Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Munksund-Skuthamns SK A-Lag Herr
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Munksund-Skuthamns SK A-Lag Herr.
A-Lag Herr
Följ oss för uppdateringar27 timmar till avspark boys. skippa pastan käka taggtråd istället.
RapporteraLycka till i serien grabbar! Kommer att hålla stenhårt på er i alla matcher utom två.
Rapportera
United regerar!! Tråkiga, hembackande, tempofattiga, maskande och filmande italienare fick krypa hem med svansen mellan benen. Igen! Och då är Milan faktiskt inget jämfört med Roma, Inter och Juvve........
Chelsea och Liverpool spelar den i särklass tråkigaste fotbollen i England. En skam för anfallsglad, publikvänlig brittisk fotboll med hög press och högt tempo. Men vem bestämmer det, en portugis och en spanjor!!! Och hur kul har Valencia och Porto varit under ledning av dessa herrar. Samma sömnpiller skulle jag vilja påstå.
Tjo! tankte bara onska er lycka till pa seriepreimaren!! ar just nu i Miami och ska vidare norrut imorn. kor hart pa lordag boys!!
RapporteraAtt ni ens jämför la liga med premier league. semifnal i cl och de spelas sömnfotboll och de skapas knappt nå lägen. Medans matcher mellan madrid och barcelona slutar 3-3. Till och med tråk milan bjöd på roligare fotboll än vad chelsea och liverpool gjorde tillsammans.
Rapportera
Man räknar över mer än en säsong mr. sunderland.. Primera har ett mellanår, men ändå tre lag med i semifinalerna i uefa cupen..
Var inte så sur!
kan dallan bli mer bitter...? få se då...la liga är världens bästa liga med hur många lag kvar i CL???
Viktigt!!!
Det bär mitt anti-sparka-spring-premier-league-hjärta emot, men jag måste faktiskt hålla med. Backar man hem så tidigt förtjänar man att förlora, hata! Nästan snäppet värre än grisfotbollen a la liverpool och chelski.
RapporteraOj så skönt att italiensk "tråk defensiv backa hem och vara rädd om poäng" straffade sig. Mer ROONEY åt folket! Glöm inte heller bort att läsa den allsvenska tabellen just nu..
Rapportera
Fotboll handlar inte om att spela matcher som slutar 3-3 förstår ni väl? Det handlar om att vinna. Precis vad Milan har gjort senaste 5 åren med en semifinal-plats eller bättre i CL varje år och har dessutom bra chans att ta sig till finalen igen. Klaga inte på Milan för att man vinner matcher år efter år hörrni.
Rapportera