Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Roslagsbro IF

Följ

Roslagsbro IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
  • 2Tis
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:15

      Träning Herr U


      21:00
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 00:00

      Sunnersta AIF (hemma) P-04/05


      02:00
    • 19:00

      Sigtuna IF FK FJ (hemma) F-03/05


      21:00
  • 6Lör
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 11:00

      Rimbo IF F10 (borta) F-10/11


      13:00
    • 14:00

      Riala GoIF P07 (borta) P-07


      16:00
  • 7Sön
    • 11:00

      BKV Norrtälje Gul (hemma) P-10


      13:00
    • 11:15

      IK Sirius FK P05 (borta) P-04/05


      13:15
    • 11:30

      BKV Norrtälje Röd (borta) P-0809


      13:30
    • 14:00

      Gamla Upsala SK F15 (borta) F-03/05


      16:00
    • 14:00

      Östhammars SK Röd (borta) F-06/07


      16:00
    • 14:00

      Footgolf & middag Herr U


      19:00
    • 15:00

      IK Sirius (borta) P-0809


      17:00
    • 15:00

      Danmarks IF F08 (hemma) F-0809


      17:00
    • 17:00

      Funbo IF P10 (borta) P-10


      19:00
    • 19:00

      Träningsmatch Bele-Barkarby FF U19


      21:00
  • 8Mån
    v.24
  • 9Tis
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr U


      21:00
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 19:00

      IK Sirius FK (hemma) P-04/05


      21:00
  • 13Lör
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 10:00

      BKV Norrtälje Blå (borta) P-0809


      12:00
    • 11:00

      Riala GoIF F 10-11 (hemma) F-10/11


      13:00
    • 11:30

      Vaksala SK Gul (hemma) F-06/07


      13:30
    • 12:00

      BKV Norrtälje (borta) P-04/05


      14:00
    • 13:30

      IF VP Uppsala (hemma) F-03/05


      15:30
  • 14Sön
    • 10:00

      Väddö IF P10 (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Rosersbergs IK P13 (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      Vaksala SK Gul 2 (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      Rånäs IF (hemma) Herr U


      13:00
    • 13:00

      IF VP Uppsala (hemma) P-0809


      15:00
    • 14:30

      Brommapojkarna DFF (hemma) U19


      16:30
    • 15:00

      IK Sirius (hemma) P-0809


      17:00
    • 16:15

      IFK Uppsala (borta) F-0809


      18:15
  • 15Mån
    v.25
  • 16Tis
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:30
    • 18:00

      Vårsäsongsavslutning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:00

      Sunnersta AIF (hemma) P-04/05


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr U


      21:00
    • 20:00

      Bälinge IF (hemma) Herr A


      22:00
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 15:00

      Håbo FF (borta) U19


      17:00
  • 21Sön
    • 14:00

      Rö IK (borta) F-0809


      16:00
    • 16:20

      Håbo FF P05 (borta) P-04/05


      18:20
    • 18:00

      Bälinge IF F05 (borta) F-03/05


      20:00
  • 22Mån
    v.26
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:00

      Grisslehamns SK (borta) Herr U


      21:00
    • 19:00

      Träning F-03/05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-06/07


      20:30
    • 19:10

      Träning P-04/05


      21:00
  • 23Tis
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:15

      Vaksala SK 2 (borta) Herr A


      21:15
    • 19:30

      Träning Herr U


      21:00
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr U


      21:00
  • 26Fre
    • 19:00

      Almunge IK (borta) Herr U


      21:00
  • 27Lör
    • 16:00

      Ekerö IK (hemma) U19


      18:00
  • 28Sön
    • 12:15

      Unik FK (borta) P-04/05


      14:15
  • 29Mån
    v.27
  • 30Tis
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr U


      21:00