Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lödde Vikings HK

Följ

Lödde Vikings HK

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:30

      Träning PA


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:15

      Träning A-lag Herrar


      18:15
    • 18:00

      Träning P-09 och P-10


      19:30
    • 18:20

      Träning F-11


      19:30
    • 18:45

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Obligatoriskt Föräldramöte P08 P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning FA


      21:00
    • 19:30

      Träning F-07


      21:00
    • 20:30

      Träning FA


      22:00
  • 2Ons
  • 3Tor
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning PA


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Fysträning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning FA


      20:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 4Fre
  • 5Lör
    • Heldag

      Träning F-07

    • 09:00

      Träning med H65:s damer PA


      11:30
    • 09:30

      Träning Bollförskola


      10:30
    • 10:00

      Träningsmatch Drott A-lag Herrar


      11:00
    • 11:00

      TRÄNINGSMATCH OV FA


      12:00
    • 12:30

      TRÄNINGSMATCH OV FA


      13:30
    • 14:00

      Träningsmatch OV A-lag Herrar


      15:00
  • 6Sön
    • Heldag

      Träning F-07

    • 14:00

      Träningsmatch mot Ljunghusen P-06


      16:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      15:30
    • 14:00

      TRÄNINGSMATCH ANKARET FA


      15:00
    • 15:30

      TRÄNINGSMATCH ANKARET FA


      16:30
  • 7Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning FA


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:30

      Träning PA


      21:30
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 8Tis
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:30

      Träning PA


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:15

      Träning A-lag Herrar


      18:15
    • 18:00

      Träning P-09 och P-10


      19:30
    • 18:20

      Träning F-11


      19:30
    • 18:45

      Träning F-06


      20:00
    • 19:30

      Träning F-07


      21:00
    • 19:30

      Träning FA


      21:00
    • 20:30

      Träning FA


      22:00
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning PA


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Fysträning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning FA


      20:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
    • 20:45

      Träningsmatch HK Blå A-lag Herrar


      21:45
  • 11Fre
    • Heldag

      Göteborg Cup PA

    • 14:00

      Götborg Cup F-06


      20:00
    • 14:00

      GÖTEBORG CUP DAG 1 FA


      23:00
    • 16:00

      Träning P-09 och P-10


      17:30
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
    • 16:30

      Träning Målvaktsträning


      17:30
    • 17:20

      Träning F-11


      18:30
    • 18:30

      Träningsmatch F-07


      19:30
  • 12Lör
    • Heldag

      Göteborg Cup PA

    • 06:00

      Götborg Cup F-06


      19:00
    • 07:00

      Vikingaspelen F-09


      19:00
    • 08:30

      Vikingaspelen F-11


      16:00
    • 08:30

      Vikingaspelen P10 P-09 och P-10


      16:15
    • 09:00

      GÖTEBORG CUP DAG 2 FA


      19:00
    • 09:00

      Vikingaspelen P-12


      13:15
    • 11:00

      Träningsmatch Ankaret F-08


      13:00
    • 16:30

      Träningsmatch KHK A-lag Herrar


      17:30
  • 13Sön
    • Heldag

      Göteborg Cup PA

    • Heldag

      Vikingaspelen 2020 F-10

    • Heldag

      Götborg Cup F-06

    • 08:00

      GÖTEBORG CUP DAG 3 FA


      19:00
    • 08:30

      Vikingaspelen P11 P-09 och P-10


      15:30
    • 09:00

      Vikingaspelen 2020 P-11


      14:00
    • 09:00

      Hjälpa P'2011 i Vikingaspelen P-12


      14:00
    • 09:00

      LVHK (hemma) F-12


      15:00
    • 13:00

      Träningsmatch HK Malmö A-lag Damer


      14:30
    • 15:00

      Träningsmatch Kävlinge F-08


      17:00
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:30

      Träning PA


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:15

      Träning A-lag Herrar


      18:15
    • 18:00

      Träning P-09 och P-10


      19:30
    • 18:20

      Träning F-11


      19:30
    • 18:45

      Träning F-06


      20:00
    • 19:30

      Träning F-07


      21:00
    • 19:30

      Träning FA


      21:00
    • 20:30

      Träning FA


      22:00
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning PA


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Fysträning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning FA


