Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Örslösa-Söne IK Knattar 3-6 år
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Örslösa-Söne IK Knattar 3-6 år.
Knattar 3-6 år
Följ oss för uppdateringar
Jag var inte på plats idag men jag hörde från säkra källor att det var en kanonträning med många nya ansikten. Kul att vara igång igen!
I våras sa jag till ÖSIK att jag kunde ta huvudansvaret för resten av säsongen. Jag har berättat det på träningarna men insåg idag att nog inte skrivit ut nånstans. Dock är det bra med många vuxna så vi kan dela upp barnen i grupper och hålla en hög aktivitets grad. Hittills har det varit många som hjälpt till varje gång så det har funkat jättebra.
Om ni undrar nått så kommentera gärna nyheterna på hemsidan. I facebookgruppen är det lätt att det försvinner i vimlet!
//Karl
Inga kommande aktiviteter
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera