Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mariebo IK

Följ

Mariebo IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.35
  • 2Fre
    • 16:30

      U23 LANDSKAMP F-11/F12


      21:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      U23 landskamp F-14/15


      18:15
    • 18:00

      U23 Landskamp Sverige - Belgien P-13


      21:00
    • 18:00

      U23-landskamp dam F-10


      21:00
    • 18:00

      Fanbärare U23 P-09


      20:00
    • 18:00

      Bollflickor Sverige-Belgien (u23) F08/09


      19:00
    • 18:00

      U23 Sverige - Belgien F-11/F12


      20:00
  • 3Lör
    • 08:30

      Vätterhem cup F-14/15


      13:45
    • 09:00

      Vätterhem cup P-14


      14:00
    • 09:00

      Vätterhem cup F-13


      17:00
    • 09:30

      Bankeryds SK 2 (hemma) P-09


      11:30
    • 09:30

      Ekhagens IF svart (hemma) P-11


      11:30
    • 10:00

      Damer div 1 mellersta Götaland match mot IFK Örby Bussbokning


      19:00
    • 10:00

      Habo IF blå (borta) F-11/F12


      12:00
    • 10:00

      Träning A-lag Damer


      11:15
    • 10:20

      Träning MIK/Haga F17


      11:30
    • 11:30

      IK Vista röd (hemma) P-12


      13:30
    • 11:30

      domare P-09


      12:45
    • 13:00

      Tranås FF 1 (borta) P-09


      15:00
    • 13:30

      Ekhagens IF röd (hemma) F-11/F12


      15:30
    • 13:30

      Tabergs SK 1 (hemma) P-08


      15:30
    • 13:30

      Norrahammars IK/Norrahammars GIS (hemma) P-10


      15:30
    • 14:00

      Egnahems BK vit (borta) P-11


      16:00
    • 16:00

      Visingsö AIS (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 4Sön
    • 08:00

      Match mot Tranås P08 Bussbokning


      14:00
    • 09:00

      Träning F-2016


      10:00
    • 09:30

      IK Vista (hemma) P-09


      11:30
    • 09:30

      Hovslätts IK (hemma) P-11


      11:30
    • 10:00

      Mullsjö IF gul (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      Hovslätts IK röd (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning P 16/17


      11:00
    • 10:30

      Tranås FF 1 (borta) P-08


      12:30
    • 11:00

      Träning P-13


      12:15
    • 11:30

      Egnahems BK svart (hemma) P-12


      13:30
    • 11:30

      domare P-09


      12:45
    • 12:00

      IF Hallby FK vit (borta) F-11/F12


      14:00
    • 13:30

      Gislaveds IS (hemma) P-08


      15:30
    • 13:30

      IF Eksjö Fotboll röd (hemma) F-10


      15:30
    • 15:00

      IFK Örby (borta) A-lag Damer


      17:00
    • 15:00

      Träning F08/09


      16:00
    • 16:00

      BK Häcken FF (hemma) MIK/Haga F17


      18:00
    • 17:00

      Jönköpings Södra IF (hemma) P-07


      19:00
    • 17:00

      Norrahammars GIS grön (borta) P-12


      19:00
    • 17:00

      Egnahems BK (hemma) A-lag Herrar


      19:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning F-16


      19:00
  • 5Mån
    v.36
    • 16:00

      Kiosk U23 landskamp P-12


      20:00
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 16:45

      Entrévärd U23 P-10


      19:00
    • 17:00

      Inmarsch på U23 landskamp P-14


      19:00
    • 17:30

      Sverige-Spanien U23 F-11/F12


      20:30
    • 18:00

      Sverige-Spanien A-lag Damer


      20:00
    • 18:00

      U23 Landskamp Sverige - Spanien P-13


      21:00
    • 18:00

      Titta på Dam U23 landskamp P-08


      20:00
    • 18:00

      Flaggbärare och kolla på U23 F08/09


      19:00
    • 18:00

      Sverige - Spanien F08/09


      20:00
    • 18:00

      Titta på Dam U23 landskamp P-12


      19:00
    • 18:00

      U-23 match F-16


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      19:45
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      20:45
  • 6Tis
    • 16:30

