Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mariebo IK

Följ

Mariebo IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
  • 2Ons
  • 3Tor
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:30
    • 16:45

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F08/09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11/F12


      19:20
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 08:30

      Miniläger på Visingsö P-11


      18:00
    • 08:30

      P 11 Bussbokning


      19:00
    • 09:00

      Barnarps IF (hemma) F-11/F12


      10:20
    • 09:00

      Husqvarna FF Röd (hemma) P-09


      11:00
    • 09:00

      Bankeryds SK 1 (hemma) P-08


      11:00
    • 10:00

      Jönköpings Södra IF (borta) F08/09


      12:00
    • 10:00

      Träning A-lag Damer


      11:30
    • 11:00

      Ekhagens IF svart (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Ölmstads IS (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Adelövs IK 7-m (borta) P-08


      13:00
    • 12:00

      Hovslätts IK (borta) P-07


      14:00
    • 13:00

      Bankeryds SK röd (borta) P-09


      15:00
    • 13:00

      Bankeryds SK gul (borta) F-10


      15:00
    • 13:30

      Nässjö FF 2 (borta) F-07


      15:30
    • 13:30

      Träning A-lag Herrar


      16:00
  • 6Sön
    • 09:00

      MIK P10 - Bankeryd SK P10 P-10


      10:30
    • 09:30

      Träning F-2016


      10:30
    • 10:00

      Egnahems BK P10 - MIK P10 P-10


      11:30
    • 10:30

      Träningsmatch Tabergs SK P-13


      13:15
    • 11:00

      Husqvarna FF 1 (hemma) P-08


      13:00
    • 13:00

      Ekhagens IF röd (borta) F-11/F12


      15:00
    • 13:30

      IF Haga Svart mot Mariebo IK Vit P-11


      15:00
    • 13:30

      Tenhults IF F08 (borta) F08/09


      15:00
    • 15:00

      IFK Örby (hemma) A-lag Damer


      17:00
    • 15:00

      Tabergs SK röd (hemma) P-11


      17:00
    • 15:00

      Ekhagens IF (hemma) F-10


      16:30
    • 16:30

      Träning F-14


      17:30
    • 16:30

      Träning F-13


      17:30
    • 17:00

      IF Eksjö Fotboll röd (borta) F-11/F12


      18:00
    • 17:00

      Match mot Gnosjö borta F-06


      19:00
    • 17:30

      Habo IF 2 (hemma) P-07


      19:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Råslätt SK (hemma) Juniorlag Herrar


      19:30
  • 7Mån
    v.23
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 16:45

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F08/09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11/F12


      19:20
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Månsarps IF 7-m (borta) P-07


      21:00
    • 19:00

      Prel DM-match borta mot Ölmstad F-06


      21:00
    • 19:00

      Mullsjö IF (hemma) Juniorlag Herrar


      21:00
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 09:00

      Bankeryds SK (hemma) F-07


      11:00
    • 09:00

      Jönköpings Södra IF vit (hemma) P-09


      11:00
    • 10:00

      Habo IF 9-m (borta) F-06


      12:00
    • 11:00

      Jönköpings Södra IF (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Barnarps IF vinröd (hemma) F08/09


      13:00
    • 11:00

      Norrahammars GIS grön (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Hvetlanda GIF 2 (borta) P-08


      13:00
    • 13:00

      Mullsjö IF (hemma) F-11/F12


      14:20
    • 13:00

      Barnarps IF (hemma) F08/09


      15:00
    • 15:00

      Tabergs SK (hemma) F-10


      16:30
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:30
  • 13Sön
    • 08:00

      Div 1 Mellersta Götaland Dam. Bussbokning


      20:00
    • 09:00

      MIK P10 - Tenhults IF P10 P-10


      10:30
    • 09:30

      Träning F-2016


      10:30
    • 09:30

      Poolspel Hallby P-12


      12:00
    • 10:00

      IF Hallby FK röd (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Mullsjö IF P10 - MIK P10 P-10


      11:30
    • 10:30

      Träning P-13


      11:45
    • 13:00

      Bankeryds SK blå (borta) P-09


      15:00
    • 13:00

      Habo IF blå (hemma) P-11


      15:00
    • 14:00

      BK Astrio (borta) A-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      RåsLB (hemma) F-07


