Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Roslagsbro IF

Följ

Roslagsbro IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
  • 2Tis
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:15

      Träning Herr U


      21:00
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 19:00

      Sigtuna IF FK FJ (hemma) F-03/05


      21:00
  • 6Lör
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 11:00

      Rimbo IF F10 (borta) F-10/11


      13:00
    • 14:00

      Riala GoIF P07 (borta) P-07


      16:00
  • 7Sön
    • 00:00

      IK Sirius FK P05 (borta) P-04/05


      02:00
    • 11:00

      BKV Norrtälje Gul (hemma) P-10


      13:00
    • 11:30

      BKV Norrtälje Röd (borta) P-0809


      13:30
    • 14:00

      Gamla Upsala SK F15 (borta) F-03/05


      16:00
    • 14:00

      Östhammars SK Röd (borta) F-06/07


      16:00
    • 14:00

      Footgolf & middag Herr U


      19:00
    • 15:00

      IK Sirius (borta) P-0809


      17:00
    • 15:00

      Danmarks IF F08 (hemma) F-0809


      17:00
    • 17:00

      Funbo IF P10 (borta) P-10


      19:00
    • 19:00

      Träningsmatch Bele-Barkarby FF U19


      21:00
  • 8Mån
    v.24
  • 9Tis
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:15

      Träning Herr U


      21:00
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 00:00

      IK Sirius FK (hemma) P-04/05


      02:00
  • 13Lör
    • 09:30

      Träning Herr A


      11:30
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 10:00

      BKV Norrtälje Blå (borta) P-0809


      12:00
    • 11:00

      Riala GoIF F 10-11 (hemma) F-10/11


      13:00
    • 11:30

      Vaksala SK Gul (hemma) F-06/07


      13:30
    • 12:00

      BKV Norrtälje (borta) P-04/05


      14:00
    • 13:15

      Äta hamburgare F-03/05


      14:30
    • 13:15

      Äta hamburgare F-06/07


      14:30
  • 14Sön
    • 10:00

      Väddö IF P10 (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Rosersbergs IK P13 (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      Vaksala SK Gul 2 (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      Rånäs IF (hemma) Herr U


      14:00
    • 13:00

      IF VP Uppsala (hemma) P-0809


      15:00
    • 14:30

      Brommapojkarna DFF (hemma) U19


      16:30
    • 15:00

      IK Sirius (hemma) P-0809


      17:00
    • 16:15

      IFK Uppsala (borta) F-0809


      18:15
  • 15Mån
    v.25
  • 16Tis
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:30
    • 18:00

      Vårsäsongsavslutning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 19:00

      Sunnersta AIF (hemma) P-04/05


      21:00
    • 19:15

      Träning Herr U


      21:00
    • 20:00

      Bälinge IF (hemma) Herr A


      22:00
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 00:00

      Parkeringsvakt P-04/05


      18:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning PF-14/15


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:00

      Knivsta IK (hemma) Herr U


      21:00
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 00:00

      Håbo FF P05 (borta) P-04/05


      02:00
    • 14:00

      Rö IK (borta) F-0809


      16:00
  • 22Mån
    v.26
  • 23Tis
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:15

      Vaksala SK 2 (borta) Herr A


      21:15
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
  • 26Fre
    • 19:00

      Almunge IK (borta) Herr U


      21:00
  • 27Lör
    • 11:00

      Träning P-11


      13:00
    • 16:00

      Ekerö IK (hemma) U19


      18:00
  • 28Sön
    • 12:15

      Unik FK (borta) P-04/05


      14:15
    • 16:00

      Paintball P-0809


      19:00
  • 29Mån
    v.27
    • 17:45

      Träning P-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04/05


      19:30
    • 19:45

      Bälinge IF U15 (hemma) P-04/05


      21:45
  • 30Tis
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
      Vårlyckan Konstgräs (Roslagsbro)