      Träning P-12


      17:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:15

      Lekeryd-Svarttorps SK (hemma) F08/09


      20:15
    • 18:15

      Träning A-lag Damer


      19:45
  • 7Ons
    • 16:30

      Träning P-12


      17:30
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:10

      Träning F-10


      18:10
    • 17:30

      Träning MIK/Haga F17


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 18:00

      Mullsjö IF (borta) F-11/F12


      20:00
    • 18:00

      Bankeryds SK (hemma) F-16


      20:00
    • 18:15

      Habo IF 2 (hemma) F08/09


      20:15
    • 18:30

      Träning P-13


      19:45
    • 19:00

      Träning 5-a-side


      20:00
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-16


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F08/09


      19:00
    • 17:45

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Städning av klubblokalen P-07


      00:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 19:00

      Bottnaryds IF (hemma) P-11


      20:30
    • 19:00

      Ny tid på matchen i morgon P-11


      20:30
  • 9Fre
    • Heldag

      Städning av klubblokalen P-07

    • 15:45

      Träning P-09


      17:15
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning MIK/Haga F17


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:15

      Habo IF 2 (borta) P-09


      20:15
  • 10Lör
    • Heldag

      Städning av klubblokalen P-07

    • 08:00

      P 08 match i Värnamo Bussbokning


      15:00
    • 09:30

      Ekhagens IF 1 (hemma) P-09


      11:30
    • 09:30

      Gränna AIS (hemma) P-10


      11:30
    • 10:00

      Poolspel mot BSK och Hallby F-2016


      12:00
    • 11:00

      IFK Värnamo (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      IF Haga gul (borta) P-12


      13:00
    • 11:30

      Råslätt SK (hemma) F-11/F12


      13:30
    • 12:00

      Waggeryds IK (borta) P-08


      14:00
    • 12:00

      IF Haga (hemma) Juniorlag Herrar


      14:00
    • 13:30

      Jönköpings Södra IF vit (hemma) P-12


      15:30
    • 13:30

      domare P-09


      14:45
    • 15:00

      Husqvarna FF (hemma) A-lag Damer


      17:00
  • 11Sön
    • 00:00

      Städning av klubblokalen P-07


      19:00
    • 09:00

      Träning F-2016


      10:00
    • 10:00

      Träning P 16/17


      11:00
    • 10:30

      Tenhults IF (borta) F08/09


      12:30
    • 11:00

      Jönköpings Södra IF (borta) F-07


      13:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:15
    • 11:30

      Tenhults IF (hemma) F-11/F12


      13:30
    • 11:30

      Match mot Hallby P-15


      13:00
    • 12:00

      Husqvarna FF vit (borta) P-11


      14:00
    • 12:00

      Jönköpings Södra IF (borta) MIK/Haga F17


      14:00
    • 13:00

      Seriematch herr div 5 NV Habo IF- MIK Bussbokning


      19:00
    • 14:30

      Habo IF röd (borta) P-10


      16:30
    • 16:00

      Habo IF (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:00

      Träning F-14/15


      17:00
    • 17:00

      Barnarps IF svart (borta) F-11/F12


      19:00
    • 17:00

      Hvetlanda GIF 1 (borta) P-07


      19:00
    • 17:00

      Bankeryds SK gul (borta) F-10


      19:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
  • 12Mån
    v.37
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning P-12


      17:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F08/09


      18:30
    • 17:30

      Föräldrautbildning i Svenska FF:s Fotbollens spela lek och lär P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning A-lag Damer


      19:45
    • 20:30

      Jönköpings Södra IF (hemma) P-08


      22:30
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 09:30

      Egnahems BK orange (hemma) P-10


      11:30
    • 10:30

      Egnahems BK 2 (borta) P-09


      12:30
    • 11:00

      IF Eksjö Fotboll röd (borta) F-11/F12


      13:00
    • 11:30

      Bankeryds SK gul (hemma) P-11


      13:30
    • 12:00

      Habo IF blå (borta) P-12


      14:00
    • 12:00

      Ekhagens IF svart (borta) P-12


      14:00
    • 12:30

      Jönköpings Södra IF svart (borta) P-11


      14:30
    • 13:30

      Egnahems BK orange (hemma) P-12


      15:30
    • 13:30

      domare P-09


      14:45
    • 14:00

      Jönköpings Södra IF vit (borta) P-10


      16:00
    • 14:00

      HGH FC (borta) A-lag Damer


      16:00
    • 15:30

      Husqvarna FF 2 (hemma) F08/09


      17:30
    • 16:00

      IK Vista (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 18Sön
    • 09:00

      Träning F-2016


      10:00
    • 09:30

      Jönköpings Södra IF (hemma) F-11/F12


      11:30
    • 09:30

      IF Hallby FK 1 (hemma) P-09


      11:30
    • 09:30

      Ekhagens IF 2 7-m (hemma) P-09


      11:30
    • 10:00

      Träning P 16/17


      11:00
    • 11:00

      Bankeryds SK svart (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      Kiosk & matchvärd F-10


