Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Munksund-Skuthamns SK A-Lag Herr
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Munksund-Skuthamns SK A-Lag Herr.
A-Lag Herr
Följ oss för uppdateringar
Låter bra Tobbe! Det dära med sven, tror jag blir svårt däremot, hans knä e nog för trasigt hehe
8-9 på träningarna låter som mssk före jul, är väl alltid så ?
Om du skulle hålla dig på hemmaplan så skulle du ha fått pengarna för länge sen. Nu vete tusan....... Eller så får du dem då du pallrar dig hem. Sen måste du ha ett allvarligt samtal med din syster så att hon tillåter sin make att spela fotboll i MSSK i sommar. Vi syns till Jul!
Rapportera
En efter en droppar av....
Det e så skönt när welleb vet att man e med på nåt=)
Fråga till Tobbe: Får jag något skobidrag sen i somras?
Tjena boys.
Blev för någon vecka sedan inbjuden att träna med PIF för att se om jag var sugen att satsa hårdare på fotbollen. Detta resulterade i att jag för en stund sedan skrivit på kontrakt och kommer spela för Pite i sommar. Tempot och kvalitén på träningarna var det bland annat som övertygade mig.
Lycka till i sommar grabbar. Känns tråkigt att lämna er men jag måste testa och se hur mycket jag kan utvecklas som spelare.
Mvh Jonathan
Någon som är taggad på att styra upp något med laget efter träningen den 22:a? Jag, Jonas och Antman är iaf med
Rapportera
8-9 räcker. Räknar med att mer folk ansluter på kvällen. Förslag vad vi kan göra? Poker?
Rapportera