Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Sirius BK

Följ

IK Sirius Bandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IK Sirius BK
Välj lag

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
    • 16:00

      Träning F-10


      17:15
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07


      18:45
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning J19


      20:30
  • 2Tor
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
    • 17:45

      Träning J19


      19:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:15
    • 20:45

      Träning U19


      22:00
  • 3Fre
    • 14:00

      Motala (borta) J19


      16:00
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 19:00

      Träning U19


      21:00
    • 19:00

      GT/76 Bandy (borta) P-04


      21:00
  • 4Lör
    • 08:30

      Träning F-10


      09:30
    • 09:15

      Helenelunds IK (hemma) P-07


      10:15
    • 11:30

      TB/KIS (Tillberga) (borta) P-06


      13:00
    • 16:00

      Hammarby (borta) J19


      18:00
  • 5Sön
    • 10:00

      RM P-05


      19:00
    • 10:30

      Match med P08 P-07


      13:30
    • 10:30

      Poolspel vi arrangerar P-08


      14:00
    • 13:00

      Bollnäs Bandy (hemma) U19


      15:00
    • 16:00

      Helenelunds IK Svart (borta) P-06


      17:30
  • 6Mån
    v.2
    • 13:15

      A-lags match kiosk P19 U19


      15:15
    • 14:45

      Läktarstäd P-06


      15:15
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning J19


      19:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 20:30

      Träning P-04


      21:45
  • 7Tis
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:45

      Träning J19


      19:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
  • 8Ons
    • 16:00

      Träning F-10


      17:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:45
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 19:00

      Sandvikens AIK BK (hemma) U19


      21:00
  • 9Tor
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
    • 17:45

      Träning J19


      19:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 19:00

      Träning P-06


      20:15
  • 10Fre
    • 20:00

      SBBK (borta) P-06


      21:30
  • 11Lör
    • 08:30

      Träning F-10


      09:30
    • 12:00

      Finspångs AIK (borta) P-06


      13:30
    • 14:30

      Uppsala BOIS (borta) P-07


      15:30
    • 17:15

      Vetlanda (borta) J19


      19:15
  • 12Sön
    • 10:00

      Poolspel Sirius/Unik vi arrangerar P-08


      13:00
    • 13:00

      Broberg/Söderhamn BIF (borta) P-04


      15:00
    • 15:30

      Västerås SK (borta) P-05


      17:00
    • 16:00

      Borgia-Norrköping BK (hemma) P-06


      17:30
  • 13Mån
    v.3
    • 15:45

      Träning P-07


      17:00
    • 16:00

      Träning P-08


      17:00
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning J19


      19:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 20:30

      Träning P-04


      21:45
  • 14Tis
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:45

      Träning J19


      19:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
  • 15Ons
    • 16:00

      Träning F-10


      17:15
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 19:00

      Kiosktjänst A-lagsmatch J19


      21:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 20:30

      Läktarstäd P-06


      21:00
  • 16Tor
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning J19


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:15
  • 17Fre
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 18:30

      Ljusdal P19 (borta) U19


      20:30
    • 19:00

      GT/76 Bandy (borta) P-04


      21:00
  • 18Lör
    • 08:30

      Träning F-10


      09:30
    • 12:30

      Unik BK (hemma) P-07


      13:30
  • 19Sön
    • 10:00

      Poolspel P-08


      12:00
    • 12:00

      Edsbyn (borta) J19


      14:00
    • 12:30

      Västerås SK Bandyklubb (hemma) P-07


      14:00
    • 14:30

      Edsbyns IF Bandy (borta) P-04


      16:30
    • 16:30

      GT76/Huddinge Gul (borta) P-06


      18:00
    • 17:30

      Katrineholm/Borgia (hemma) P-05


      19:00
  • 20Mån
    v.4
    • 16:00

      Träning P-08


      17:00
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning J19


      19:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 20:30

      Träning P-04


      21:45
  • 21Tis
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 20:45

      Träning U19


      22:00
  • 22Ons
    • 16:00

      Träning F-10


      17:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:45
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning J19


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 23Tor
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
    • 17:45

      Träning J19


      19:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:15
    • 20:45

      Träning U19


      22:00
  • 24Fre
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 19:30

      SBBK (hemma) P-06


      21:00
  • 25Lör
    • 08:30

      Träning F-10


      09:30
    • 15:30

      Örebro SK (borta) P-06


      17:00
    • 17:10

      Upplandslaget P-05


      19:00
  • 26Sön
    • 10:30

      Poolspel P-08


      12:00
    • 12:00

      IF Boltic Ungdom (borta) P-07


      13:10
    • 14:00

      SIF Norrtelje (borta) P-06


      15:30
    • 14:00

      Poolspel F-10


      17:00
    • 16:00

      Poolspel P-10


      19:00
    • 17:30

      Derby Linköping BK (hemma) P-05


      19:00
  • 27Mån
    v.5
    • 16:00

      Träning P-08


      17:00
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning J19


      19:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 20:30

      Träning P-04


      21:45
  • 28Tis
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:45

      Träning J19


      19:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 20:45

      Träning U19


      22:00
  • 29Ons
    • 16:00

      Träning F-10


      17:15
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 19:00

      Västerås (borta) J19


      21:00
    • 19:00

      A-lags match kiosk P19 U19


      21:00
    • 20:30

      Läktarstäd P-06


      21:00
  • 30Tor
    • 16:00

      Träning P-08


      17:15
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
    • 17:45

      Träning J19


      19:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
  • 31Fre
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 18:00

      Intresseanmälan Knatten cup P-08


      00:00
    • 19:00

      Kiosktjänst A-lagsmatch J19


      21:00
    • 19:00

      A-lags match kiosk P17 U19


      21:00
    • 20:30

      Läktarstäd P-06


      21:00