (borta) U19


      21:30
  • 9Sön
    • 08:30

      Poolspel P-10


      11:00
    • 10:00

      Nässjö P19 (borta) U19


      12:00
    • 12:00

      Edsbyns IF Bandy (hemma) P-04


      13:00
    • 14:30

      IFK Motala (borta) P-05


      16:00
    • 15:30

      Köpings IS (hemma) P-07


      16:30
    • 17:30

      Edsbyns IF Bandy (hemma) P-04


      18:30
    • 19:45

      UNIK BK (hemma) P-06


      21:15
  • 10Mån
    v.7
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 16:00

      Träning P-08


      17:00
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 17:45

      Träning J19


      19:00
    • 20:30

      Träning P-04


      21:45
  • 11Tis
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:45

      Träning J19


      19:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 20:45

      Träning U19


      22:00
  • 12Ons
    • 16:00

      Träning F-10


      17:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07


      18:45
    • 19:00

      Träning J19


      20:30
  • 13Tor
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
    • 17:45

      Träning J19


      19:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
  • 14Fre
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 16:30

      Bollnäs P-04


      00:00
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
  • 15Lör
    • 00:00

      Bollnäs P-04


      16:30
    • 08:30

      Träning F-10


      09:30
    • 09:15

      Match x 2 P-07


      18:00
    • 10:30

      Bollnäs Bandy (borta) P-04


      11:30
    • 10:30

      Nässjö (hemma) J19


      12:30
    • 11:30

      Hammarby Bandy Ungdom (borta) P-07


      12:30
    • 15:00

      Helenelunds IK (borta) P-07


      16:00
    • 17:15

      Villa Lidköping P19 (hemma) U19


      19:15
  • 16Sön
    • 15:00

      Kiosktjänst A-lagsmatch J19


      17:00
    • 15:00

      A-lags match kiosk P17 U19


      17:00
    • 16:00

      Poolspel P-08


      19:00
    • 16:30

      Läktarstäd P-06


      17:00
    • 18:15

      Västerås SK (hemma) P-05


      20:00
  • 17Mån
    v.8
    • 15:45

      Träning P-07


      17:00
    • 16:00

      Träning P-08


      17:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 17:45

      Träning J19


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
  • 18Tis
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:45

      Träning J19


      19:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
  • 19Ons
    • 16:00

      Träning F-10


      17:15
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07


      18:45
    • 19:00

      Västerås P19 (hemma) U19


      21:00
  • 20Tor
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
    • 17:45

      Träning J19


      19:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 08:30

      Träning F-10


      09:30
    • 17:30

      Ljusdal (borta) J19


      19:30
  • 23Sön
    • 07:30

      Poolspel Sirius/Unik vi arrangerar P-08


      12:00
    • 12:30

      Sandviken P19 (borta) U19


      14:30
    • 15:15

      GT/76 Bandy (hemma) P-04


      17:15
    • 17:30

      Katrineholm/Borgia (hemma) P-05


      19:00
  • 24Mån
    v.9
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 16:00

      Träning P-08


      17:00
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 17:45

      Träning J19


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 20:30

      Träning P-04


      21:45
  • 25Tis
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
  • 26Ons
    • 16:00

      Träning F-10


      17:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07


      18:45
    • 19:00

      Träning J19


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 27Tor
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
    • 18:00

      Motala P19 (hemma) U19


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 19:00

      Träning P-06


      20:15
  • 28Fre
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Cup P-10

    • 07:00

      Intresseanmälan Broman cup P-08


      19:00
    • 08:30

      Träning F-10


      09:30
    • 13:00

      Broman cup P-08


      00:00
    • 16:00

      IF Boltic Ungdom (hemma) P-07


      17:15
    • 18:15

      Unik BK (borta) P-07


      19:30