Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mariebo IK

Följ

Mariebo IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.32
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 18:00

      IF Eksjö Fotboll blå (hemma) P-09


      20:00
  • 8Lör
    • 09:00

      Träningsmatch mot Habo IF P-12


      12:00
    • 09:30

      Ekhagens IF röd (hemma) P-09


      11:00
    • 09:30

      Habo IF (hemma) P-08


      11:30
    • 10:00

      Husqvarna FF blå (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      IF Hallby FK vit (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      IF Hallby FK 2 (hemma) F-07


      12:00
    • 12:00

      Husqvarna FF röd (borta) P-09


      14:00
    • 12:00

      Hovslätts IK (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Gripenbergs BK (9-m) (borta) Juniorlag Damer


      14:00
    • 12:00

      Tenhults IF (borta) F-10


      14:00
    • 15:00

      Träning P-11


      16:30
    • 15:00

      IK Vista (hemma) P-07


      17:00
  • 9Sön
    • 09:30

      Husqvarna FF blå (borta) F08/09


      11:30
    • 10:00

      Bankeryds SK 1 (borta) F-07


      12:00
    • 12:00

      Waggeryds IK (borta) P-07


      14:00
    • 16:00

      Jönköpings Södra IF Röd (hemma) P-10


      17:30
    • 16:00

      Hovslätts IK (hemma) F-10


      18:00
    • 17:00

      Bors SK (hemma) A-lag Damer


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning Juniorlag Damer


      19:30
    • 19:00

      Barnarps IF (hemma) F-06


      21:00
  • 10Mån
    v.33
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:15

      Träning F08/09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      IF Haga (borta) F-10


      20:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 09:30

      Jönköpings Södra IF Vit (hemma) P-10


      11:00
    • 09:30

      Träning A-lag Damer


      11:00
    • 09:30

      IF Haga (hemma) P-09


      11:30
    • 10:30

      Tranås FF vit (borta) P-09


      12:30
    • 10:30

      IK Tord (borta) P-08


      12:30
    • 11:00

      Träningsmatch Haga P-11


      12:30
    • 11:30

      Nässjö FF 1 (hemma) F-07


      13:30
    • 12:00

      IK Vista (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Ölmstad/Vista (hemma) F08/09


      14:00
    • 12:30

      Råslätt SK (borta) P-09


      14:30
  • 16Sön
    • 09:00

      Tenhults IF Svart (borta) P-10


      10:30
    • 12:00

      Gränna AIS (borta) P-07


      14:00
    • 15:00

      Husqvarna FF (borta) A-lag Damer


      17:00
    • 15:30

      IF Hallby FK röd (borta) P-08


      17:30
    • 15:30

      Träning P-12


      17:00
    • 16:00

      Lekeryd-Svarttorps SK (hemma) F-10


      18:00
    • 16:00

      Hovslätts IK (hemma) F08/09


      18:00
    • 17:00

      Forserums IF (borta) F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning Juniorlag Damer


      19:30
  • 17Mån
    v.34
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:15

      Träning F08/09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 18:25

      Träning F-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Ledarträff P-08


      19:30
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 18:00

      Nässjö FF röd (hemma) P-09


      20:00
    • 18:30

      Ekhagens IF (borta) F-06


      20:30
  • 22Lör
    • 09:00

      Nässjö FF 2 (hemma) F-07


      11:00
    • 09:00

      Poolspel mot Hallby P-12


      12:30
    • 09:30

      Mullsjö IF (hemma) P-09


      11:30
    • 09:30

      Råslätt SK (hemma) P-08


      11:30
    • 11:00

      Bottnaryds IF (borta) P-08


      13:00
    • 12:00

      Egnahems BK svart (hemma) P-09


      14:00
    • 14:00

      Norrahammars GIS blå (borta) F08/09


      16:00
    • 14:00

      IF Hallby FK blå (borta) F-10


      16:00
    • 15:00

      Träning P-11


      16:30
    • 15:00

      IFK Värnamo (hemma) A-lag Damer


      17:00
    • 15:00

      Bröllop Mariebo IK


      00:00
  • 23Sön
    • 00:00

      Bröllop Mariebo IK


      02:00
    • 12:00

      IF Hallby FK blå (borta) P-09


      14:00
    • 12:00

      Waggeryds IK (borta) F-07


      14:00
    • 13:00

      Ekhagens IF (borta) P-08


      15:00
    • 13:30

      Habo IF blå (hemma) F-10


      15:30
    • 14:00

      Nässjö FF 1 (hemma) P-07


      16:00
    • 15:30

      Träning P-12


      17:00
    • 16:00

      Bankeryds SK gul (hemma) F08/09


      18:00
    • 17:00

      Jönköpings Södra IF (borta) A-lag Damer


      19:00
    • 18:00

      Träning Juniorlag Damer


      19:30
    • 19:00

      Hovslätts IK (hemma) F-06


      21:00
  • 24Mån
    v.35
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:15

      Träning F08/09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 18:25

      Träning F-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 09:30

      Tenhults IF vit (hemma) F08/09


      11:30
    • 10:00

      Assyriska IK (hemma) P-07


      12:00
    • 14:00

      Onsala BK (borta) A-lag Damer


      16:00
    • 15:00

      Träning P-11


      16:30
  • 30Sön
    • 10:00

      IF Hallby FK vit (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Husqvarna FF vit (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Tabergs SK (hemma) F-07


      12:00
    • 11:00

      Holsby SK (borta) F-07


      13:00
    • 12:00

      Nässjö FF (hemma) Juniorlag Damer


      14:00
    • 12:00

      Ekhagens IF (borta) F-10


      14:00
    • 13:00

      Bankeryds SK 1 (borta) P-07


      15:00
    • 13:00

      Ekhagens IF (borta) F08/09


      15:00
    • 13:30

      Mullsjö IF (hemma) P-08


      15:30
    • 14:00

      Husqvarna FF vit (borta) P-09


      16:00
    • 15:30

      Träning P-12


      17:00
    • 16:00

      IF Hallby FK blå (hemma) P-08


      18:00
    • 17:00

      Gnosjö IF (hemma) A-lag Damer


      19:00
  • 31Mån
    v.36