      16:00
    • 14:00

      Poolspel mot Bankeryds SK P-14


      16:30
    • 15:00

      Habo IF blå (hemma) F-11/F12


      17:00
    • 15:00

      IF Eksjö Fotboll röd (hemma) P-11


      17:00
    • 16:30

      Träning F-14


      17:30
    • 16:30

      Träning F-13


      17:30
    • 17:00

      Träningsmatch Div. 3 Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      IF Haga (borta) P-09


      19:30
    • 19:00

      IK Vista/ÖIS (hemma) P-08


      21:00
    • 19:00

      P08-Vista/ÖIS P-09


      20:30
  • 14Mån
    v.24
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 09:00

      MIK P10 - IK Tord P10 P-10


      10:30
    • 11:00

      Norrahammars IK 2 (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Nässjö FF röd (hemma) F-11/F12


      12:20
    • 12:00

      Husqvarna FF Vit (borta) P-09


      14:00
    • 12:30

      Mullsjö IF P10 - MIK P10 P-10


      14:00
    • 13:00

      Forserums IF (hemma) P-09


      15:00
    • 15:00

      BK Kenty (hemma) A-lag Damer


      17:00
    • 16:00

      Bankeryds SK svart (borta) F-11/F12


      18:00
  • 20Sön
    • 09:00

      Egnahems BK orange (hemma) P-11


      11:00
    • 09:30

      Träning F-2016


      10:30
    • 10:00

      Bankeryds SK gul (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Genomgång inför Fotbollsskolan P-07


      12:00
    • 10:30

      Träning P-13


      11:45
    • 11:00

      Hvetlanda GIF (borta) F08/09


      13:00
    • 11:00

      Habo IF vit (hemma) F-10


      12:30
    • 11:00

      Assyriska-P08 P-09


      12:30
    • 11:30

      IK Vista (borta) P-09


      13:30
    • 12:00

      Hovslätts IK 1 (borta) P-08


      14:00
    • 13:30

      Nässjö FF 1 (borta) F-07


      15:30
    • 14:30

      Tenhults IF 7-m (borta) F-07


      16:30
    • 14:30

      Match mot Habo borta F-06


      16:30
    • 15:00

      Habo IF vit (borta) F-11/F12


      17:00
    • 15:00

      RefteleÅs GoIF (borta) F08/09


      17:00
    • 15:00

      Råslätt SK (hemma) P-09


      17:00
    • 15:00

      IK Tord (hemma) P-08


      17:00
    • 15:30

      Poolspel mot Bankeryd SK F-13


      17:30
    • 17:00

      ÖIS/Vista/Gränna (hemma) F-06


      19:00
    • 18:30

      Norrahammars IK 1 (borta) P-07


      20:30
    • 19:00

      IF Hallby FK blå (borta) P-09


      21:00
  • 21Mån
    v.25
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 14:00

      Div 1 Mellersta Götaland Dam. Bussbokning


      23:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:30
    • 16:45

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 19:00

      Nittorps IK (borta) A-lag Damer


      21:00
  • 25Fre
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 09:30

      Träning F-2016


      10:30
    • 10:00

      Träning F-07


      12:00
    • 10:30

      Träning P-13


      11:45
    • 11:00

      Tabergs SK gul (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Ekhagens IF röd (hemma) P-11


      13:00
    • 11:30

      IF Haga (borta) F-11/F12


      13:30
    • 12:00

      Bankeryds SK 2 (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      P-08-BSK P-09


      13:30
    • 14:00

      Ekhagens IF 1 (hemma) F-07


      16:00
    • 14:00

      Lekeryd-Svarttorps SK (borta) P-11


      16:00
    • 15:00

      Råslätts SK (borta) Juniorlag Herrar


      17:00
    • 15:00

      Forsheda IF (hemma) F08/09


      17:00
    • 16:15

      Habo IF röd (borta) P-11


      18:15
    • 17:00

      Ölmstads IS (hemma) Div. 3 Damer


      19:00
    • 17:00

      Bankeryds SK 2 (borta) P-07


      19:00
    • 17:00

      Tenhults IF (hemma) P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Match mot Ekhagen P-09


      20:20
  • 28Mån
    v.26
  • 29Tis
  • 30Ons