      20:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 08:00

      Vikingaspelen 2020 P-07


      19:00
    • 09:00

      Vikingaspelen F-08


      19:00
    • 09:00

      Vikingaspelen F-06


      19:59
    • 12:00

      JSM STEG 1 FA


      00:00
    • 13:20

      KFUM Trollhättan IA (borta) A-lag Herrar


      15:20
    • 16:00

      Årsta AIK HF (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 20Sön
    • 00:00

      JSM STEG 1 FA


      19:00
    • 08:00

      Vikingaspelen P-08


      20:00
    • 08:00

      Vikingaspelen F-07


      19:00
    • 09:00

      Vikingaspelen F-08


      18:30
    • 09:00

      Vikingaspelen P06 P-06


      19:00
    • 09:00

      HK Ankaret (hemma) A-lag Herrar


      11:00
    • 11:40

      Vetlanda HF (borta) A-lag Herrar


      13:40
  • 21Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning F-08


      19:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning FA


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:30

      Träning PA


      21:30
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 22Tis
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:30

      Träning PA


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:15

      Träning A-lag Herrar


      18:15
    • 18:00

      Träning P-09 och P-10


      19:30
    • 18:20

      Träning F-11


      19:30
    • 18:45

      Träning F-06


      20:00
    • 19:30

      Träning F-07


      21:00
    • 19:30

      Träning FA


      21:00
    • 20:30

      Träning FA


      22:00
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning PA


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Fysträning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning FA


      20:30
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 09:00

      Match mot H43 FA


      11:00
    • 09:30

      Träning Bollförskola


      10:30
    • 10:30

      Match F-07


      11:30
    • 12:00

      Bjärnum - LVHK P-06


      15:00
    • 13:30

      Kristianstad HK (borta) FA


      15:30
    • 14:00

      Lugi HF F14 2 (borta) F-06


      16:00
    • 15:45

      Div 4 Kävlinge borta A-lag Herrar


      16:45
    • 16:00

      Ystad _ LVHK Seriespel P-06


      19:00
  • 27Sön
    • 09:30

      USM Steg 1 PA


      17:00
    • 11:15

      H43 Lund - LVHK 2 F-08


      12:45
    • 11:15

      H43 Lund HF 1 (borta) F-08


      13:15
    • 11:30

      Kävlinge HK (borta) F-08


      13:30
    • 11:30

      Match F-09


      12:45
    • 11:45

      Match A-Serien mot Malmö F-06


      13:00
    • 11:45

      IFK Malmö HF F14/2006 Gul (hemma) F-06


      13:45
    • 13:30

      Match F-07


      14:30
    • 13:30

      Lugi HF F13 1 (hemma) F-07


      15:30
    • 13:45

      LVHK -H43 P-07


      15:00
    • 13:45

      H43 Lund HF (borta) P-07


      15:45
    • 14:30

      IFK Ystad HK (borta) A-lag Damer


      16:30
    • 15:15

      IK Sund P07 1 (borta) P-07


      17:15
    • 17:30

      Match LIGU A-lag Herrar


      19:00
  • 28Mån
    v.40
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning FA


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:30

      Träning PA


      21:30
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 29Tis
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:30

      Träning PA


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:15

      Träning A-lag Herrar


      18:15
    • 18:00

      Träning P-09 och P-10


      19:30
    • 18:00

      Träningsmatch H65 Höör vs LVHK P09 P-09 och P-10


      21:00
    • 18:20

      Träning F-11


      19:30
    • 18:45

      Träning F-06


      20:00
    • 19:30

      Träning F-07


      21:00
    • 19:30

      Träning FA


      21:00
    • 20:30

      Träning FA


      22:00
  • 30Ons