Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Långareds BoIS

Följ

Långareds BoIS

Följ oss för uppdateringar
Följ
Långareds BoIS
Välj lag/grupp

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 17:30

      Träning P12-13


      18:30
    • 18:00

      Träning P06-07


      19:30
    • 18:15

      Bjärke (hemma) F09-10


      20:15
    • 19:00

      IFK Tidaholm (9:9) (borta) Dam


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 2Tor
    • 17:45

      Träning PF14


      18:45
    • 18:00

      Träning E-laget


      00:00
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 10:00

      Träning E-laget


      12:00
    • 10:30

      Stenkullen GoIK (hemma) P08-09


      12:30
    • 13:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena (borta) P06-07


      15:00
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.36
    • 17:45

      Träning F09-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P06-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Cykel


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 7Tis
    • 17:30

      Träning F11-12


      19:00
    • 18:00

      Holmalunds IF Röd (hemma) P10-11


      20:00
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning P12-13


      18:30
    • 18:00

      Träning P06-07


      19:30
    • 19:00

      Jung/Kvänum 10 IF (9:9) (hemma) Dam


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 9Tor
    • 17:45

      Träning PF14


      18:45
    • 18:00

      Träning E-laget


      00:00
    • 18:00

      Träning E-laget


      20:00
    • 18:15

      Östadkulle SK (borta) F09-10


      20:15
  • 10Fre
  • 11Lör
  • 12Sön
    • 10:00

      Träning P12-13


      11:00
    • 11:00

      Bollflickor FC Alingsås F09-10


      14:20
    • 16:00

      Hemsjö IF (borta) P10-11


      18:00
  • 13Mån
    v.37
    • 17:45

      Träning F09-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P06-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Cykel


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:30

      Sjöviks SK (borta) P08-09


      19:30
    • 17:30

      Träning P12-13


      18:30
    • 18:00

      Träning P06-07


      19:30
    • 18:15

      Herrljunga/Frisco (hemma) F09-10


      20:15
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • Heldag

      Nationella spel i Göteborg E-laget

      Kviberg konstgräs - Göteborg
      Anteckning: Cupen är både den 18 oc 19
  • 19Sön
    • 11:00

      Gerdskens BK (borta) P10-11


      13:00
    • 13:00

      Byttorps IF Vit (borta) P06-07


      15:00
  • 20Mån
    v.38
    • 17:45

      Träning F09-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P06-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Cykel


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 21Tis
    • 17:30

      Träning F11-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P10-11


      19:00
    • 19:15

      Götene FK U 2 (9:9) (hemma) Dam


      21:15
  • 22Ons
    • 17:30

      Träning P12-13


      18:30
    • 18:30

      Holmalunds IF (hemma) P06-07


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 23Tor
    • 17:45

      Träning PF14


      18:45
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 10:30

      Herrljunga/Frisco Blå (hemma) P08-09


      12:30
  • 26Sön
    • 18:00

      Skogsbygdens IF (borta) F09-10


      20:00
  • 27Mån
    v.39
    • 17:45

      Träning F09-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P06-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Cykel


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 28Tis
    • 17:30

      Träning F11-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P10-11


      19:00
    • 18:00

      Borgstena IF (hemma) P10-11


      20:00
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning P12-13


      18:30
    • 18:00

      Träning P06-07


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 30Tor
    • 17:45

      Träning PF14


      18:45