Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Roslagsbro IF

Följ

Roslagsbro IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
  • 2Sön
    • 00:00

      Städning TwinClub & Socitetsparken U17/Herr J


      16:00
    • 10:30

      Lemlands IF (hemma) P-13


      12:30
    • 10:30

      BKV Norrtälje (hemma) P-11/12


      12:00
    • 10:30

      Träning PF-18/19


      11:30
    • 11:00

      IK Sirius FK (hemma) F-0809


      13:00
    • 13:00

      IFK Mariehamn Grön (hemma) Roslagsbro P-14/15


      15:00
    • 14:00

      SK Wigör (hemma) Herr A


      16:00
    • 15:30

      IFK Mariehamn Vit (hemma) Roslagsbro P-14/15


      17:30
    • 16:00

      Storvreta IK P16-17 (hemma) P-08/09


      18:00
    • 17:00

      Söderfors GoIF/Månkarbo IF (borta) F-10/11


      19:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 18:30

      Films SK P09/10/11 (borta) P-10


      20:30
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 10:00

      BKV Norrtälje Blå (borta) Roslagsbro P-14/15


      12:00
    • 10:00

      Poolspel Roslagsbro PF-16/17


      14:00
    • 10:30

      Träning PF-18/19


      11:30
    • 11:15

      IF VP Uppsala 2 (borta) Herr A


      13:15
    • 13:00

      BKV Norrtälje (borta) P-13


      15:00
    • 14:45

      Jomala IK/FC Åland (borta) P-08/09


      16:45
    • 15:00

      Träning F-0809


      16:30
    • 16:00

      Rasbo IK Team 11 (borta) P-11/12


      17:00
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning PF-16/17


      18:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:45
    • 19:30

      Träning U17/Herr J


      21:00
      Vårlyckan IP - Roslagsbro
      Övrig platsinfo: Utomhus
      Anteckning: Kg om inget annat sägs
  • 13Tor
  • 14Fre
    • Heldag

      Aroscupen 2024 F-10/11

    • 14:40

      Romfartuna GIF (hemma) F-10/11


      15:30
    • 18:00

      IK Oden (borta) F-10/11


      18:50
    • 19:30

      Frösunda SK (hemma) Herr A


      21:30
  • 15Lör
    • 00:00

      IK Sirius FK Junior (hemma) P-08/09


      02:00
    • 10:30

      Riala GoIF P2011 (hemma) P-11/12


      12:00
    • 13:50

      Västerås SK FK (hemma) F-10/11


      14:40
    • 14:00

      Spånga IS FK (hemma) Herr A


      16:00
    • 17:10

      Sickla IF (borta) F-10/11


      18:00
  • 16Sön
    • 09:40

      IFK Östersund (borta) F-10/11


      10:30
    • 10:30

      Träning PF-18/19


      11:30
    • 12:30

      Olands FF (hemma) Roslagsbro P-14/15


      00:00
    • 13:00

      Olands FF P2010 (hemma) P-10


      15:00
    • 15:00

      BKV Norrtälje (hemma) Damer


      17:00
    • 17:00

      IK Sirius FK P14A (hemma) P-08/09


      19:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:30

      Föräldramatch PF-16/17


      18:30
    • 18:00

      Söderfors GoIF/Månkarbo IF (hemma) F-10/11


      20:00
    • 18:00

      Match Söderfors F-10/11


      19:30
    • 18:30

      Storvreta IK (borta) P-10


      20:30
    • 19:30

      Träning U17/Herr J


      21:00
    • 19:30

      Träning P-08/09


      21:00
  • 20Tor
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Almo BK /UEIF/Olands FF/Gimo IF FK/Films SK (hemma) F-0809


      21:00
    • 19:00

      Träning F-0809


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr A


      21:15
    • 20:00

      Bollstanäs SK (borta) Herr A


      22:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 16:00

      Unik FK P10 (borta) P-10


      18:00
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      20:00
    • 19:00

      Rimbo IF (borta) Herr A


      21:00
    • 19:00

      Träning F-0809


      20:30
    • 19:10

      Träning Damer


      21:00
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 11:00

      Jomala IK/IFK Mariehamn (hemma) P-08/09


      13:00
  • 30Sön
    • 13:00

      Gränby FK (borta) Herr A


      15:00