      13:00
    • 11:30

      Habo IF blå (hemma) F-10


      13:30
    • 12:30

      Bredaryd Lanna IK komb (hemma) P-08


      14:30
    • 12:30

      Bortamatch Habo IF Slätten P-13


      15:15
    • 12:30

      Bortamatch Habo IF P-13


      15:00
    • 13:00

      Habo IF 1 (borta) F08/09


      15:00
    • 14:00

      Ekhagens IF svart (borta) F-11/F12


      16:00
    • 15:00

      Husqvarna FF 2 (hemma) P-07


      17:00
    • 15:00

      RåsLB 9-m (hemma) F-07


      17:00
    • 16:00

      Träning F-14/15


      17:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning F-16


      19:10
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
  • 19Mån
    v.38
  • 20Tis
    • 16:30

      Träning P-12


      17:30
    • 17:00

      Husqvarna FF 1 (borta) P-08


      19:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F08/09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:20
    • 18:15

      Träning A-lag Damer


      19:45
  • 21Ons
    • 16:30

      Träning P-12


      17:30
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
    • 16:45

      IF Haga (hemma) F-10


      18:45
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning MIK/Haga F17


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11/F12


      18:30
    • 18:30

      Träning P-13


      19:45
    • 19:00

      Träning 5-a-side


      20:00
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning F-16


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F08/09


      19:00
    • 17:45

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Månsarps IF (borta) F-11/F12


      20:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Norrahammars GIS (borta) F08/09


      19:00
    • 19:00

      Städning klubbstugan P-08


      20:00
    • 20:30

      IF Hallby FK 1 (hemma) P-08


      22:30
  • 23Fre
    • 09:30

      Adelövs IK 7-m (hemma) P-09


      11:30
    • 14:00

      Fredags kul Ungdomsledare


      17:00
      Mariebovallen - konstgräset
    • 15:45

      Träning P-09


      17:00
    • 16:00

      Tiffany Cup F 08/09 Bussbokning


      00:00
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 16:45

      Tiffunny Cup 2022 F08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning MIK/Haga F17


      19:00
  • 24Lör
    • Heldag

      Tiffany Cup F 08/09 Bussbokning

    • 08:00

      Tiffunny Cup F-11/F12


      00:00
    • 09:00

      Atteviksdagen F-14/15


      16:00
    • 09:30

      IF Hallby FK vit (hemma) P-12


      11:30
    • 09:30

      Habo IF gul (hemma) P-12


      11:30
    • 09:30

      domare P-09


      10:45
    • 09:30

      domare P-09


      10:45
    • 10:00

      Träning A-lag Damer


      11:15
    • 11:30

      Hvetlanda GIF 1 (hemma) P-08


      13:30
    • 12:00

      Waggeryds IK (hemma) Juniorlag Herrar


      14:00
    • 13:30

      Husqvarna FF 2 (hemma) P-09


      15:30
    • 15:00

      IFK Göteborg (borta) MIK/Haga F17


      17:00
    • 15:30

      Bollpojkar och cafepersonal - A-lag herr P-12


      18:00
    • 16:00

      Torpa FF (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 25Sön
    • 00:00

      Tiffany Cup F 08/09 Bussbokning


      21:00
    • 00:00

      Tiffunny Cup F-11/F12


      17:00
    • Heldag

      Cup Atteviksdagen F-13

    • 08:30

      Atteviiksdagen J-södra P-13


      16:15
    • 09:00

      Träning F-2016


      10:00
    • 09:00

      Atteviksdagen J-Södra P-13


      18:00
    • 10:00

      Träning P 16/17


      11:00
    • 10:00

      Norrahammars GIS vit (hemma) P-11


      11:00
    • 13:30

      IF Hallby FK blå (hemma) P-12


      15:30
    • 13:30

      FC Real Internacional blå (hemma) P-12


      15:30
    • 13:30

      domare P-09


      14:45
    • 13:30

      domare P-09


      14:45
    • 14:00

      Smålandsstenars GOIF (borta) F-07


      16:00
    • 15:00

      Jönköpings Södra IF (borta) A-lag Damer


      17:00
    • 17:00

      Städning av klubbstugan P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-16


      19:10
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
  • 26Mån
    v.39
  • 27Tis
    • 16:30

      Träning P-12


      17:45
    • 17:00

      Husqvarna FF 1 (borta) P-09


      19:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:15

      Träning A-lag Damer


      19:45
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre